Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
Original

Kafijas kapsulas

Filtrēt
Filtrēt

Intensitāte

Automātu profils

Krūzīšu izmēri

Results found

FESTIVE

Šajā svētku sezonā aiciniet savus tuviniekus uz neaizmirstamu ziemas brīnumu zemi ar Nespresso x Fusalp sadarbības kolekciju. Piepildiet savu tasīti ar sezonas raksturīgajām garšām, izvēloties kādu no mūsu ierobežota izlaiduma svētku kafijām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir melnā vai aromatizētā kafija, dažādojiet savu svētku sezonu ar mūsu jauno gardās un brīnumu pilnās kafijas klāstu.

BARISTA CREATIONS KAFIJA BAUDĪŠANAI AR LEDU

Bieži uzdotie jautājumi

Kādas ir galvenās atšķirības starp Original un Vertuo kafijas kapsulām?

Nespresso Original un Vertuo ir divas dažādas kafijas automātu un kapsulu sistēmas, ko piedāvā Nespresso. Tās atšķiras vairākos galvenajos aspektos:

Kapsulas izmērs un forma: Original kapsulas ir mazākas un vienāda izmēra, savukārt Vertuo kapsulas ir lielākas un dažāda izmēra, kas atspoguļo dažādus pagatavotās kafijas tasīšu izmērus.

Kafijas pagatavošanas tehnoloģija: Original automātos kafijas pagatavošanai tiek izmantota tradicionālā spiediena metode, kuras laikā karstais ūdens tiek izspiests caur pārdurtu kafijas kapsulu. Vertuo automāti izmanto patentēto „Centrifusion“ tehnoloģiju, kur kapsula griežas līdz 5000 apgriezieniem minūtē, lai atbisltoši pagatavotu kafiju.

Kafijas tasīšu izmēri: Original automāti parasti tiek ražoti ar diviem pagatavošanas iestatījumiem – Espresso (40 ml) un Lungo (110 ml). Vertuo automāti var pagatavot līdz pat piecu izmēru kafijas tasītēm – Espresso (40 ml), Double Espresso (80 ml), Gran Lungo (150 ml), Mug (230 ml) un Carafe (535 ml).

Kafijas kapsulu atpazīšana: Vertuo automātiem ir uzlabota tehnoloģija, kas automātiski atpazīst kapsulu, ko Jūs ievietojat automātā, un regulē ūdens daudzumu, temperatūru un rotācijas ātrumu, lai pagatavotu nevainojamu kafijas tasīti.

Cena: Gan kafijas automātu, gan kafijas kapsulu cena ir atkarīga no konkrētā aparāta modeļa vai kapsulas veida.

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO 50 EUR

Saņemiet pasūtīto kafiju 2-3 darba dienu laikā uz jūsu norādīto adresi.

KĻŪSTIET PAR NESPRESSO KAFIJAS KLUBA BIEDRU

Izbaudiet dažādas Nespresso kluba dalībnieku priekšrocības tiešsaistē un Nespresso tirdzniecības vietās.

KLIENTU APKALPOŠANA

Vai nepieciešama palīdzība uzreiz? Mūsu kafijas speciālisti ir šeit, lai jums palīdzētu.

NESPRESSO PĀRSTRĀDE

Pieprasiet izlietoto kapsulu savākšanu līdz piegādes brīdim vai atgrieziet tās Nespresso veikalos Spice.

Sazinaties ar mums