Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
MASTER ORIGINS

India Intensīva

0,53 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-08-11.

Musonu lietū uzaudzēta Robusta

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ ■

Intensitāte: 11 iš 13

Master Origin India with Robusta Monsoon maisījums ir ieguvis savu intensīvo, koksnes, pikanto aromātu, pateicoties musonu izvējotajām robustas pupiņām, kas sajauktas kopā ar Indijas arabiku. Kafijas pakļaušana musonu ietekmei ir unikāla Indijas dienvidrietumu piekrastei. Mēnešiem ilgi pupiņas pārmaiņus salīst un atkal izžūst. Tas savā ziņā atkārto kafijas kādreizējo jūras ceļu uz Eiropu.

AROMĀTISKS PROFILS: INTENSĪVS UN PIKANTS

 

ŠĪS KAPSULAS PAR 80% SASTĀV NO OTRREIZ PĀRSTRĀDĀTA ALUMĪNIJA

Kāpēc alumīnijs?
Alumīnijs teicami aiztur skābekli, gaismu un mitrumu un nepārtraukti aizsargā šīs augstākās kvalitātes kafijas svaigumu un aromātu. Turklāt to ir iespējams bezgalīgi daudz reižu atkārtoti pārstrādāt, un tas ir viens no pasaulē visplašāk pārstrādājamajiem materiāliem.

Vienīgais veids kā kļūt ilgtspējīgam ir nodrošināt, ka vienas lietas beigas, ir citas lietas sākums.

Mūsu mērķis ir līdz 2021. gada beigām palaist mūsu Original line kapsulu, kas par 80% sastāvēs no otrreiz pārstrādāta alumīnija.

IZCELSME
Indijas arabikas un robustas maisījums.
GRAUZDĒŠANA
Mēs izmantojam šai kafijai dalīto grauzdēšanas procesu ar vidēju un nedaudz īsāku grauzdēšanu. Tieši tas palīdz saglabāt tikai šim arabikas un robustas kafijas maisījumam tik raksturīgo aromātu.
AROMĀTISKS PROFILS
Master Origin India with Robusta Monsoon maisījumam ir jāpateicas par savu mežonīgo garšu īpašajam apstrādes procesam, kad kafijas pupiņas mēnešiem tiek pakļautas musonu ietekmei, tās attīsta ļoti atšķirīgu koksnes, sāļu, pikantu garšu – tik biezu un spēcīgu kā jūras brīze. Spēkpilnai tasei. Tieši robusta apvienojumā ar arabiku rada šo spēcīgo, sīrupaino kafijas pamatgaršu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
50 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums