Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
WORLD EXPLORATIONS

Istanbul Espresso

0,48 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Pikants un augļains

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 8 out of 13

KRUSTCELĒS

World Explorations Istanbul Espresso aizved jūs atpakaļ laikā - uz oriģinālajiem kafijas namiem. Šis intensīvais, neticami gardais dzēriens pārsteidz ar drosmi, nogatavojušos savvaļas augļu un maigu mandeļu pieskārienu. Bieza un samtaina, godinot turku kafiju, tās Etiopijas arabika un Indijas robusta atgādina Stambulu – pilsētu, kas atrodas seno kafijas tirdzniecības ceļu krustpunktā. Šis maisījums ir tikpat kosmopolītisks kā publika, kas pulcējas dzīvīgākajās Stambulas kafejnīcās.

Izbaudiet to kā vietējais: kopā ar glāzi ūdens un gabaliņu turku salduma.

AROMĀTISKS PROFILS: GRAUZDĒTS, AR AUGĻU NOTI UN MANDEĻU NOKRĀSU

IZCELSME
Šīs senākās kafijas pagatavošanas tradīcijas garšu izceļ Etiopijas arabikas pupiņas, kas ir senas kā pati pasaule. Indijas robusta vēsta par to, kā kafija pirmo reizi izceļoja no Āfrikas. Šīs kafijas šķirnes ir apvienotas, lai radītu brīnišķīgi, sarežģītu profilu – vienlaikus rūgtu un skābu, ar savvaļas augļu garšu un grauzdētām notīm.
GRAUZDĒŠANA
Šis ir klasiskais dalītais grauzdējums ar mērenu intensitāti un vidēju grauzdēšanas laiku. Lai panāktu precīzāku grauzdējumu, arabikas un robustas pupiņas ir atdalītas.
AROMĀTISKS PROFILS
Šim biezajam un samtainajam maisījumam ir raksturīgas mežonīgi pikantas un augļu notis, ar mandeļu nokrāsu un patīkami grauzdētu pēcgaršu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē.