Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
WORLD EXPLORATIONS

Paris Espresso Sabalansēta

0,48 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Graudu un koksnes

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 6 out of 13

KAFEJNĪCU KULTŪRA

Parīze lepojas ar bagātīgu kafejnīcu kultūru, kurā cilvēki bauda nesteidzīgu filozofēšanu pie kafijas tases. World Explorations Paris Espresso pārcels jūs uz šīm terasēm ar līdzsvarotu, viegli grauzdētu Latīņamerikas arabikas maisījumu, ko papildina vjetnamiešu robusta. Šī maigi rūgtenā kafija ar graudu un citrusaugļu notīm sniegs īstu Parīzes kafejnīcu pieredzei.

Dzeriet to kā vietējais: izbaudiet kafiju bez piena vai kā kafejnīcā - au lait - kopā ar franču konditorejas izstrādājumiem.

AROMĀTISKS PROFILS: GRAUDU UN CEPUMU, AR CITRUSAUGĻU NOKRĀSU

IZCELSME
Tradicionāli tumši grauzdēta, lai maskētu komerciālās robustas primitīvās notis, šāda interpretācija piešķir maigāku noti. Mūsu maisījums apvieno viegli grauzdētu arabiku ar augstas kvalitātes robustas pieskārienu, lai iegūtu sarežģītu aromātu - vienlaikus piesātinātu, maigi rūgtu, ar smalku citrusaugļu skābumu un saldinātu ar maigu cepumu un graudu noti.
GRAUZDĒŠANA
Klasisks, dalīts grauzdējums ar vidēju grauzdēšanas intensitāti un laiku. Arabikas un robustas pupiņas tiek dalītas partijās (80/20). Robusta daļa ir neparasti viegli grauzdēta, lai izceltu tās smalkās notis.
AROMĀTISKS PROFILS
Piesātināts, intensīvs grauzdējums ar patīkami grauzdētām, koksnes un graudu notīm, ko papildina tumšs, krēmīgs aromāts.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē.