Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Privātuma politika

Privātuma politika

Privātuma noteikumi

  1. Jūsu personas datu pārzinis - UAB “Mineraliniai vandenys”, juridiskās personas kods 121702328, adrese Aukštaičių g. 7, Viļņa, apstrādās Jūsu personas datus šādiem mērķiem:

Datu apstrādes mērķis

Datu kategorijas

Tiesiskais pamats

Datu glabāšanas periods

Nespresso e-veikala konta reģistrācija un komunikācija

Vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese.

Piekrišana, kas tiek uzskatīta par saņemtu, veicot konta izveidei un reģistrācijas apstiprināšanai nepieciešamās darbības.

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma izdarīšanas brīža.

Nespresso e-veikala konta administrācija

Konta lietotāja reģistrācijas laikā sniegtie dati, konta pieteikšanās dati, darbības kontā, tostarp tehniskie pārlūkošanas dati (tehniskā informācija par pieteikšanos sistēmā un pārlūkošanu).

Piekrišana, kas tiek uzskatīta par saņemtu, veicot konta izveidei un reģistrācijas apstiprināšanai nepieciešamās darbības.

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma izdarīšanas brīža.

Pirkuma datu apstrāde

Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, piegādes adrese, paraksts (ja Jūs pieņemat produktus personīgi), pirkuma un piegādes datums un laiks, produktu nosaukumi, daudzums, pirkuma cena un piemērotās atlaides, maksājuma veids un maksājuma informācija.

 

Piekrišana, kas tiek uzskatīta par saņemtu, veicot konta izveidei un reģistrācijas apstiprināšanai nepieciešamās darbības.

Produktu pasūtījuma veikšanas un izpildes datu apstrāde ir nepieciešama, lai noslēgtu un izpildītu darījumu.

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma darījuma.

Informācijas sniegšana par īpašiem un individuāliem piedāvājumiem, jaunumiem, izstādēm, pasākumiem, tostarp pieprasījumi atjaunināt piekrišanu

 

 

Vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, informācija par Nespresso e-veikalā iegādātajiem produktiem, informācija par pirkumu un piegādes laiku, pirkuma summa, metode un biežums.

 

Piekrišana

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma izdarīšanas brīža e-veikalā.

Komunikācija, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu un veidotu vienotu apkalpošanas praksi.

Telefona sarunas dati

Piekrišana

1 (viens) gads no sarunu ierakstīšanas brīža

Kafijas automāta atkaļķošanas atgādinājums

 

Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, kafijas automāta reģistrācijas datums.

Piekrišana

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma izdarīšanas brīža e-veikalā.

Atlaižu un citu priekšrocību nepārtrauktības nodrošināšana.

Vārds, uzvārds, konta reģistrācijas datums, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, informācija par Nespresso e-veikalā iegādātajām precēm, informācija par klientu atsauksmēm, prasībām un pieprasījumiem.

 

Piekrišana

Kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā, bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no pēdējā pirkuma izdarīšanas brīža.

Statistikas, tirgus un patērētāju uzvedības izpēte

Dzīves vieta, informācija par pirkumu (tostarp pirkuma datums un laiks, produktu nosaukumi, daudzumi, kopējā pirkuma cena, kopējā atlaides summa).

Mūsu likumīgās intereses analizēt datus un sagatavot uzņēmumam nepieciešamās atskaites, lai izvērtētu mūsu aktivitātes un radītu vērtību Jums kā mūsu klientam un mūsu uzņēmumam.

5 (pieci) gadi

Spēļu organizēšana

Vārds, uzvārds, kontaktinformācija.

Jūsu piekrišana un mūsu juridisks pienākums izsniegt balvu.

Līdz uzvarētāja paziņošanas un balvas pasniegšanas brīdim.

 

Klientu jautājumu, sūdzību, pieprasījumu un atsauksmju apstrāde

Kontaktinformācija: vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas adrese, dzimšanas datums;

 

Pieprasījuma saturs: incidents, apstākļi, datums un vieta, Jūsu pieprasījums, prasība vai atsauksme, produkts, cita pieprasījumā norādītā informācija;

 

Citi dokumenti un/vai dati, kas norādīti pieprasījumā, piemēram, pirkuma čeka informācija, attēli;

 

Telefona sarunas ieraksts, ja veikts tālruņa zvans.

Pildīt mūsu juridisko pienākumu izmeklēt un atbildēt uz klientu pieprasījumiem, kā arī mūsu likumīgās intereses izskatīt klientu atsauksmes, lai uzlabotu mūsu darbības un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Līdz 12 mēnešiem

 

2.   Mēs varam saglabāt Jūsu piekrišanu un attiecīgos pierādījumus ilgāk, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu aizstāvību pret jebkādiem pieprasījumiem, prasībām vai darbībām.


3.   Sniedzot Jums individuālus piedāvājumus un/vai īstenojot citus lojalitātes programmas mērķus, mēs varam izmantot automatizētu personas datu analīzi, tostarp profilēšanu. Mēs varam grupēt un analizēt Jūsu datus atkarībā no Jūsu iegādātajiem produktiem, pilsētas un/vai ņemot vērā citas īpatnības. Mūsu veiktā datu analīzes un profilēšanas darbība nerada nekādas juridiskas vai līdzīgi būtiskas sekas Jums. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu dati tiktu profilēti, sniedzot Jums individualizētus piedāvājumus, Jūs varat nesniegt mums piekrišanu vai atsaukt šādu piekrišanu jebkurā laikā. Šādā gadījumā Jūs joprojām būsiet Nespresso Club biedrs, taču mēs vairs nevarēsim Jums piedāvāt individualizētus piedāvājumus.


4.   Veicot statistikas, tirgus un patērētāju uzvedības izpēti un sastādot mūsu darbībai nepieciešamos ziņojumus, mēs izmantojam automatizētu datu analīzi. Analīzes laikā mēs izmantojam anonimizētus datus un neapstrādājam Jūsu vārdu, kontaktinformāciju un citu identificējošu informāciju. Datu analīze statistikas, tirgus un patērētāju uzvedības izpētes mērķiem ļauj mums pieņemt svarīgus biznesa lēmumus, piemēram, pielāgot mūsu preču sortimentu mūsu klientu vajadzībām, pielāgot cenas u.t.t. Mūsu veiktā datu analīzes darbība nerada nekādas juridiskas vai līdzīgi būtiskas sekas Jums.


5.   Beidzoties attiecīgo datu glabāšanas periodam un bez Jūsu atjaunotas piekrišanas (ja personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz piekrišanu), ar nosacījumu, ka personas dati ir anonīmi, izņemot personas datus, kas tiek glabāti ilgāku laiku, saskaņā ar likuma prasībām. Beidzoties attiecīgajam datu glabāšanas periodam, Jūs saņemsiet paziņojumu 1 (vienu) mēnesi pirms Jūsu dalības apturēšanas par nepieciešamību atjaunot piekrišanu, ja plānojat turpināt izmantot dalības sniegtās priekšrocības.


6.   Visu informāciju, ko Jūs sniedzat mums, izmantojot sociālos tīklus (tostarp ziņojumi, “Patīk” un “Sekot” atzīmju izmantošana, kā arī cita saziņa), kontrolē sociālā tīkla pārvaldnieks. Tīmekļa vietne ietver saites uz mūsu sociālo tīklu kontiem. Šobrīd mums ir šādi konti: (a) Facebook konts, kura privātuma paziņojums ir pieejams https://www.facebook.com/privacy/explanation; (b) Youtube konts, kura privātuma paziņojums ir pieejams https://support.google.com/youtube/answer/7671399?p=privacy_guidelines&hl=lt&visit_id=636833972055708934-4254637785&rd=1. Mēs iesakām izlasīt trešās puses privātuma paziņojumus un tieši sazināties ar pakalpojumu sniedzējiem, ja Jums ir jebkādi jautājumi par to, kā šie pakalpojumu sniedzēji izmanto Jūsu personas datus.
     

7.   Mēs apstrādājam Jūsu personas datus spēļu, kampaņu un/vai konkursu mērķiem, ko organizējam mēs vai mūsu piegādātāji, ja esat pauduši savu vēlmi piedalīties tajos. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai noskaidrotu un paziņotu uzvarētājus un piešķirtu balvas. Ja vēlaties piedalīties spēlē un/vai konkursā, Jums jāsniedz mums savi personas dati. Ja Jūs nesniedzat datus, Jūs nevarēsiet piedalīties spēlē un/vai konkursā. Šādā gadījumā, ja Jūs uzvarēsiet, mēs nevarēsim piešķirt Jums balvu. Jūsu identitāte tiks pārbaudīta balvas piešķiršanas brīdī. Ja spēles un/vai konkursus organizē mūsu piegādātājs(-i) vai partneris(-i), mēs nodosim Jūsu personas datus mūsu piegādātājam(-iem) vai partnerim(-iem) un/vai, ja Jūs kļūsiet par uzvarētāju, mēs varam paziņot Jūsu personas datus mūsu platformās (tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos).
     

8.   Mēs cienām Jūsu privātumu, mēs apstrādāsim Jūsu personas datus tikai augstāk norādītajiem mērķiem. Jūsu personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kur šāds pienākums ir noteikts Lietuvas Republikas tiesību aktos. Saņemot Jūsu piekrišanu, Jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu partneriem Polijā (Nestle Polska S.A.) un ārpus Eiropas Savienības Šveicē (Nestle Nespresso S.A.), kas saskaņā ar Eiropas Komisijas lēmumu garantē pienācīgu personas datu aizsardzību, lai nodrošinātu atlaižu un citu priekšrocību piešķiršanas Jums nepārtrauktību. Kur tas ir nepieciešams pienācīgai līgumsaistību izpildei, produktu piegādei, informācijas par atlaidēm, kampaņām un jauniem produktiem nosūtīšanai vai nolūkā nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, Jūsu personas dati var tikt nodoti šādām trešajām personām:

- citiem mātes uzņēmuma UAB “MV GROUP” meitas uzņēmumiem, ja tie veic attiecīgā mērķa sasniegšanai nepieciešamās funkcijas;

- uzņēmumiem, kas sniedz reklāmas pakalpojumus un SMS nosūtīšanas pakalpojumus;

- uzņēmumiem, kas nodrošina programmatūras uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus;

- kurjeriem, uzņēmumiem, kas sniedz piegādes pakalpojumus un to darbiniekiem, ja tas nepieciešams Jūsu iegādāto produktu piegādei.

- citām trešajām personām, kur tas ir nepieciešams attiecīgā mērķa sasniegšanai.

9.   Ar šo tiek apliecināts, ka mēs apstrādājam Jūsu iesniegtos datus saskaņā ar spēkā esošo Eiropas Savienības un Lietuvas Republikas tiesību aktu prasībām. Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem un zināt, kā tie tiek apstrādāti, pieprasīt to labošanu, papildināšanu vai anonimizāciju, kā arī pārtraukt to apstrādi (atsaukt piekrišanu). Tāpat Jums ir tiesības pieprasīt personas datu pārzinim, lai tas ierobežotu personas datu apstrādi, tiesības uz personas datu pārnesamību un tiesības iesniedz sūdzību Valsts Datu aizsardzības inspekcijai (kontaktinformācija ir norādīta tīmekļa vietnē www.ada.lt) un nepiekrist iesniegto personas datu apstrādei. Ja vēlaties saņemt sīkāku informāciju par šo tiesību izmantošanu, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu uz e-pasta adresi nespresso@mvgroup.eu un iesniedziet pienācīgi aizpildītu Datu subjekta pieprasījuma veidlapu, kas ir pieejama šeit: Veidlapa. Jūs varat lejupielādēt, aizpildīt un iesniegt Datu subjekta pieprasījuma veidlapu, apmeklējot uzņēmumu: Aukštaičių g. 7, Viļņa, 2. stāvs, 8:00–17:00 no pirmdienas līdz ceturtdienai un 8:00–15:45 piektdienās.

Klients tiek informēts par šo noteikumu grozījumiem un/vai papildinājumiem www.nespresso.lt. Ja pēc šāda paziņojuma klients turpina iegādāties NESPRESSO produktus, uzskatāms, ka klients ir piekritis minētajiem grozījumiem un/vai papildinājumiem.

Sīkdatņu politika

 

VIETNES STATISTIKAS DATU IZMANTOŠANA

 

Mēs nepārtraukti uzlabojam mūs tīmekļa vietni, lai padarītu tās izmantošanu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku. Lai uzlabotu tīmekļa vietni, mums jāzina, kāda informācija ir svarīgākā mūsu vietnes apmeklētājiem, no kādām valstīm un pilsētām viņi ir, cik bieži apmeklētāji atgriežas, kādu pārlūku viņi izmanto, kādas ierīces viņi izmanto, lai aplūkotu vietni u.t.t. Mēs apkopojam šo informāciju, izmantojot Google Analytics rīkus, kas ļauj izsekot un analizēt vietnes lietošanas statistikas datus. Plašāka informācija par Google Analytics un datu apkopošanu pieejama šeit: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

Ja nevēlaties, lai Google Analytics rīki izsekotu Jūsu pārlūka datus, Jūs varat izmantot Google Analytics Opt-Out pārlūka pievienojumprogrammu.

 

KAS IR SĪKDATNES?

 

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek automātiski izveidotas, kad Jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni, un tiek uzglabātas Jūsu izmantotajā ierīcē (datorā vai mobilajā telefonā). Sīkdatne sniedz anonīmu informāciju un tiek nosūtīta no tīmekļa vietnes servera uz Jūsu datoru vai mobilo telefonu. 

 

KĀDUS SĪKDATŅU VEIDUS MĒS IZMANTOJAM?

 

Mūsu vietnē tiek izmantotas būtiskās sīkdatnes, statistikas sīkdatnes un mārketinga sīkdatnes.

Būtiskās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību un ļautu Jums pārlūkot vietni. Bez šīm sīkdatnēm vietne nespēj funkcionēt tā, kā tas nepieciešams. Vietnē izmantoto sīkdatņu veidi ir:

 

Nosaukums

Mērķis

Derīgums

Veids

CookieConsent

Saglabā lietotāja datus par sīkdatņu politiku.

1 gads

HTTP sīkdatne

PHPSESSID

Saglabā lietotāja sesiju saskaņā ar iestatījumiem.

Sesija

HTTP sīkdatne

SESS#

Saglabā lietotāja datus saskaņā ar iestatījumiem.

Sesija

HTTP sīkdatne

 

Statistikas sīkdatnes apkopo anonīmu informāciju par lielu skaitu vietnes apmeklētāju un to apmeklējumu biežumu. Statistikas sīkdatņu apkopotie dati palīdz uzlabot vietnes darbību. Vietnē izmantoto statistikas sīkdatņu veidi ir:

 

Nosaukums

Mērķis

Derīgums

Veids

_dc_gtm_UA-#

To izmanto Google birku pārvaldnieks, lai kontrolētu Google Analytics skripta birku ielādēšanu.

Sesija

HTTP sīkdatne

_ga

Tā reģistrē unikāli ID, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā lietotājs izmanto vietni.

2 gadi

HTTP sīkdatne

_gat

To izmanto Google Analytics, lai regulētu pieprasījumu intensitāti.

Sesija

HTTP sīkdatne

_gid

Tā reģistrē unikāli ID, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā lietotājs izmanto vietni.

Sesija

HTTP sīkdatne

 

Mārketinga sīkdatnes izsekot vietnes, tās lapu un saišu apmeklējumus. Mārketinga sīkdatņu apkopotie dati palīdz piedāvāt vietnes apmeklētājiem visatbilstošākās reklāmas. Vietnē izmantoto mārketinga sīkdatņu veidi ir:

 

Nosaukums

Mērķis

Derīgums

Veids

0

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

Sesija

HTTP sīkdatne

ads/user-lists/#

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

Sesija

Pixel Tracker

cid

Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

2 mēneši

HTTP sīkdatne

collect

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

Sesija

Pixel Tracker

fr

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

3 mēneši

HTTP sīkdatne

IDE

To izmanto Google DoubleClick, lai reģistrētu un ziņotu par vietnes lietotāja darbībām pēc kāda no reklāmdevēja reklāmu aplūkošanas vai uzklikšķināšanas un tās, lai izmērītu reklāmas efektivitāti un rādītu lietotājam mērķētas reklāmas.

1 gads

HTTP sīkdatne

mp_#_mixpanel

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

1 gads

HTTP sīkdatne

r/collect

To izmanto Google DoubleClick, lai reģistrētu un ziņotu par vietnes lietotāja darbībām pēc kāda no reklāmdevēja reklāmu aplūkošanas vai uzklikšķināšanas un tās, lai izmērītu reklāmas efektivitāti un rādītu lietotājam mērķētas reklāmas.

Sesija

Pixel Tracker

test_cookie

To izmanto Google DoubleClick, lai reģistrētu un ziņotu par vietnes lietotāja darbībām pēc kāda no reklāmdevēja reklāmu aplūkošanas vai uzklikšķināšanas un tās, lai izmērītu reklāmas efektivitāti un rādītu lietotājam mērķētas reklāmas.

Sesija

HTTP sīkdatne

tr

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

Sesija

Pixel Tracker

uid

Tā reģistrē unikālo lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kas izmanto to pašu reklāmu tīklu. Tās mērķis ir optimizēt reklāmu atainošanu, balstoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādu reklāmdevēju piedāvājumiem.

Sesija

HTTP sīkdatne

 

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

 

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi, uzzinātu vairāk par mūsu vietnes lietotāju uzvedību, analizētu lietotāju plūsmas un attīstītu vietni. Sīkdatnes netiek izmantotas ilgāk nekā tas ir nepieciešams paredzēto mērķu sasniegšanai.

 

KĀ RĪKOTIES, JA JŪS IEBILSTAT PRET SĪKDATŅU IZMANTOŠANU?

 

Ja vēlaties, Jūs varat mainīt sava pārlūka iestatījumus tā, lai tas paziņoju Jums par iespējotām vai atjauninātām sīkdatnēm, un Jūs varētu izvēlēties atļautās vai aizliegtās sīkdatnes, un bloķēt tās. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, kā pārvaldīt vai dzēst tās, apmeklējiet www.allaboutcookies.org.

 

GROZĪJUMI POLITIKĀ 

 

Mēs paturam tiesības mainīt Sīkdatņu politikas nosacījumus. Paziņojumi par jebkādiem grozījumiem vai papildinājumiem, kā arī jaunākā Sīkdatņu politikas versija tiek publicēta mūsu tīmekļa vietnē.  

 

Pēdējo reizi atjaunots: 25-06-2020