Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Genova Livanto

0,46 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Kafija kā pilnība

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 6 out of 13

Dženova ir vērusi savus vārtus daudzām labākajām Latīņamerikas arabikām, lai radītu šo vidēji grauzdēto, saldeno kafiju. Tagad arī jūs to varat nogaršot.

Harmoniskā buķete atgādinās jums par tikko grauzdētām pupiņām, bet karameles un ceptu graudaugu aromāts mums visiem šķiet tik atslābinošs.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ILGS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
VIDĒJS GRAUZDĒJUMS

AFFOGATO EXPLORATION

Pirms daudziem gadiem jūrnieki atgriezās Dženovā ar Latīņamerikas dārgumiem, starp kuriem bija arī kafija. ISPIRAZIONE Genova Livanto sveic šo nozīmīgo tirdzniecības pilsētu ar pilnīgiem Latīņamerikas arabikas aromātiem un vidēju grauzdējumu, kas veido šo nepārspējamo, saldeno karameles noti. Paceliet enkuru ar karameļu saldējuma bumbiņu un brīnišķīgo ISPIRAZIONE Genova Livanto garšu, tekstūru un aromātu, kuru papildina lazdu riekstu gabaliņi.

IZCELSME
Saglabājot unikālo Ziemeļitālijas kafijas raksturu, INSPIRATION Genova Livanto ir maisījums uz arabikas bāzes ar sarežģītām garšām. Mēs sākām ar Brazīlijas arabiku – pieejamu un izturētu kafiju. Šajā bāzē mēs samaisījām augstas kvalitātes arabiku no Centrālās un Dienvidamerikas ar iesala un augļu profiliem, kas teicami attīstās grauzdēšanas laikā. Mēs izvēlējāmies šī reģiona pupiņas, jo tām piemīt Ziemeļitālijas kafijai raksturīgais maigais aromāts un pilnīgā garša.
GRAUZDĒŠANA
Valsts ziemeļos kafijas grauzdējums parasti ir gaišāks. Tādēļ mēs piešķīrām ISPIRAZIONE Genova Livanto kafijai vidēju grauzdējumu, kas ir gaišāks, nekā Itālijas dienvidos, taču tajā pašā laikā pietiekami tumšs, lai radītu karameles un grauzdētu graudaugu notis. Tas piešķir INSPIRATION Genova Livanto pilnīgu garšu un saglabā maigo skābenumu.
AROMĀTISKS PROFILS
ISPIRAZIONE Genova Livanto ir plūstoša, pilnīga un maigi aromātiska kafija. Gaišākais grauzdējums palīdz atklāt vienmērīgo un pilnīgo pamatgaršu, un saglabā arī smalkākās aromāta notis. Jūs noteikti sajutīsiet graudaugu un saldenās karameles pieskārienu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
53 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums