Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Palermo Kazaar

0,50 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Īpaši intensīva un sīrupaina kafija

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ ■

Intensitāte: 12 out of 13

Ilgstošs un tumšs grauzdējums, kuru iedvesmojusi sicīliešu kafijas pagatavošanas meistarība un Āfrikas un Arābijas mantojums – šī kafija garantēti iedvesīs dzīvīgumu.

Izgaršojiet drosmīgo rūgtenumu un piparu notis, kuru tā vien izstaro biezā, sīrupainā pamatgarša.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ILGS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
TUMŠS GRAUZDĒJUMS

PIKANTS PISTACHIO MACCHIATO

Multikulturālā Palermo pilsēta, kas atrodas Āfrikas un Arābijas tradīciju krustcelēs, ir iedvesmojusi mūs uz ilgstošu un tumšu grauzdējumu ar lielu robustas saturu. Ugunīgā un pikantā ISPIRAZIONE Palermo Kazaar Macchiato godina šīs garšas un aromātus. Gan šajā receptē ietvertā intensīvā, sīrupainā kafija, gan rieksti un garšvielas piešķirs jūsu tasei nepārspējamu raksturu.

IZCELSME
Mēs izvēlējāmies četras spilgtas kafijas šķirnes, lai godinātu šo vēsturi. Tradicionāli jūs izvēlētos tikai nemērcētu robustu, lai iegūtu izteiktu stiprumu. Un tieši to jūs pārsvarā atradīsiet Dienviditālijas kafijas maisījumos. Taču mūsu ar mitro apstrādi apstrādātā robusta ir rets atradums, kas sabalansē ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kafijas kapsulu, piešķirot tīru un krēmīgu tekstūru. Pārējās kafijas ir Latīņamerikas arabikas, kas piešķir ISPIRAZIONE Palermo Kazaar dabīgu saldenumu.
GRAUZDĒŠANA
Mēs izmantojam dalītu kafijas grauzdēšanu, lai izceltu katras ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kafijas maisījumā esošās kafijas šķirnes atšķirīgās īpašības. Lielākā daļa arabikas un robustas pupiņu tiek intensīvi grauzdētas, lai iegūtu rūgtenumu un raksturīgo pamatgaršu. Nemērcētu robustu mēs grauzdējam īsāku laiku, un tā ir gaišāka, lai piešķirtu smalkākas aromāta notis. ISPIRAZIONE Palermo Kazaar grauzdējuma stils atspoguļo Arābijas un Āfrikas ietekmi, kura jūtama Dienviditālijas tumšajā un intensīvajā kafijā.
AROMĀTISKS PROFILS
Jūs sajutīsiet izteikto rūgtenumu un piparu notis, kas caurstrāvo biezo un sīrupaino pamatgaršu. Arabika un robusta teicami papildina un līdzsvaro viena otru šajā espreso. Tas atspoguļo gan Palermo piekrastes dzīvesstilu, gan šīs pilsētas bagāto vēsturi. Jūs varat atlaisties piesaulē un izbaudīt ISPIRAZIONE Palermo Kazaar uz terases, kur viss, sākot ar ēdienu uz šķīvja, beidzot ar arhitektūru jums visapkārt, čukstus stāsta nebeidzamus stāstus par burvīgo Palermo.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
60 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums