Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Ristretto Italiano

0,46 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Intensīva un kontrastējoša kafija

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 10 out of 13

Šī vidēji tumši grauzdētā kafija iemieso teju visu Itālijas kafijas kultūru vienā nelielā malkā. Tātad, ja jums nepieciešams neliels baudījums vien sev, šī kafija būs īstā.

Grauzdēta un intensīva kafija, taču ar jūtamām augļu notīm un nelielu skābenuma nokrāsu, kas caurvij maisījumu.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
VIDĒJS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
VIDĒJI TUMŠS GRAUZDĒJUMS

Pieejama arī bez kofeīna

IZCELSME
Nespresso eksperti apzināja labākos Itālijas bārus un grauzdētavas un smēlās iedvesmu no to piedāvātajām garšām, lai izveidotu izsmalcinātu recepti, kas apvieno arabikas un robustas, kas nāk no visiem trīs kontinentiem, kuros ražo kafijas pupiņas. Brazīlijas arabika kalpo kā neitrāla bāze, kuru padara pikantāku augstas kvalitātes Dienvidindijas robusta, un, visbeidzot, vislabākās Dienvidamerikas un Austrumāfrikas arabikas piešķir receptei kraukšķīgu augļu noti, kura meistarīgi noslēdz Ristretto Italiano kafijas īpatnējo aromātu.
GRAUZDĒŠANA
Lēns, dalīts bezkofeīna arabikas un robustas kafijas grauzdējums pilnībā attīsta ISPIRAZIONE Ristretto Italiano aromātu un piešķir šim maisījumam bagātu, grauzdētu garšu. Itālijā baristu otrs “M” ir macinazione – smalks malums, kas palīdz radīt ikonisko itāļu kafijas garšu, kuru jūs tik spēcīgi sajūtat uz mēles. Ar ISPIRAZIONE Ristretto Italiano mēs atzīmējam Itālijas kafijas meistaru un grauzdētāju bagātīgo vēsturi.
AROMĀTISKS PROFILS
Bagātīgi grauzdēta, bet sabalansēta ar maigām kakao notīm. Jūs varat sajust vieglu skābenumu un augļu notis, kas padara šo Nespresso bezkofeīna kafijas kapsulu tik noslēpumaini sarežģītu. Šis kafijas profils ir cienīgs būt par vēstnesi, kurš izskaidro itāļu kaisli uz kafiju un to, kādēļ tā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Klasiskie 25 ml jums pierādīs, ka itāļiem ir taisnība – lāse garda baudījuma apstiprina apgalvojumu, ka dažkārt mazāk var būt labāk.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
57 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums