Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Napoli Intensīva

0,46 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Īpaši tumša un krēmīga kafija

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ ■

Intensitāte: 13 out of 13

Visintensīvākais un tumšākais grauzdējums šajā klasē, kafijas galvaspilsētas iedvesmots, atklāj mums Neapoles dziļi iesakņojušās grauzdēšanas tradīcijas. Līdz ar to tās īpašību dziļums nav nekāds pārsteigums.

Samtaini krēmīga kafija ar ārkārtīgi biezu pamatgaršu un patīkami rūgtenām kakao notīm.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ILGS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
INTENSĪVI TUMŠS GRAUZDĒJUMS

VĒSAIS, RŪGAIS CITRONS

Vietējais kafijas rituāls, kas dziļi iesakņojies Neapoles ielās, iedvesmoja mūs radīt ISPIRAZIONE Napoli tumšās grauzdēšanas metodi.

IZCELSME
Mēs esam radījuši ISPIRAZIONE Napoli kā Ugandas robustas un Dienvidamerikas arabikas maisījumu. Mēs esam rūpīgi atlasījuši kafiju, kas spēj izturēt intensīvu grauzdēšanu, kura šim maisījumam ir nepieciešama – drosmīga kafija, kura jūtams graudains, bet skaists aromāts, garša un tekstūra, kas atspoguļo Neapoles dziļi iesakņojušos kafijas vēsturi un tradīcijas.
GRAUZDĒŠANA
Lai panāktu tādu intensitātes pakāpi, kā Neapolē, ir nepieciešama īsta meistarība. Laikā, kad mēs novedam kafiju līdz tādai ekstrēmai grauzdējuma pakāpei, pat sekundes daļa var būt nozīmīga, lai nodrošinātu skaistu, intensīvu grauzdējumu, nevis pārogļojošos neveiksmi. Tieši tāpēc mēs sākam ar robustas pupiņām, kuras ir īpaši blīvas un eļļām bagātas, kas ļauj mums ilgāk tās grauzdēt bez riska sadedzināt. Smalks malums ļauj panākt īpaši biezu konsistenci un brīnišķīgas, rūgtenas notis, kas jūtamas pēcgaršā.
AROMĀTISKS PROFILS
ISPIRAZIONE Napoli ir veltījums Dienviditālijas piekrastes pilsētas Neapoles mazajiem, stiprajiem un tumšajiem espresso – to cildenumam un skaistumam. Tā ir samtaina un krēmīga tase ar ārkārtīgi biezu pamatgaršu un vieglu patīkama rūgtuma pēcgaršu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
57 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums