Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
DECAFFEINATO

Ispirazione Firenze Arpeggio Decaffeinato Intensīva

0,51 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Intensīva un krēmīga kafija

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 9 out of 13

Tāds īslaicīgi un tumši grauzdēts mākslasdarbs kā šis var nākt tikai un vienīgi no sirds. Vai šajā gadījumā, no Itālijas kultūras un mākslas sirds.

Šī kafija ir bieza un krēmīga ar bagātīgām grauzdējuma notīm.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ĪSS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
TUMŠS GRAUZDĒJUMS

CANTUCCINI MACCHIATO AR MEDU

Florences spēja piesaistīt vēsmas no visas valsts iedvesmoja mūs izveidot samtaino, biezo un krēmīgo ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio Decaffeinato maisījumu – augļainu nošu, kas tradicionāli sastopamas Itālijas ziemeļos, kombinācija ar dienvidu kakao notīm. Saldenā garša lieliski sader ar šajā latte macchiato receptē izmantoto medu, ciedru riekstiem un kraukšķīgo kantučīni.

IZCELSME
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio Decaffeinato ir intensīva, tīras arabikas maisījums, kas balstīts uz Kostarikā audzētas kafijas. Lai gan pēc savas dabas šai Kostarikas kafijai raksturīgas iesala notis, pēc dziļas grauzdēšanas tā kļūst līdzīga kakao – īpašība, kas arī nosaka šī maisījuma galveno iezīmi. Ļoti smalki kalibrētas malšanas un dozēšanas rezultātā kafijas tekstūra kļūst pārsteidzoši krēmīga un saimtaina. Pēc iznākšanas 1993. gadā ar nosaukumu Arpeggio tā saglabā savu favorīta statusu pircēju vidū, neskaitāmas reizes uzvarot dažādās pircēju aptaujās.
GRAUZDĒŠANA
Mēs izveidojām ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio Decaffeinato kafijas maisījumu par godu Florences kultūrai, kas stiepjas no gaišajiem ziemeļiem līdz tumšajiem dienvidiem. Intensīvais kafijas pupiņu grauzdējums atklāj katra ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio sērijas maisījuma atšķirīgās īpašības. Tas ir maisījums, bet pateicoties tam, ikviena kafija jūsu tasē uzmirdz. Iesala aromāts pārvēršas kakao notīs, kas piešķir šim espresso tā cildenumu.
AROMĀTISKS PROFILS
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio Decaffeinato kafija ir bieza un krēmīga ar bagātīgām grauzdējuma un kakao notīm. Putas piešķir tai krēmīgu, samtainu tekstūru, kuras priekšā nav iespējams noturēties.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
53 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums