Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Kafijas piederumi

Festive kolekcijas aksesuāri

ORIGIN KOLEKCIJA

KAPSULU TURĒTĀJI

SEZONAS AKSESUĀRI

BARISTA

NUDE KOLEKCIJA

NOMAD

REVEAL KOLEKCIJA

PIXIE KOLEKCIJA

VIEW KOLEKCIJA

LUME KOLEKCIJA

TOUCH KOLEKCIJA

PIENA PUTOTĀJI

SALDUMI

KOPŠANAS LĪDZEKĻI

Kafijas pagatavošanas piederumi, kas paceļ kafiju jaunos augstumos

Kas jums ir nepieciešams, lai izbaudītu teicamu kafiju vien dažos mirkļos? Pirmā lieta, protams, ir kapsulu kafijas aparāts – Nespresso tiešsaistes veikalā un mūsu tirdzniecības vietās jūs itin vienkārši varēsiet piemeklēt ierīci, kas atbilst jūsu vajadzībām. Jums nepieciešamas arī mūsu gardās kafijas kapsulas. Mēs sekojam, lai to izvēle būtu patiešām plaša, jo vienmēr cenšamies maksimāli apmierināt mūsu pircēju vēlmes. Mēs augstu vērtējam kafijas mīļotājus, jo paši piederam viņu pulkam. Ar šādu komplektu jūs viegli varēsiet pagatavot uzmundrinošu espreso vai klasisku kapučīno. Bet, ja kafija jums ir kas vairāk nekā tikai dzēriens, iepazīsieties ar mūsu aksesuāriem. Mēs domājam, ka kafijas baudīšana ir dzīvesstils – uzziniet, kā padarīt to aizraujošāku!

Ne tikai kafijas aparāts – izvēlieties savu perfekto piena putotāju

Iepazīstieties ar Aeroccino kolekciju, kurā atradīsiet ierīces, kas palīdzēs jums pagatavot patīkami krēmīgas putas – tās teicami bagātinās jūsu kafiju. Turklāt, ņemot vērā faktu, ka ar mūsu putotāju jūs varat saputot gan karstas, gan aukstas putas, jūs to veiksmīgi varat izmantot ne tikai, lai pagatavotu karstu kafiju ar pienu, bet arī receptes ar ledu. Ar šādiem piederumiem jūs varat izmēģināt daudz iedvesmojošu recepšu un pagatavot gardu kafiju visdažādākajos veidos. Kapsulu kafijas automāts un rūpīgi izstrādātais piena putotājs, kuru jūs atradīsiet mūsu produktu klāstā, veido perfektu pāri, kas palīdzēs jums pagatavot kafiju kā īsti barista!

Izbaudiet kafiju, dzerot to no stilīgām krūzēm

Mūsu kapsulu kafijas aaparāti izceļas ar lielisku dizainu, kurā apvienots klasiskais stils un modernisms, tādējādi kļūstot par izcilu ikviena interjera sastāvdaļu. Tas pats attiecas uz kafijas tasītēm, kuras jūs atradīsiet mūsu kafijas aksesuāru kolekcijā. Mūsu pircēji var izvēlēties elegantas tases no mūsu piedāvātajiem produktiem – tostarp tādas, kas izgatavotas no porcelāna un nerūsējošā tērauda. Ja jūs dodat priekšroku lielākām kafijas porcijām, varat izvēlēties kādu no dizaineru krūzēm. Mūsu kolekcijā ir arī ļoti funkcionālas termokrūzes, pateicoties kurām jūs varat paņemt savu mīļāko kafiju līdzi!

Kafija ir dzīvesstils – izmantojiet aksesuārus, kas ļaus jums to iepazīt no jauna

Nespresso mēs uzskatām, ka kafija ir kas vairāk nekā tikai dzēriens, tas ir dzīvesstils. Tādēļ kafijas dzeršana ir atbilstoši jāatzīmē. Iepriekš minētās elegantās tasītes un krūzes ir viens no galvenajiem elementiem, taču mums ir vēl vairāk pārsteigumu. Jūs varat uzglabāt kafijas kapsulas funkcionālos un ergonomiskos konteineros, kas paredzēti speciāli šim nolūkam. Iesakām arī glītās, slaidā dizaina kafijas karotītes, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda un pieejamas vairākos izmēros, kā arī mūsu piederumu komplektus.

Kafija garšo lieliski kopā ar saldumiem!

Ja jums patīk baudīt kafiju restorānos un kafejnīcās, kopā ar jūsu mīļāko dzērienu jūs noteikti pasūtat arī saldumus. Nespresso mēs cenšamies nodrošināt to, lai mūsu klienti varētu apmierināt savas vēlmes, kas saistītas ar perfektas kafijas dzeršanu, ikreiz, kad viņiem tas ienāk prātā. Mēs piedāvājam ne tikai kafijas aparātus, kapsulas, piena putotājus, tasītes un citus aksesuārus. Ja jūs vēlaties apvienot aromātisku kafiju ar ko saldu, izvēlieties cepumus, kas pieejami mūsu tirdzniecības vietās un tiešsaistes veikalā. Kas tos atšķir no citiem desertiem? To recepte ir īpaši izstrādāta, lai garša perfekti saderētu ar kafiju!

Dzeriet savu mīļāko kafiju un kļūstiet videi draudzīgāki

Mūsu mērķis - rīkoties saskaņā ar ilgtspējīgas resursu pārvaldības principiem, un rūpes par apkārtējo vidi mums ir ļoti svarīgas. Tieši tādēļ mūsu aksesuāru kolekcija ietver priekšmetus, kas ļauj kļūt videi draudzīgākiem arī ikdienā. Mēs zinām, cik daudz kapsulu kafijas aparātu lietotāju ir ar mums vienisprātis. Tādēļ arī jūs, iespējams, ieinteresēs otrreiz pārstrādājamie maisi un grozi, kurus mēs ražojam. Rūpējoties par apkārtējo vidi, mēs izsakām pateicību dabai par to, ka tā dod mums iespēju katru dienu baudīt visgardāko kafiju!

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO 100 KAFIJAS KAPSULĀM VAI 45 EUR

Saņemiet pasūtīto kafiju 1-2 darba dienu laikā uz jūsu norādīto adresi

KĻŪSTIET PAR NESPRESSO KAFIJAS KLUBA BIEDRU

Izbaudiet dažādas Nespresso kluba dalībnieku priekšrocības tiešsaistē un Nespresso tirdzniecības vietās 

KLIENTU APKALPOŠANA

Vai nepieciešama palīdzība uzreiz? Mūsu kafijas speciālisti ir šeit, lai jums palīdzētu.

NESPRESSO PĀRSTRĀDE

Pieprasiet izlietoto kapsulu savākšanu līdz piegādes brīdim vai atgrieziet tās Nespresso veikalos Spice

Sazinaties ar mums