Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

2 gadu garantija visiem nespresso kafijas aparātiem

Visiem Nespresso kafijas aparātiem ir paredzēta 2 gadu garantija (no pirkuma datuma).

Noteikumi un nosacījumi:

 • Piereģistrējot kafijas aparātu interneta veikalā www.nespresso.lv.

 •  Iegādājoties pēc augstāk minētiem punktiem Nespresso kafijas aparātu, pircējam ir japiereģistrējās  NESPRESSO interneta veikalā un japiereģistrē savu kafijas aparātu savā Nespresso profilā, sadaļā „Mani kafijas aparāti“.

 • Pircējam ir precīzi janorāda personīgā informācija, kā arī informācija par iegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: modelis, krāsa, sērijas numurs, iegādes datums un veids. Informācija, kas tiek sniegta ar nolūku reģistrēt kafijas aparātu ir konfidenciāla un tā tiks uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO konfidencialitātes politiku;    

   

Visi NESPRESSO kafijas aparāti, piereģistrēti NESPRESSO mājaslapā tiks apstrādāti saskaņā ar NESPRESSO noteikumiem;       

Garantijas laikā remontdarbu pakalpojumi ir bezmaksas;       

Garantijas remontdarbu laikā lietošanā tiks piešķirts rezerves NESPRESSO kafijas aparāts.
 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

Tiek nodrošināta papildus 2 gadu garantija piereģistrējot kafijas aparātu, ja aparāts nav senāks nekā 3 gadi ( piedāvājums ir spēkā līdz 2020.09.30)

Papildus 2 gadu garantijas piedāvājums ir spēkā ja:

 • Kafijas aparāts ir piereģistrēts interneta veikalā www.nespresso.lv;
 • Reģistrētais aparāts nav senāks par 3 gadiem;
 • Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz visiem NESPRESSO kafijas aparātu modeļiem;
 • Klientam jānorāda precīzi personas dati un zemāk norādīta informācija par jauniegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: aparāta modelis, krāsa, sērijas numurs, pirkuma datum, iegādes vieta. Reģistrācijas gaitā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

 

Šajā tīmekļa vietnē dažādos pirkuma un reģistrācijas posmos, parādās dažādi apstiprinājuma ekrāni, kuri aptur reģistrācijas procesu, ja dati ievadīti nekorekti.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 Uzņēmums patur tiesības mainīt, grozīt vai papildināt piedāvājuma nosacījumus.

DĀVANA 30EUR VAI 45EUR IEGĀDĀJOTIES KAFIJAS APARĀTU TC KESKO SENUKAI

Piedāvājums - summētā atlaide, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Objekts - summētā atlaide, kas tiek piemērota rēķinam, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Organizētājs – UAB Mineraliniai vandenys, 7 Aukštaičių iela., Viļņa.

Piedāvājums ir spēkā no 05.11.2019 – 31.12.2019

Piedāvājuma vērtība ir atkarīga no iegādātā Nespresso kafijas aparāta vērtības:

Iegādājoties Nespresso kafijas aparātu tirdzniecības centrā „Kesko Senukai“ Lietuvā un Latvijā, kura vērtība ir vairāk par 150Eur tiek piešķirti 45EUR, iegādājoties kafijas aparātu kuru vērtība nesasniedz 150Eur tiek piešķirti 30EUR pirkumiem interneta veikalā Nespresso.

Piedāvājums ir spēkā tikai pēc jaunā Nespresso kafijas automāta reģistrācijas www.nespresso.lv

 

NOTEIKUMI:

 

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties NESPRESSO kafijas aparātus „Kesko Senukai“ veikalos Latvijā un Lietuvā.

 

Iegādājoties NESPRESSO kafijas aparātu, pircējam ir jāreģistrējas NESPRESSO tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv un jāreģistrē iegādāto kafijas aparātu sadaļā "Mani kafijas aparāti".

 

Veicot  reģistrāciju vietnē www.nespresso.lv pircējam noteikti ir jāsniedz precīzi dati par savu iegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: tā modelis, sērijas numurs, pirkuma datums, pirkuma vieta, pirkuma dokumenta numurs un tā fotogrāfija. Reģistrācijas laikā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta, un pārvaldīta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

 

Pēc veiksmīgas reģistrācijas NESPRESSO mājas lapā un iepriekš minētās informācijas sniegšanas, tiks novērtēta datu integritāte un ticamība. Ja dati atbilst prasībām, informācija par piedāvājuma aktivizēšanu tiek nosūtīta pircējam.

 

Piedāvājumu var izmantot jebkurā pirkuma brīdī, sākot ar tā aktivizēšanas datumu. Tas ir redzams iepirkšanās brīdī, noformējot iepirkuma grozu noklikšķinot "Pāriet pie apmaksas", kas atrodas iepirkuma groza apakšējā daļā. Lai izmantotu piedāvājumu, pircējam ir jānoklikšķina uz pluszīmes, pārvietojot to uz grozu un aktivizējot. Ja pircējs nolemj neizmantot piedāvājumu, to var izņemt no groza, noklikšķinot uz zīmes X. Piedāvājums ir redzams līdz pircējs nolemj to izmantot.

 

Piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja pēc atlaides summēšanas groza vērtība ir vienāda ar vai lielāka par 1 Eur .Ja pirkuma summa ir mazāka par EUR 1, pirkuma veikšana nebūs iespējama.

 

Piedāvājums ir derīgs tikai iepirkuma groza gala summai, neieskaitot piegādes izmaksas.

 

Piedāvājums ir spēkā vienam reģistrētam kafijas aparātam un tikai viena pirkuma reizē.

Ja aparāts tika iegādāts  pirms piedāvājuma izvietošanas, tas netiks aktivizēts.

 

Kad pircējs ir izmantojis piedāvājumu, citu piedāvājumu var aktivizēt tikai tad, ja viņš ir iegādājies citu kafijas aparātu  un reģistrējis to savā NESPRESSO kontā. Tas nozīmē, ka pircējam ir jāsniedz informācija par kafijas aparāta modeli, tā sērijas numuru , kas ir norādīts iegādātā kafijas aparātā apakšējā daļā, kvīts numuru un kvīts fotogrāfiju, pirkuma datumu un vietu.

 

Šo piedāvājumu nevar apmainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

 

NESPRESSO KAFIJAS APARĀTS LATTISSIMA PAR 1 EUR, IEGĀDĀJOTIES KOPĀ AR 1000 (VAI VAIRĀK) NESPRESSO KAFIJAS KAPSULĀM.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam Lattissima, iegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice Rīga, Latvija kopā ar 1000 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs:UAB Mineraliniai Vandenys, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Akcijas laiks : 18.01.2021 – 30.04.2021.

 

Noteikumi:

 • Iegādājoties vismaz 1000 kafijas kapsulas un Lattissima kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice Rīga, Latvija.
 • Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 1000) un aparāta Lattissima jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 • Iepērkoties www.nespresso.lv  internetveikalos, 1000  (vai vairāk) kafijas kapsulas unkafijas aparāts Lattissima jāievieto iepirkuma grozā.  Pazeminātā cena tiks piemērota, ievadot atlaides kodu – LATTISSIMAONE1000.
 • Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 • Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

ATLAIDE NESPRESSO KAFIJAS APARĀTAM CITIZ, IEGĀDĀJOTIES KOPĀ AR 300 (VAI VAIRĀK) NESPRESSO KAFIJAS KAPSULĀM. CENA REĢISTRĒTIEM NESPRESSO KLUBA BIEDRIEM 99 EUR, BEZ REĢISTRĒŠANĀS - 109 EUR.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam Citiziegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice  Rīga, Latvija kopā ar 300 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

RīkotājsUAB Mineraliniai Vandenys, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Akcijas laiks : 01.04.2021 – 31.05.2021.

Noteikumi:

 • Iegādājoties vismaz 300 kafijas (vai vairāk) kapsulas un Citizkafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice .
 • Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 300) un aparāta Citiz, jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •         Ja interneta veikalā tiek iegādātas 300 (un vairāk) kafijas kapsulas un Citizkafijas automāts, tās pirkuma grozā jāpievieno tajā pašā pirkuma laikā - kafijas automāta pazeminātā cena tiks piemērota, ievadot atlaides kodu – CITIZ300.
 •         Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

ATLAIDE NESPRESSO KAFIJAS APARĀTA ESSENZA MINI VAI ESSENZA MINI TRIANGLE, IEGĀDĀJOTIES KOPĀ AR 200 (VAI VAIRĀK) NESPRESSO KAFIJAS KAPSULĀM. CENA REĢISTRĒTIEM NESPRESSO KLUBA BIEDRIEM 59 EUR, BEZ REĢISTRĒŠANĀS - 69 EUR.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam Essenza mini vai Essenza mini Triangle iegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice  Rīga, Latvija, kopā ar 200 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs:UAB Mineraliniai Vandenys, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Akcijas laiks : 01.04.2021 – 31.05.2021.

Noteikumi:

 • Iegādājoties vismaz 200 kafijas (vai vairāk) kapsulas un Essenza mini vai Essenza mini Trianglekafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice.
 • Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 200) un aparāta Essenza mini vai Essenza mini  Triangle, jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •         Ja interneta veikalā tiek iegādātas 200 (un vairāk) kafijas kapsulas un Essenza mini vai Essenza mini Triangle kafijas aparats, tās pirkuma grozā jāpievieno tajā pašā pirkuma laikā - kafijas automāta pazeminātā cena tiks piemērota, ievadot  atlaides kodu – ESSENZA200 vai ESSENZATRIANGLE200.
 •         Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

ATLAIDE NESPRESSO KAFIJAS APARĀTAM EXPERT, IEGĀDĀJOTIES KOPĀ AR 500 (VAI VAIRĀK) NESPRESSO KAFIJAS KAPSULĀM. CENA REĢISTRĒTIEM NESPRESSO KLUBA BIEDRIEM 179 EUR, BEZ REĢISTRĒŠANĀS - 210 EUR.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam Expert, iegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice  Rīga, Latvija kopā ar 500 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs:UAB Mineraliniai Vandenys, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Akcijas laiks : 01.04.2021 – 31.05.2021.

Noteikumi:

 • Iegādājoties vismaz 500 kafijas (vai vairāk) kapsulas un Expertkafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice .
 • Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 500) un aparāta Expert, jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •         Ja interneta veikalā tiek iegādātas 500 (un vairāk) kafijas kapsulas un Expertkafijas automāts, tās pirkuma grozā jāpievieno tajā pašā pirkuma laikā - kafijas automāta pazeminātā cena tiks piemērota, ievadot atlaides kodu – EXPERT500.
 •         Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

ATLAIDE NESPRESSO KAFIJAS APARĀTAM PIXIE, IEGĀDĀJOTIES KOPĀ AR 250 (VAI VAIRĀK) NESPRESSO KAFIJAS KAPSULĀM. CENA REĢISTRĒTIEM NESPRESSO KLUBA BIEDRIEM 69 EUR, BEZ REĢISTRĒŠANĀS - 79 EUR.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam Pixieiegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice  Rīga, Latvija kopā ar 250 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs:UAB Mineraliniai Vandenys, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Akcijas laiks : 01.04.2021 – 31.05.2021.

Noteikumi:

 • Iegādājoties vismaz 250 kafijas (vai vairāk) kapsulas un Pixiekafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalos TC Akropole, TC Spice .
 • Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 250) un aparāta Pixie, jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •         Ja interneta veikalā tiek iegādātas 250 (un vairāk) kafijas kapsulas un Pixiekafijas automāts, tās pirkuma grozā jāpievieno tajā pašā pirkuma laikā - kafijas automāta pazeminātā cena tiks piemērota, ievadot atlaides kodu – PIXIE250.
 •         Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.