Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Papildu 2 gadu garantija, reģistrējot kafijas aparātu, kas nav vecāks par 3 gadiem

Papildu 2 gadu garantija, reģistrējot kafijas aparātu, kas nav vecāks par 3 gadiem.

 

Piedāvājums ir spēkā: no 01.02.2019 

Papildu 2 gadu garantijas piedāvājums ir spēkā, ja klients atbilst šādiem nosacījumiem:

 •          Kafijas aparāts ir reģistrēts e-veikalā www.nespresso.lv;
 •          Reģistrētais aparāts nav vecāks par 3 gadiem;
 •          Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz visiem NESPRESSO kafijas automātu modeļiem;
 •          Klientam jānorāda pareizi personas dati un šāda informācija par jauniegādāto NESPRESSO kafijas automātu: modelis un krāsa, sērijas numurs, datums un pirkuma izdarīšanas veids. Reģistrācijas gaitā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tā tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO Privātuma politiku.

 

 Dažādos pirkuma un aparāta reģistrācijas posmos tīmekļa vietnē parādās dažādi apstiprinājuma ekrāni, kas apturēts procesu, ja ievadītie dati ir nepareizi.

 

Uzņēmums patur tiesības mainīt, grozīt vai papildināt piedāvātos nosacījumus.

4 gadu garantija iegādājoties kafijas aparātu Nespresso interneta veikalā:

4 gadu garantija kafijas aparātiem, kas iegādāti tiešsaistē tīmekļa vietnēs www.nespresso.lt, www.nespresso.lv, www.nespresso.ee. 

*(NESPRESSO kafijas aparātiem, kas iegādāti pie mūsu partneriem, tiek piemērota 2 gadu garantija).

Noteikumi un nosacījumi:

4 gadu garantijas piedāvājums attiecas uz klientiem, kuri atbilst šādiem kritērijiem:

          Klients ir iegādājies kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt ,
www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee un ir reģistrējis savu pirkumu;
         Piedāvājums attiecas uz visiem NESPRESSO kafijas aparātiem, izņemot piena putotājus un aparātu komplektus;
         Pēc viena no iepriekš minēto NESPRESSO kafijas aparātu iegādes, klientam ir jāreģistrē iegādātais NESPRESSO kafijas aparātu vienā no šīm tīmekļa vietnēm www.nespresso.lt,
www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee sadaļā Mani kafijas aparāti;
         Klientam būs jāsniedz noteikta personīgā informācija un informācija par iegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: modelis un krāsa, sērija, iegādes datums un veids. Informācija, kas tiek sniegta ar nolūku reģistrēt kafijas aparātu , ir konfidenciāla, un tā tiks uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO konfidencialitātes politiku;
         Visi NESPRESSO tīmekļa vietnē reģistrētie NESPRESSO kafijas aparātu tiks apstrādāti saskaņā ar NESPRESSO kluba noteikumiem;
         Garantijas laikā remontdarbu pakalpojumi ir bez maksas;
         Garantijas remontdarbu laikā tiks lietošanā tiks piešķirts rezerves NESPRESSO kafijas aparāts.
 
 
Pasūtījumus var veikt arī:
zvanot uz tālruni: +371 688 060 80 (zvanu centra darba laiks: I-V 8:00 – 17:00)
rakstot uz e-pastu: nespresso@mvgroup.eu

vai aizpildot pasūtījuma veidlapu tiešsaistē.

 

Mineraliniai Vandenys, UAB patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

Iegādājies Nespresso Pixie kafijas automātu un 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un saņem Aeroccino 3 piena putotāju tikai par 1 EUR!

Piedāvājums: Iegādājies Nespresso Pixie kafijas automātu un 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un saņem Aeroccino 3 piena putotāju tikai par 1 EUR!

Organizators: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Viļņa.

Termiņš:2019. gada 13. maijs - 2019. gada 1. septembris

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un Nespresso Pixie kafijas automātu tiešsaistē www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

Noteikumi:

Piedāvājums ir spēkā: 

1. Iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un vienu Pixie kafijas automātu tiešsaistē www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

2. Kafijas kapsulas (vismaz 100), Pixie kafijas automāts un Aeroccino 3 piena putotājs jāiegādājas viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.

3. Pērkot internetā www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee, 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas, Pixie kafijas automāts un Aeroccino 3 piena putotājs jāievieto iepirkumu grozā viena pirkuma ietvaros: piena putotāja akcijas cena parādīsies grozā apmaksas veikšanas brīdī.

4. Viena pasūtījuma laikā iespējams iegādāties vienu piena putotāju par 1 EUR.

5. Piedāvājumu nevar apmainīt pret skaidru naudu.

 Ja Jums radušies jebkādi jautājumi, Nespresso kafijas eksperti sniegs Jums konsultācijas, zvanot pa tālruni +370 525 05 090 vai pa e-pastu, aizpildot kontaktu veidlapu tiešsaistes veikalā.

 UAB Mineraliniai Vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

Atlaide Nespresso kafijas aparātam (Essenza Mini vai Lattissima One), iegādājoties kopā ar 100 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam (Essenza Mini vai Lattissima One), iegādājoties to Nespresso internetveikalā kopā ar 100 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 18.03.2019 – 01.09.2019

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini vai Lattissima One Nespresso kafijas aparātu www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

 

Iegādājoties 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas, Essenza Mini kafijas aparāta cena būs 49 EUR (parastā cena: 99 EUR) un Lattissima One kafijas aparāta cena būs 189 EUR (parastā cena: 259 EUR). 

Noteikumi:

Atlaide kafijas automātam tiem piemērota pie šādiem nosacījumiem:

 •          Iegādājoties vismaz 100 kafijas kapsulas un Essenza Mini vai Lattissima One kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.
 •          Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 100) un vienam no diviem piedāvātajiem kafijas aparātiem (Essenza Mini vai Lattissima One) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •          Iepērkoties www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee internetveikalos, 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas aparāts jāievieto iepirkuma grozā vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas aparātam tiks piemērota vēlāk, veicot pasūtījuma apmaksu.
 •          Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •          Piedāvājums netiek mainīts pret naudu.

 

Šī vietne parādas apstiprinājuma ailītes dažādos pirkuma un aparātareģistrācijas posmos, kas neļaus turpināt iepirkšanās procesu, ja ievadītie dati ir nepareizi vai nepilnīgi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO Kafijas peciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

Atlaide Nespresso kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties kopā ar 200 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

Atlaide Nespresso kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties kopā ar 200 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

 

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties to Nespresso internetveikalā kopā ar 200 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 02.09.2019 – 31.10.2019

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 200 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Pixie Nespresso kafijas automātu www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

Noteikumi:

Atlaide kafijas automātam tiek piemērota  šādiem nosacījumiem:

 •         Iegādājoties vismaz 200 kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Pixie kafijas automātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.
 •         Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 200) un vienam no trijiem  piedāvātajiem kafijas automātiem (Essenza Mini, Citiz vai Pixie) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.

Iepērkoties www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee internetveikalos, 200 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas automāts jāievieto iepirkuma grozā.

 •         Vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas automātam atlaide būs redzama pārejot pie apmaksas.

Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas automātu.

 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.