Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Papildu 2 gadu garantija, reģistrējot kafijas aparātu, kas nav vecāks par 3 gadiem

Papildu 2 gadu garantija, reģistrējot kafijas aparātu, kas nav vecāks par 3 gadiem.

 

Piedāvājums ir spēkā: no 01.02.2019 

Papildu 2 gadu garantijas piedāvājums ir spēkā, ja klients atbilst šādiem nosacījumiem:

 •          Kafijas aparāts ir reģistrēts e-veikalā www.nespresso.lv;
 •          Reģistrētais aparāts nav vecāks par 3 gadiem;
 •          Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz visiem NESPRESSO kafijas automātu modeļiem;
 •          Klientam jānorāda pareizi personas dati un šāda informācija par jauniegādāto NESPRESSO kafijas automātu: modelis un krāsa, sērijas numurs, datums un pirkuma izdarīšanas veids. Reģistrācijas gaitā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tā tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO Privātuma politiku.

 

 Dažādos pirkuma un aparāta reģistrācijas posmos tīmekļa vietnē parādās dažādi apstiprinājuma ekrāni, kas apturēts procesu, ja ievadītie dati ir nepareizi.

 

Uzņēmums patur tiesības mainīt, grozīt vai papildināt piedāvātos nosacījumus.

Iegādājies Nespresso ESSENZA MINI METAL kafijas automātu un 200 (vai vairāk) kafijas kapsulas un saņem Aeroccino 3 piena putotāju tikai par 1 EUR!

Organizators: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Viļņa.

 

Akcijas laiks: 06.11.2019 – 31.12.2019

 

Noteikumi:

 • Iegādājoties 200 Nespresso kafijas kapsulas (pēc Jūsu izvēles) un vienu kafijas aparātu ESSENZA MINI METAL, Jums būs iespēja iegādāties piena putotāju Aeroccino 3 tikai par 1 Eur (Parasta cena 70Eur).
 • Piedāvājums ir spēkā iegādājoties 200 Nespresso kafijas kapsulas un vienu kafijas aparātu ESSENZA MINI METAL.
 • Vēloties izmantot šo piedāvājumu, jaieliek visas norādītas preces pirkuma grozā viena pirkuma reizē un atlaide būs pievienota automātiski.
 • Viena pasūtījuma laikā iespējams iegādāties vienu piena putotāju par 1 EUR.
 • Piedāvājumu nevar apmainīt pret skaidru naudu.

 

Ja Jums rodās papildus jautājumi, Nespresso kafijas eksperti sniegs Jums konsultācijas, zvanot pa tālruni +371 688 060 80, pa e-pastu: nespresso@mvgroup.eu, aizpildot kontaktu veidlapu tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv

 

UAB Mineraliniai Vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

Atlaide Nespresso kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Lattissima One), iegādājoties kopā ar 150 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Lattissima One), iegādājoties to Nespresso internetveikalā kopā ar 150 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 06.11.2019 – 31.12.2019

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 150 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Lattissima One Nespresso kafijas automātu www.nespresso.lv

Noteikumi:

Atlaide kafijas automātam tiek piemērota pie šādiem nosacījumiem:

 •         Iegādājoties vismaz 150 kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Lattissima One kafijas automātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv
 •         Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 150) un vienam no diviem piedāvātajiem kafijas automātiem (Essenza Mini, Citiz vai Lattissima One) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.

Iepērkoties www.nespresso.lv  internetveikalos, 150 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas automāts jāievieto iepirkuma grozā.

 • Vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas automātam tiks piemērota atlaide būs redzama pārejot pie apmaksas.

Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas automātu.

 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

Atlaide Nespresso kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties kopā ar 200 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

Atlaide Nespresso kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties kopā ar 200 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

 

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas automātam (Essenza Mini, Citiz vai Pixie), iegādājoties to Nespresso internetveikalā kopā ar 200 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 02.09.2019 – 31.10.2019

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 200 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Pixie Nespresso kafijas automātu www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

Noteikumi:

Atlaide kafijas automātam tiek piemērota  šādiem nosacījumiem:

 •         Iegādājoties vismaz 200 kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz vai Pixie kafijas automātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.
 •         Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 200) un vienam no trijiem  piedāvātajiem kafijas automātiem (Essenza Mini, Citiz vai Pixie) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.

Iepērkoties www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee internetveikalos, 200 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas automāts jāievieto iepirkuma grozā.

 •         Vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas automātam atlaide būs redzama pārejot pie apmaksas.

Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas automātu.

 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

Atlaide Nespresso kafijas aparātam (Essenza Mini vai Lattissima One), iegādājoties kopā ar 100 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam (Essenza Mini vai Lattissima One), iegādājoties to Nespresso internetveikalā kopā ar 100 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 18.03.2019 – 01.09.2019

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini vai Lattissima One Nespresso kafijas aparātu www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

 

Iegādājoties 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas, Essenza Mini kafijas aparāta cena būs 49 EUR (parastā cena: 99 EUR) un Lattissima One kafijas aparāta cena būs 189 EUR (parastā cena: 259 EUR). 

Noteikumi:

Atlaide kafijas automātam tiem piemērota pie šādiem nosacījumiem:

 •          Iegādājoties vismaz 100 kafijas kapsulas un Essenza Mini vai Lattissima One kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.
 •          Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 100) un vienam no diviem piedāvātajiem kafijas aparātiem (Essenza Mini vai Lattissima One) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 •          Iepērkoties www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee internetveikalos, 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas aparāts jāievieto iepirkuma grozā vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas aparātam tiks piemērota vēlāk, veicot pasūtījuma apmaksu.
 •          Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.
 •          Piedāvājums netiek mainīts pret naudu.

 

Šī vietne parādas apstiprinājuma ailītes dažādos pirkuma un aparātareģistrācijas posmos, kas neļaus turpināt iepirkšanās procesu, ja ievadītie dati ir nepareizi vai nepilnīgi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO Kafijas peciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

4 gadu garantija iegādājoties kafijas aparātu Nespresso interneta veikalā:

4 gadu garantija kafijas aparātiem, kas iegādāti tiešsaistē tīmekļa vietnēs www.nespresso.lt, www.nespresso.lv, www.nespresso.ee. 

*(NESPRESSO kafijas aparātiem, kas iegādāti pie mūsu partneriem, tiek piemērota 2 gadu garantija).

Noteikumi un nosacījumi:

4 gadu garantijas piedāvājums attiecas uz klientiem, kuri atbilst šādiem kritērijiem:

          Klients ir iegādājies kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lt ,
www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee un ir reģistrējis savu pirkumu;
         Piedāvājums attiecas uz visiem NESPRESSO kafijas aparātiem, izņemot piena putotājus un aparātu komplektus;
         Pēc viena no iepriekš minēto NESPRESSO kafijas aparātu iegādes, klientam ir jāreģistrē iegādātais NESPRESSO kafijas aparātu vienā no šīm tīmekļa vietnēm www.nespresso.lt,
www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee sadaļā Mani kafijas aparāti;
         Klientam būs jāsniedz noteikta personīgā informācija un informācija par iegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: modelis un krāsa, sērija, iegādes datums un veids. Informācija, kas tiek sniegta ar nolūku reģistrēt kafijas aparātu , ir konfidenciāla, un tā tiks uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar NESPRESSO konfidencialitātes politiku;
         Visi NESPRESSO tīmekļa vietnē reģistrētie NESPRESSO kafijas aparātu tiks apstrādāti saskaņā ar NESPRESSO kluba noteikumiem;
         Garantijas laikā remontdarbu pakalpojumi ir bez maksas;
         Garantijas remontdarbu laikā tiks lietošanā tiks piešķirts rezerves NESPRESSO kafijas aparāts.
 
 
Pasūtījumus var veikt arī:
zvanot uz tālruni: +371 688 060 80 (zvanu centra darba laiks: I-V 8:00 – 17:00)
rakstot uz e-pastu: nespresso@mvgroup.eu

vai aizpildot pasūtījuma veidlapu tiešsaistē.

 

Mineraliniai Vandenys, UAB patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

Iegādājies Nespresso Pixie kafijas automātu un 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un saņem Aeroccino 3 piena putotāju tikai par 1 EUR!

Piedāvājums: Iegādājies Nespresso Pixie kafijas automātu un 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas un saņem Aeroccino 3 piena putotāju tikai par 1 EUR!

Organizators: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Viļņa.

Termiņš:2019. gada 13. maijs - 2019. gada 1. septembris

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un Nespresso Pixie kafijas automātu tiešsaistē www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

Noteikumi:

Piedāvājums ir spēkā: 

1. Iegādājoties vismaz 100 Nespresso kafijas kapsulas un vienu Pixie kafijas automātu tiešsaistē www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee.

2. Kafijas kapsulas (vismaz 100), Pixie kafijas automāts un Aeroccino 3 piena putotājs jāiegādājas viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.

3. Pērkot internetā www.nespresso.lt, www.nespresso.lv vai www.nespresso.ee, 100 (vai vairāk) kafijas kapsulas, Pixie kafijas automāts un Aeroccino 3 piena putotājs jāievieto iepirkumu grozā viena pirkuma ietvaros: piena putotāja akcijas cena parādīsies grozā apmaksas veikšanas brīdī.

4. Viena pasūtījuma laikā iespējams iegādāties vienu piena putotāju par 1 EUR.

5. Piedāvājumu nevar apmainīt pret skaidru naudu.

 Ja Jums radušies jebkādi jautājumi, Nespresso kafijas eksperti sniegs Jums konsultācijas, zvanot pa tālruni +370 525 05 090 vai pa e-pastu, aizpildot kontaktu veidlapu tiešsaistes veikalā.

 UAB Mineraliniai Vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

DĀVANA 30EUR VAI 45EUR IEGĀDĀJOTIES KAFIJAS APARĀTU TC KESKO SENUKAI

Piedāvājums - summētā atlaide, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Objekts - summētā atlaide, kas tiek piemērota rēķinam, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Organizētājs – UAB Mineraliniai vandenys, 16F Jasinskio iela., Viļņa.

Piedāvājums ir spēkā no 05.11.2019 – 31.12.2019

Piedāvājuma vērtība ir atkarīga no iegādātā Nespresso kafijas aparāta vērtības:

Iegādājoties Nespresso kafijas aparātu tirdzniecības centrā „Kesko Senukai“ Lietuvā un Latvijā, kura vērtība ir vairāk par 150Eur tiek piešķirti 45EUR, iegādājoties kafijas aparātu kuru vērtība nesasniedz 150Eur tiek piešķirti 30EUR pirkumiem interneta veikalā Nespresso.

Piedāvājums ir spēkā tikai pēc jaunā Nespresso kafijas automāta reģistrācijas www.nespresso.lv

 

NOTEIKUMI:

 

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties NESPRESSO kafijas aparātus „Kesko Senukai“ veikalos Latvijā un Lietuvā.

 

Iegādājoties NESPRESSO kafijas aparātu, pircējam ir jāreģistrējas NESPRESSO tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv un jāreģistrē iegādāto kafijas aparātu sadaļā "Mani kafijas aparāti".

 

Veicot  reģistrāciju vietnē www.nespresso.lv pircējam noteikti ir jāsniedz precīzi dati par savu iegādāto NESPRESSO kafijas aparātu: tā modelis, sērijas numurs, pirkuma datums, pirkuma vieta, pirkuma dokumenta numurs un tā fotogrāfija. Reģistrācijas laikā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta, un pārvaldīta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

 

Pēc veiksmīgas reģistrācijas NESPRESSO mājas lapā un iepriekš minētās informācijas sniegšanas, tiks novērtēta datu integritāte un ticamība. Ja dati atbilst prasībām, informācija par piedāvājuma aktivizēšanu tiek nosūtīta pircējam.

 

Piedāvājumu var izmantot jebkurā pirkuma brīdī, sākot ar tā aktivizēšanas datumu. Tas ir redzams iepirkšanās brīdī, noformējot iepirkuma grozu noklikšķinot "Pāriet pie apmaksas", kas atrodas iepirkuma groza apakšējā daļā. Lai izmantotu piedāvājumu, pircējam ir jānoklikšķina uz pluszīmes, pārvietojot to uz grozu un aktivizējot. Ja pircējs nolemj neizmantot piedāvājumu, to var izņemt no groza, noklikšķinot uz zīmes X. Piedāvājums ir redzams līdz pircējs nolemj to izmantot.

 

Piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja pēc atlaides summēšanas groza vērtība ir vienāda ar vai lielāka par 1 Eur .Ja pirkuma summa ir mazāka par EUR 1, pirkuma veikšana nebūs iespējama.

 

Piedāvājums ir derīgs tikai iepirkuma groza gala summai, neieskaitot piegādes izmaksas.

 

Piedāvājums ir spēkā vienam reģistrētam kafijas aparātam un tikai viena pirkuma reizē.

Ja aparāts tika iegādāts  pirms piedāvājuma izvietošanas, tas netiks aktivizēts.

 

Kad pircējs ir izmantojis piedāvājumu, citu piedāvājumu var aktivizēt tikai tad, ja viņš ir iegādājies citu kafijas aparātu  un reģistrējis to savā NESPRESSO kontā. Tas nozīmē, ka pircējam ir jāsniedz informācija par kafijas aparāta modeli, tā sērijas numuru , kas ir norādīts iegādātā kafijas aparātā apakšējā daļā, kvīts numuru un kvīts fotogrāfiju, pirkuma datumu un vietu.

 

Šo piedāvājumu nevar apmainīt pret naudu.

 

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus.

 

Atlaide NESPRESSO kafijas aparātam (Essenza Mini vai Citiz), iegādājoties kopā ar 200 (vai vairāk) NESPRESSO kafijas kapsulām.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam (Essenza Mini vai Citiz), iegādājoties to NESPRESSO internetveikalā, Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija kopā ar 200 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 20.01.2020 – 31.03.2020

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 200 Nespresso kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz Nespresso kafijas automātu www.nespresso.lv,

Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija.

 

Noteikumi:

Atlaide kafijas aparātam tiek piemērota pie šādiem nosacījumiem:

 •         Iegādājoties vismaz 200 kafijas kapsulas un Essenza Mini, Citiz kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija
 •         Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 200) un vienam no diviem piedāvātajiem kafijas automātiem (Essenza Mini, Citiz) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 • Iepērkoties www.nespresso.lv  internetveikalos, 200 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas automāts jāievieto iepirkuma grozā.
 • Vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas automātam tiks piemērota atlaide būs redzama pārejot pie apmaksas.

Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.

 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet NESPRESSO tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

Atlaide Nespresso kafijas aparātam (EXPERT), iegādājoties kopā ar 400 (vai vairāk) Nespresso kafijas kapsulām.

Piedāvājums: saņem atlaidi kafijas aparātam (EXPERT), iegādājoties to Nespresso internetveikalā,  Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija kopā ar 400 (vai vairāk) kafijas kapsulām.

Rīkotājs: UAB Mineraliniai Vandenys, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks – 20.01.2020 – 31.03.2020

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties vismaz 400 Nespresso kafijas kapsulas un EXPERT Nespresso kafijas automātu www.nespresso.lv,

Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija.

 

Noteikumi:

Atlaide kafijas aparātam tiek piemērota pie šādiem nosacījumiem:

 •         Iegādājoties vismaz 400 kafijas kapsulas un EXPERT kafijas aparātu šādās tīmekļa vietnēs: www.nespresso.lv; Nespresso veikalā TC Akropole, Maskavas iela 257, Rīga, Latvija
 •         Norādītajam kafijas kapsulu daudzumam (vismaz 400) un vienam no diviem piedāvātajiem kafijas automātiem (EXPERT) jābūt iegādātiem viena pirkuma (pasūtījuma) ietvaros.
 • Iepērkoties www.nespresso.lv  internetveikalos, 400 (vai vairāk) kafijas kapsulas un jūsu izvēlētais kafijas automāts jāievieto iepirkuma grozā.
 • Vienā iepirkšanās reizē: akcijas cena kafijas automātam tiks piemērota atlaide būs redzama pārejot pie apmaksas.

Viena pasūtījuma laikā var iegādāties tikai vienu akcijas kafijas aparātu.

 •         Piedāvājumu nevar samainīt pret naudu.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv. Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.