Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
MASTER ORIGINS

Nicaragua La Cumplida Refinada Augļaina

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Augļains un cukurots

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 5 out of 13

Nicaragua La Cumplida Refinada ir Master Origin Nicaragua turpinājums. Tajās pašās saimniecībās, kuras atrodas kalnos, kas ieskauj Matagalpu, audzē tādas pašas šķirnes Arabica Marsellesa pupiņas. Taču mēs esam izdarījuši ar tām ko jaunu.

Mēs esam izstrādājuši unikālu procesu, kas tiek veikt pēc pupiņu novākšanas. Tas paredz fermentāciju, lai radītu ļoti īpašu sarkano augļu garšu. Dabīgais raugs nonāk kontaktā ar novāktajiem kafijas augļiem, bet La Cumplida meistari precīzi ievēro laiku un temperatūru, lai ļautu attīstīties tikai pašām labākajām garšas notīm.
Esam pacentušies radīt vēl ilgtsējīgāku kafijas produktu.

Eksperimentālais process uz pusi samazina ūdens patēriņu, bet 20 fermas, kurās audzē kafijas augļus, pārstāv agromežniecības rajonu, kurā zaļo tikai ilgtspējīgi kafijas koki.
Ilgstošs ražas periods nodrošina patstāvīgu darbu lielam skaitam strādnieku, bet visa projekta ietvaros ir radītas simtiem darbavietu reģionā dzīvojošajiem cilvēkiem, kuri palīdz uzraudzīt fermentācijas procesu un abus kafijas augļu žāvēšanas posmus.

AROMĀTISKS PROFILS: AUGĻAINS UN CUKUROTS

 
IZCELSME
NIKARAGVA.
Tiecoties iegūt perfektu kafijas tasi, NESPRESSO sadarbojas ar La Cumplida lauksaimniekiem no Nikaragvas, lai izkoptu procesu un iegūtu vienmērīgu karamelizētu ķiršu un granātābolu notis.
GRAUZDĒŠANA
Šī vienas izcelsmes vietas kafija ir grauzdēta, izmantojot 85/15 grauzdēšanas tehniku. Pirmā partija īsā laikā sasniedz tumšu grauzdējuma pakāpi, bet otrā partija tiek grauzdēta vēl tumšāka, taču arī īslaicīgi. Šī tehnika dod mums iespēju radīt nelielu intensitāti, vienlaicīgi saglabājot šīs kafijas augļainumu un delikāto aromātu.
AROMĀTISKS PROFILS
Šī pārsteidzošā un unikālā kafija sajūsmina ar savvaļas augļu notīm, kas atgādina karamelizētus ķiršus un granātābolus.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
57 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē