Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Roma

0,46 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Pilnīga un līdzsvarota kafija

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 8 out of 13

Šajā īslaicīgi grauzdētās kafija maisījumā apvienots senās Romas raksturs un modernisma notis, kas līdzsvaro intensitāti un elegantu aromātu, atspoguļojot šīs dižās pilsētas sarežģītību. Par laimi, pagatavot sev šo kafiju it nemaz nav sarežģīti.

Smalks līdzsvars starp grauzdējuma spēku, koksnes un graudaugu nošu dziļumu, smalko skābenumu un eleganto aromātu.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ĪSS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
TUMŠS GRAUZDĒJUMS
IZCELSME
Šis maisījums sākas ar sabalansētu Brazīlijas plato augušas dabiskās arabikas graudaugu bāzi, apvienojumā ar robustu, kas piešķir vieglu koksnes noti. Arabika no Meksikas dienvidaustrumiem ieskicē šī maisījuma smalko aromātu.
Šim slavenajam reģionam ir unikāls resurs: bagātīga vulkāniska augsne, kuru uztur lietus un kura ir klāta ar mežiem, kas nodrošina kafijas kokiem ēnu un svaigumu.
GRAUZDĒŠANA
Intensīvai kafijai pārsteidzoši gaišs grauzdējums, kurā sabalansētas dziļas grauzdējuma notis un viegls skābenums, kas piešķir šim maisījumam tā eleganci.
Sastāvā ietilpstošās dažādās pupiņas grauzdē atsevišķi, turklāt Brazīlijas tumši grauzdētā daļa tiek izmantota kā bāze, kuru papildina viegli grauzdēta Meksikas arabika ar tās maigo aromātu.
Smalkais malums saglabā kafijas izsmalcināto aromātu un padara ISPIRAZIONE Roma spēcīgu, taču vienlaicīgi maigu – šis maisījums ir īstens veltījums Romai, kas laika gaitā ir bijusi tikpat bagāta vēstures kontrastiem.
AROMĀTISKS PROFILS
No Senās Romas laikiem šo metropoli ir šķērsojušas daudzas lielas kultūras. Dažādi civilizācijas līmeņi klājas cits citam pāri līdz pat šai dienai, kad modernā Roma piešķir eleganci šai bagātajam vēstures slānim. Arī ISPIRAZIONE Roma maisījums ir tikpat daudzšķautņains.
Pastāv smalks līdzsvars starp grauzdējuma spēku, koksnes un graudaugu nošu dziļumu, smalko skābenumu un eleganto aromātu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSOsistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums