Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS KAFIJA BAUDĪŠANAI AR LEDU

Freddo Delicato

0,49 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-08-11.

Saldākām un maigākām aukstas kafijas receptēm

Izbaudiet uzmundrinošās un spilgtās Barista Creations Freddo Delicato augļu notis. Kenijas arabika ienes sulīgus augļu aromātus, kas to padara par svaigu un atsvaidzinošu maisījumu jebkurā gadalaikā, kad to baudāt ar ledu. Tā ir gaiši grauzdēta un speciāli malta, lai palutinātu jūsu garšas kārpiņas ar delikātām un aromātiskām notīm. Vislabāk pasniegt: 1 kafijas kapsulu (40ml) pārlejiet saujai ledus (90gr). Lai paildzinātu šī gardā dzēriena baudīšanu, pielejiet aukstu ūdeni vai aukstu pienu (90 ml).

AROMĀTISKS PROFILS: SALDAS NOTIS, AUGĻU, GAIŠĀKAS, ATSVAIDZINOŠAS, SLĀPES REMDĒJOŠAS, LĪDZSVAROTAS

 

Vēlaties papildināt savu Barista Creations Freddo Delicato ar pienu? Nav slikta doma. Šī vieglā kafija nupat kļuva vēl pilnīgāka. Pievienojot pienu, parādās saldas īrisa karameles un vaniļas notis. Jūsu Barista Freddo Delicato ar pienu kļūst par bagātīgu, biezu un krēmīgu atspirdzinājumu.

IZCELSME
100% Arabika no Kenijas, Indonēzijas, Dienvidamerikas.
GRAUZDĒŠANA
Mēs grauzdējam Barista Creations Freddo Delicato divās daļās. Tās vidēji gaišais grauzdējums izceļ šī maigā maisījuma sulīgo skābumu. Otras daļas grauzdējums ir nedaudz īsāks, un tas pastiprina spilgtās citrusu notis.
AROMĀTISKS PROFILS
Barista Creations Freddo Delicato ir maiga un atsvaidzinoša kafija, kurā plūst augļu notis. Tās vieglums garantē atsvaidzinošu un relaksējošu baudījumu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
58 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums