Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
Vertuo

Kafijas kapsulas

Nespresso Kafijas kapsulas

Filtrēt
Filtrēt

Intensitāte

Automātu profils

Krūzīšu izmēri

Results found

Coffee+

Meistarīgi pagatavota kafija, kas papildina jūsu dzīvesveidu. Ikoniska garša ar papildus piedevām. Šī ir kafija ar plusu.

Barista Creations

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izbaudīt kafijas ar pienu receptes vai desertu iedvesmotas aromatizētas kafijas, Barista Creations kafijas ir jūsu iecienīto recepšu atslēga

Carafe

Kafijas meistaru izmantotās pārlejamās kafijas metodes iedvesmots. Izbaudiet lēnas kafijas pagatavošanas tradīcijas ar prasmīgi pagatavotu pārlejamo kafiju.

Vertuo Coffee sets

Bieži uzdotie jautājumi

No kā izgatavotas Nespresso kafijas kapsulas?

Nespresso kafijas kapsulas ir izgatavotas no alumīnija. Šis ir materiāls, kas ne tikai lieliski saglabā kafijas garšu un aromātu, bet ir arī 100% pārstrādājams, tāpēc Nespresso kapsulas ir videi draudzīgas.

Kompānija ir apņēmusies aizsargāt vidi, un tai ir kapsulu pārstrādes programma Latvijā. Nespresso klienti var atgriezt izlietotās kafijas kapsulas Nespresso boutique, kas atrodas T/C SPICE, Rīgā. Tāpat, pasūtot kapsulas Nespresso e-veikalā, Jūs varat izvēlēties funkciju "SWAP" un izlietotās kapsulas nodot kurjeram Jūsu pasūtījuma piegādes laikā. Atgrieztās kapsulas tiek pārstrādātas, alumīnija atkritumi tiek izmantoti jaunu preču ražošanai, un kafijas biezumi tiek kompostēti.

Tātad, Nespresso ne tikai piedāvā augstas kvalitātes kafiju, bet arī rūpējas par ietekmi uz vidi.

Kur tiek tirgotas Nespresso kafijas kapsulas?

Nespresso kafijas kapsulas Latvijā var iegādāties divos veidos.

Pirmkārt, ir iespējams pasūtīt internetā caur oficiālo Nespresso tīmekļa vietni www.nespresso.lv. Tas ir ērtākais veids, kā pasūtīt kafiju tieši uz mājām vai biroju, jo internetā varat pasūtīt jebkurā laikā no jebkuras vietas. Jūs varat nesteidzoties pārlūkot visu kafijas klāstu un izvēlēties sev vēlamās kafijas šķirnes.

Otrkārt, ja vēlaties personīgi apmeklēt Nespresso butiku un tuvāk iepazīt Nespresso pasauli, to varat izdarīt Rīgā, T/C SPICE. Veikalā Jūs varat izmēģināt dažādas kafijas šķirnes, konsultēties ar Nespresso konsultantiem un izvēlēties iecienītākās kafijas kapsulas.

Svarīgi pieminēt, ka oriģinālās Nespresso kapsulas netiek pārdotas lielveikalos. Nespresso cenšas nodrošināt visaugstāko kafijas un apkalpošanas kvalitāti, tāpēc oriģinālās Nespresso kafijas kapsulas var iegādāties tikai mūsu boutique vai tīmekļa vietnē nespresso.lv

Kuras kafijas kapsulas ir labākās?

Kafijas kapsulu izvēle patiešām ir atkarīga no katras individuālās gaumes un no tā, kāda veida kafiju jūs izbaudāt visvairāk. Katram no mums ir savs unikāls kafijas garšas profils, kas var būt no ļoti stipras un tumši grauzdētas līdz vieglām un augļu garšām.

Nespresso ir viens no populārākajiem kafijas kapsulu ražotājiem, kas piedāvā dažāda veida kafijas kapsulas dažādām garšas vajadzībām. Nespresso kapsulas ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti un garšu dažādību, kā arī šķirņu daudzveidību, sākot no espresso (40 ml) vai lungo (110 ml) līdz carafe (carafe, 535 ml). Nespresso klāstā Jūs atradīsiet dažādas intensitātes un garšas kafijas.

Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai Jums patīk bagātīga un stipra kafija vai vieglāka un maigāka kafija, Nespresso kapsulu klāstā Jums vajadzētu atrast kaut ko savai gaumei.

Tāpēc, ja esat jauns Nespresso kluba dalībnieks, izmēģiniet dažāda veida kapsulas un atklājiet savu iecienītāko.

Kādas ir Nespresso kafijas garšas?

Nespresso piedāvā plašu kafijas garšu klāstu, kas atbilst dažādu kafijas cienītāju vajadzībām.

Pirmkārt, Nespresso kapsulām ir dažāda intensitāte, no ļoti vieglas līdz ļoti stiprai. Katras kapsulas intensitāte ir norādīta uz iepakojuma un ļauj ērti izvēlēties kafiju atbilstoši savai gaumei.

Otrkārt, Nespresso piedāvā aromatizētas kafijas, kas ir bagātinātas ar dabīgām garšām, piemēram, vaniļas, kakao, karameles vai riekstiem, un piešķir kafijai papildu pēcgaršu.

Visbeidzot, Nespresso savās kapsulās izmanto gan Arabica, gan Robusta kafijas pupiņas, kā arī abu maisījumus. Arabikas pupiņas nodrošina izteiksmīgu garšu ar augļu un šokolādes notīm, savukārt Robusta pupiņas ir pazīstamas ar savu stipru un bagātīgu garšu.

Nespresso kafijas garšu klāsts ir ļoti plašs un daudzveidīgs, tāpēc neatkarīgi no tā, kāda kafija Jums patīk, Jūs atradīsiet Nespresso kafijas kapsulu, kas atbilst Jūsu gaumei.

Kāda kafija ir Nespresso kapsulās?

Nespresso kafijas kapsulās tiek izmantotas Arabica un Robusta kafijas pupiņas, kā arī abu maisījumi.

Arabica kafijas pupiņas ir plaši pazīstamas ar savu maigo garšu ar raksturīgām augļu un šokolādes notīm. Tās bieži audzē lielākā augstumā, un tajās ir mazāks kofeīna saturs nekā Robusta kafijas pupiņās.

Savukārt robusta ir stiprāka un spilgtāka. To audzē zemākās vietās un tā ir izturīgāka pret slimībām un kaitēkļiem nekā arabica. Robusta pupiņas piešķir kafijai spēcīgu, skābu garšu un satur vairāk kofeīna.

Nespresso, lai radītu dažādību kafijas garšu klāstā un palīdzētu klientiem atklāt unikālo Nespresso kafijas garšu, izmanto abas kafijas pupiņu šķirnes, kā arī to maisījumus.

Vai Nespresso kafijas kapsulām ir akcijas un atlaides?

Atlaides un īpašie piedāvājumi kafijas kapsulām ir pieejami tikai Nespresso Club biedriem.

Kāda ir Nespresso kafijas kapsulas cena?

Katras Nespresso kafijas kapsulas cena var atšķirties atkarībā no tās garšas, intensitātes un citām īpašībām. Nespresso Original kafijas kapsulas cena parasti svārstās no 0,53 eiro līdz 0,64 eiro par kapsulu. Tikmēr Vertuo kafijas kapsulas cena ir atkarīga arī no sagatavotās kafijas tases izmēra, tāpēc espresso (40 ml) kapsulas cena ir no 0,57 €, bet Carafe (535 ml) kafijas kapsula maksā 1,55 €. Ir svarīgi atcerēties, ka dažas Vertuo kapsulas var pagatavot vairāk kafijas nekā Original kapsulas. Tas nozīmē, ka, lai gan vienības cena var būt augstāka, katras saražotās kafijas tases galīgā cena var būt līdzīga vai pat zemāka.

Nespresso cenšas nodrošināt visaugstāko kafijas kvalitāti, tāpēc kapsulas cena atspoguļo augstākās kvalitātes kafijas pupiņu izmantošanu un atbildīgu saimniekošanu, kas ir svarīga Nespresso apņemšanās.

Vai Nespresso kafijas kapsulas ir otrreiz pārstrādājamas?

Jā, Nespresso kafijas kapsulas ir pārstrādājamas. Nespresso klienti var atgriezt izlietotās kapsulas Nespresso boutique Rīgā, kas atrodas T/C SPICE. Mūsu darbinieki labprāt pieņems izlietotās kapsulas un nodos otrreizējai pārstrādei.

Turklāt, pasūtot kafijas kapsulas internetā caur oficiālo Nespresso tīmekļa vietni www.nespresso.lt/lv/, var izvēlēties pakalpojumu "SWAP" - kad kurjers piegādās Jūsu pasūtījumu, Jūs varēsiet viņam nodot izlietoto kapsulu maisiņu, kuru bez maksas varat saņemt Nespresso boutique vai pasūtot e-veikalā. Šie pakalpojumi ir bez maksas.

Pārstrādājot Nespresso kafijas kapsulas, alumīnijs no kapsulām tiek pārstrādāts un izmantots jaunu produktu ražošanai, bet kafijas biezumi tiek kompostēti. Šī ir viena no Nespresso saistībām vides aizsardzībā un ilgtspējībā.

Cik gramu kafijas ir Nespresso kafijas kapsulās?

Kafijas daudzums Nespresso kafijas kapsulās var atšķirties atkarībā no konkrētās kapsulas. Nespresso Original kafijas kapsulas parasti satur no 5 līdz 7 gramiem kafijas atkarībā no kafijas maisījuma un intensitātes. Nespresso Vertuo kapsulās var būt vairāk kafijas atkarībā no tā, kāda izmēra krūzi pagatavo konkrētā kapsula.

  • Espresso kapsulās ir aptuveni 5-7 grami kafijas, un tās pagatavo 40 ml kafijas.
  • Double Espresso kapsulās ir aptuveni 8-12 grami kafijas, un tās pagatavo 80 ml kafijas.
  • Gran Lungo kapsulas satur aptuveni 12-14 gramus kafijas, un tās pagatavo 150 ml kafijas.
  • Mug kapsulas satur aptuveni 13-20 gramus kafijas, un tās pagatavo 230 ml kafijas.
  • Carafe kapsulās ir aptuveni 20-25 grami kafijas, un tās pagatavo 535 ml kafijas.

Katras Nespresso kafijas kapsulas saturs un izmērs var nedaudz atšķirties atkarībā no konkrētās garšas un kafijas maisījuma.

Ir vērts pieminēt, ka sabiedrība Nespresso rūpīgi izvēlas kafiju, kas atrodas katrā kapsulā, lai nodrošinātu visaugstāko gala produkta kvalitāti. Katra kafijas kapsula ir izgatavota tā, lai nodrošinātu optimālu kafijas un ūdens attiecību, lai iegūtu vislabāko iespējamo garšu.

Dažas svarīgas lietas par Nespresso Vertuo kapsulām

Izmērs un dizains: Nespresso Vertuo kafijas kapsulas ir lielākas nekā Nespresso Original kapsulas. Tām ir kupola formas dizains ar svītrkodu, kas tiek noskenēts pirms kafijas pagatavošanas.

Kafijas izvēle: Nespresso piedāvā plašu Vertuo kafijas kapsulu klāstu. Tās atšķiras pēc garšas, intensitātes un pagatavotās kafijas daudzuma - espresso (40 ml), double espresso (80 ml), gran lungo (150 ml), mug (230 ml) un carafe (535 ml). Šī dažādība ļauj izvēlēties vēlamo kafijas garšu un tases izmēru.

Kafijas pagatavošana: Kad Vertuo kapsula tiek ievietota automātā, tas nolasa svītrkodu un attiecīgi izvēlas pagatavošanas parametrus. Kafijas pagatavošanai iekārta izmanto Centrifusion™ tehnoloģiju. Pateicoties šai tehnoloģijai, kafija katru reizi tiek pagatavota nevainojami un tai ir bagātīgas kafijas putas – crema.

Pārstrāde: Nespresso zīmols ir apņēmies nodrošināt ilgtspējību un piedāvā pārstrādes programmu visām Nespresso kafijas kapsulām. Nespresso interneta veikalā tiek piedāvātas izlietoto kapsulu tvertnes un īpašie bezmaksas savākšanas maisiņi izlietotajām kapsulām.

Svarīgi pieminēt, ka Nespresso Vertuo kapsulas nav piemērotas Original automātiem un otrādi. Pirms pērkat, apsveriet kafijas automāta un kapsulu saderību.

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO 50 EUR

Saņemiet pasūtīto kafiju 2-3 darba dienu laikā uz jūsu norādīto adresi.

KĻŪSTIET PAR NESPRESSO KAFIJAS KLUBA BIEDRU

Izbaudiet dažādas Nespresso kluba dalībnieku priekšrocības tiešsaistē un Nespresso tirdzniecības vietās.

KLIENTU APKALPOŠANA

Vai nepieciešama palīdzība uzreiz? Mūsu kafijas speciālisti ir šeit, lai jums palīdzētu.

NESPRESSO PĀRSTRĀDE

Pieprasiet izlietoto kapsulu savākšanu līdz piegādes brīdim vai atgrieziet tās Nespresso veikalos Spice.

Sazinaties ar mums