Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Kapsulas

Intensitāte

Krūzīšu izmēri

Automātu profils

BARISTA CREATIONS KAFIJA BAUDĪŠANAI AR LEDU

MASTER ORIGINS

REVIVING ORIGINS

WORLD EXPLORATIONS

FESTIVE

ISPIRAZIONE ITALIANA

BARISTA CREATIONS

ESPRESSO

DECAFFEINATO

KAFIJAS KOMPLEKTI

Kafijas kapsulas – neierobežotas iespējas, ko piedāvā Nespresso

Kapsulu kafijas aparāts ir lielisks izgudrojums, kurš dod iespēju ikvienam no mums izbaudīt mūsu mīļāko dzērienu vien dažu sekunžu laikā. Mēs zinām visu par uzticamu, mājas lietošanai paredzētu kafijas aparātu ražošanu, taču šeit, Nespresso, mēs pievēršam īpašu uzmanību arī mūsu pircēju gaumei. Mūsu tirdzniecības vietās un interneta veikalā pieejamās kafijas kapsulas ir rūpīgi piemeklētas kafijas kompozīcijas, starp kurām pat visizsmalcinātākie kafijas mīļotāji atradīs savas iecienītākās garšas un aromātus! Mūsu pircēji var izvēlēties no 29 kafijas maisījumiem ar nemainīgu kafijas produktu sortimentu, pateicoties kuram jūs vienmēr atradīsiet kafiju, kas atbildīs jūsu dzīvesstilam, diennakts laikam vai noskaņojumam.

Vienīgais, kas jums nepieciešams, ir kapsulu kafijas aparāts

Nepresso kafijas kapsulas ir teicama izvēle cilvēkiem, kuriem nav laika pagatavot espresso, bet kas nevēlas atteikties no savām mīļākajām izsmalcinātajām kafijas kompozīcijām. Mūsu funkcionālie kapsulu kafijas aparāti dos iespēju jums ienirt visdažādāko kafiju pieredzes pasaulē – izvēloties vienu no pieejamajiem modeļiem, jūs varat pagatavot šo dzērienu bez jebkādas piepūles, jebkurā diennakts laikā un visdažādākajos variantos. Atcerieties – nav svarīgi, kuru no mūsu kolekcijā pieejamajiem kafijas aparātiem jūs izvēlaties, jūs varat bez ierobežojumiem izbaudīt īstas kafijas pērles, jo ikviena Nespresso kafijas kapsula der ikvienai mūsu ierīcei.

Kafijas kapsulas – vien pāris mirkļi šķir jūs no jūsu mīļākā dzēriena

Nespresso kafijas kapsulu priekšrocība neapšaubāmi ir tas, ka tās var pagatavot ļoti īsā laikā. Augsta temperatūra un spiediens paātrina pareizas kafijas pagatavošanas procesu, atklājot tās labākās īpašības. Mūsu kafijas kapsulas nezaudē savas īpašības, jo tās ir ļoti blīvi noslēgtas pret jebkādiem ārējiem faktoriem. Līdzīgi tradicionāli pagatavotai kafijai tā ir grauzdēta un malta, taču šī kafija atšķiras ar to, ka gaida jūs paslēpta nelielā, vienkāršā un hermētiski noslēgtā alumīnija kapsulā.
Turklāt mēs esam izmērījuši pareizās proporcijas, lai jūsu izvēlētajai kafijai ikreiz būtu viena un tā pati neatkārtojamā garša. Jums tikai jānospiež atbilstošā poga un dažas sekundes jāuzgaida, un kafija ir gatava!

Nespresso – kapsulas, kuras jau novērtējuši īstenie kafijas mīļotāji

Oriģinālajām Nespresso kapsulām ir īpaši plaša garšu un aromātu izvēle. Noteikti rūpīgi izlasiet augstāk esošo dažādo variantu sarakstu, jo katra kapsula satur mazliet citādāku kafijas maisījumu. To vidū jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko, taču jūs varat arī iegrimt patiešām romantiskā ceļojumā, meklējot savu īsto kafiju. Jūs vadīs mūsu izveidotās produktu kategorijas un kolekcijas.
Espreso un lungo kategorijā jūs atradīsiet kafijas aromāta patieso esenci, taču ar dažādu intensitāti, dažādu salduma pakāpi, garšas pilnīgumu, stiprumu, intensitāti un dzidrību. Šī izvēle ir labs veids, kā izpētīt smalkās atšķirības starp dažādu maisījumu saturu.
Vai, iespējams, jūs sagaidāt no kafijas nedaudz citādu garšas pieredzi? Ja tā, tad izmēģiniet Barista Creations kolekciju, kurā atradīsiet dažādus aromatizēto kafiju variantus – tumšā šokolāde, karamele vai vaniļa.
Savukārt Ispirazione Italiana kolekcijas būs pareizā izvēle spēcīgu garšu un uzmundrinošas kafijas faniem. Vienlīdz interesanta ir arī Master Origins kolekcija. Tajā jūs atradīsiet izsmalcinātus aromātus - pildītus augļu un pikantām notīm. Šie ir vienas izcelsmes vietas kafijas maisījumi, kas gatavoti ar vietējām kafijas apstrādes metodēm. Ienirstiet izcilas kafijas pasaulē, kuru mēs, pieredzējuši eksperti, piedāvājam ikvienam Nespresso kapsulu kafijas aparāta īpašniekam.

Kafijas kapsulas, kurām no jums nav nekādu noslēpumu

Kapsulās ievietotā kafija ir izgatavota, ievērojot augstākos kvalitātes standartus. Mēs strādājam ilgtspējīgas attīstības garā, apmācām un atbalstām kafijas audzētājus no visas pasaules, lai parūpētos par ikvienu jūsu neatkārtojamās kafijas niansi. Mēs izmantojam dabas resursus ilgtspējīgi, mums rūp zeme, uz kuras aug kafijas koki un mēs ļaujam augiem izaugt to dabiskajā tempā. Visas Nespresso kapsulas ir izgatavotas no alumīnija, kuru iespējams pārstrādāt neskaitāmas reizes. Mūsu pircēji var atgriezt izlietotās kapsulas jebkurā Nespresso tirdzniecības vietā vai nodot kurjeram, saņemot savu nākamo pasūtījumu.

Nespresso kafijas kapsulas ir pieejamas mūsu tirdzniecības vietās un mūsu veikalā tiešsaistē

Aicinām jūs pievienoties neparastā ceļojumā, dodoties līdzi mūsu kafijas idejām, neparastiem aromātiem un garšām, kā arī neparastajām un oriģinālajām kapsulu piedevām. Lai iepazītos ar pilnu iespēju klāstu, izmantojiet produktus no piedāvātā sortimenta un atrodiet savas mīļākās kafijas kapsulas!

Sazinaties ar mums