Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

VAI ES VARU ATGRIEZT IZLIETOTĀS KAPSULAS OTRREIZĒJAI PĀRSTRĀDEI?

Jā, visas Nespresso kapsulas iespējams otrreiz pārstrādāt. Nespresso uzņēmuma noteikumi skaidri definē izlietoto kapsulu pārstrādes prasības, kas tiek piemērotas Baltijas un citās valstīs.

Pircēji var bez maksas pasūtīt maisu izlietotajām kapsulām Nespresso e-veikalā un atgriezt izlietotās kapsulas ar kurjeru, kad tas piegādās nākamo pasūtījumu. Lūdzu, vienmēr šķirojiet atbildīgi un lieciet maisā tikai Nespresso alumīnija kapsulas, taču, ja maisā būs vēl citas alumīnija kapsulas, arī tās tiks sašķirotas. Sarežģītāk ir ar plastmasas kapsulām, jo tās turpmākajā procesā ir jāatdala, tāpēc, lūdzu, šķirojiet atbildīgi un nejauciet alumīniju ar plastmasu.

ES AIZMIRSU PIEVIENOT SAVAM PASŪTĪJUMAM OTRREIZĒJO PĀRSTRĀDI – VAI JŪS TO VARAT IZDARĪT MANĀ VIETĀ?

Lai mēs varētu apstrādāt jūsu pieprasījumu, veicot pasūtījumu, ir jāizvēlas kapsulu atgriešana otrreizējai pārstrādei. Mūsu kurjeri sagatavo atsauces numuru un iepakojuma etiķeti sūtījuma paņemšanai, un viņiem ir jāzina par to, ka būs jāpaņem sūtījums no jums pirms jūsu pasūtījuma paņemšanas no mums, tādēļ mēs būtu ļoti pateicīgi, ja jūs varētu paturēt izlietotās kapsulas līdz nākamā pasūtījuma veikšanai.

Ja tas nav iespējams, lūdzu, sazinieties ar mūsu kafijas speciālistiem, zvanot uz numuru +371 688 060 80, un mēs organizēsim izlietoto kapsulu paņemšanu no jums.

VAI NESPRESSO KAFIJAS KAPSULAS IR IESPĒJAMS OTRREIZ PĀRSTRĀDĀT?

Jā, Nespresso kapsulas ir izgatavotas no alumīnija, kas ir labākais materiāls, lai aizsargātu mūsu Nespresso kafijas kapsulu svaigumu un kvalitāti, turklāt tam ir papildu priekšrocība – to var pārstrādāt bezgalīgi daudz reižu. Alumīniju iespējams pārstrādāt neskaitāmas reizes un piešķirt tam jaunu dzīvi velosipēda, datora detaļu, Nespresso kafijas automāta vai jaunu Nespresso kapsulu veidolā, kuras par 80% ir izgatavotas no otrreiz pārstrādāta alumīnija. Nespresso jau vairāk nekā 25 gadus turpina investēt savā specializētajā otrreizējās pārstrādes projektā. Esam apņēmušies padarīt mūsu pircējiem izlietoto Nespresso kapsulu otrreizēju pārstrādi maksimāli vienkāršu.

KUR ES VARU ATGRIEZT IZLIETOTĀS KAPSULAS OTRREIZĒJAI PĀRSTRĀDEI?

Klienti var atgriezt izlietotās kapsulas ar kurjeru, kad tas piegādās nākamo pasūtījumu no Nespresso, tikai jāatceras, ka, veicot pasūtījumu, jānorāda, ka atgriezīsiet kapsulas otrreizējai pārstrādei. 

CIK MAISUS ES VARU PASŪTĪT VIENĀ REIZĒ?

Ar katrām 200 kapsulām jūs varat pasūtīt vienu maisu. Piemēram, ja jūs pasūtāt vienā sūtījumā 400 kapsulas, jūs varat pasūtīt 2 maisus.

CIK DAUDZ MAISU KURJERS VAR PAŅEMT VIENĀ REIZĒ?

Ja jūs izvēlaties atgriezt kapsulas ar kurjeru, vienā reizē viņš var paņemt vienu maisu. Ja jums ir sakrāti divi maisi, tad tie ir jāieliek vienā kastē vai lielākā maisā, lai kurjeram būtu jāpaņem no jums tikai viena vienība.

KĀDĒĻ MAN BŪTU JĀNODOD IZLIETOTĀS NESPRESSO KAPSULAS OTRREIZĒJAI PĀRSTRĀDEI?

Atbildība ir iespēja pārstrādāt.

Tasi pēc tases mēs piegādājam jums augstākās kvalitātes kafiju ar vislielāko atbildību. Pret jums, protams, un arī pret pasauli, kurā mēs dzīvojam. Nespresso strādā atbildīgi, meklējot veidus, kā uzlabot ekoloģisko situāciju visos iespējamajos veidos.

Uzņēmumam ir stingra ilgtspējas un kapsulu otrreizējas pārstrādes politika, un uzlabota otrreizējas pārstrādes sistēma, kas piedāvā dažādas iespējas, lai padarītu klientiem izlietoto kapsulu otrreizēju pārstrādi vienkāršu un ērtu.

KAS NOTIEK AR OTRREIZ PĀRSTRĀDĀTO ALUMĪNIJU UN KAFIJAS BIEZUMIEM?

Pārstrādātās kapsulas nonāk atpakaļ alumīnija aprites ķēdē, kur tās tiek pārstrādātas dažādos veidos, piemēram, automašīnu dzinējos, divriteņos, datoru sastāvdaļās, dzērienu bundžiņās vai pat jaunās kapsulās. Mēs izmantojam arī izlietotos kafijas biezumus, lai radītu uzturvielām bagātu kompostu vai ražotu zaļo enerģiju.

KĀDĒĻ NESPRESSO SAVĀM KAPSULĀM IZMANTO ALUMĪNIJU?

Mēs izmantojam alumīniju, jo tas ir vislabākais materiāls, lai aizsargātu Nespresso kafijas kapsulu svaigumu, garšu un kvalitāti. Alumīnijs ir dabā sastopams metāls un to ir iespējams pārstrādāt neskaitāmas reizes. Pateicoties alumīnijam, nav nepieciešams izmantot papildu iepakojumu, lai saglabātu svaigumu un garšu. Otrreiz pārstrādātu alumīniju var izmantot visdažādākajos veidos. Pašlaik tiek izmantoti apmēram 75% no jebkad saražotā alumīnija. Alumīniju izmanto ļoti daudzos produktos, sākot ar pārtikas iepakojumu un beidzot ar automašīnām, datoriem, logu rāmjiem un divriteņiem.

KĀ NESPRESSO KAPSULAS TIEK PĀRSTRĀDĀTAS?

1. Specializētā projekta ietvaros izlietotās kapsulas tiek nosūtītas uz mūsu pārstrādes ražotni. Baltijas valstīs mēs sadarbojamies ar pārtikas un nepārtikas atkritumu savākšanas un otrreizējas pārstrādes uzņēmumu “Horeca sprendimai”.
2. Lai atdalītu kafijas biezumus no alumīnija kapsulas, tās tiek sasmalcinātas.
3. Kafijas biezumi tiek pārstrādāti zaļajā enerģijā vai uzturvielām bagātā kompostā.
4. Tukšās kapsulas tiek karsētas, lai izkustu plastmasas pārklājums un citi materiāli.
5. Pēc tam, kad atlicis tikai tīrs alumīnijs, tas tiek izkausēts un pārstrādāts otrreiz.

VAI JŪSU KAPSULAS IR IZGATAVOTAS NO OTRREIZ PĀRSTRĀDĀTA ALUMĪNIJA?

Nespresso kafijas kapsulu izgatavošanai ir nepieciešams īpašas klases alumīnijs. Šīs klases pārstrādāta alumīnija pieejamība ir ļoti ierobežota. Faktiski, labākais vajadzīgās klases alumīnija avots ir otrreiz pārstrādātas Nespresso kapsulas. Mēs izmantojam pārstrādātas Nespresso kapsulas jaunu kapsulu izgatavošanai, kad vien tas ir iespējams, turklāt tas ir lietderīgi arī no apkārtējās vides aizsardzības viedokļa.

VAI JŪS ESAT IZSKATĪJUŠI IESPĒJU KĀ ALTERNATĪVU KAPSULU IZGATAVOŠANAI IZMANTOT PLASTMASU?

Lai saglabātu kafijas svaigumu, plastmasas kapsulām vajag vairāk iepakojuma, piemēra, papildu ārējo iesaiņojumu. Ironiski, ka tas bieži vien ir alumīnijs. Mēs uzskatām, ka alumīnijs mūsu kapsulu izgatavošanai ir ilgtspējīgāks materiāls, jo tas samazina nepieciešamību pēc papildu iepakojumu un aizsargā mūsu kafijas svaigumu un kvalitāti, turklāt alumīniju iespējams pārstrādāt neskaitāmas reizes.

KĀ AR B2B KLIENTIEM, KĀ VIŅI VAR NODOT PĀRSTRĀDEI IZLIETOTĀS KAPSULAS?

Nespresso Professional kapsulas var otrreiz pārstrādāt tieši tāpat kā mājās izmantojamās kapsulas. Izlietoto kapsulu savākšana un pārstrāde tiek pārrunāta ar mūsu korporatīvajiem klientiem individuāli, un mēs esam ieviesuši personalizētus pakalpojumu dažādās valstīs, kurās strādājam, lai nodrošinātu to, ka arī mūsu B2B klienti varētu pārstrādāt izlietotās kapsulas.

KAS IR NESPRESSO AAA SUSTAINABLE QUALITY™ ILGTSPĒJĪGAS KVALITĀTES PROGRAMMA?

Šodien katrs “AAA” programmas “A” norāda uz vienu no trīs Nespresso pieejas pamatiem: KVALITĀTE, ILGTSPĒJA un PRODUKTIVITĀTE.

Mūsu AAA Sustainable Quality™ programma paredz kompleksu pieeju mēslošanai un cīņai ar kaitēkļiem, lai nodrošinātu ilgtspējīgu lauksaimniecību pārvaldību, tajā pašā laikā organiskā kafijas audzēšana fokusējas galvenokārt uz kafijas audzēšanas ietekmi uz ekoloģiju.

Mēs uzskatām, ka mūsu AAA programmas holistiskā pieeja ir ilgtspējīgākais veids, kā audzēt mūsu augstākās kvalitātes kafiju, īpaši attiecībā uz mazajiem kafijas ražotājiem. Pašlaik vairāk nekā 94% kafijas mēs iegūstam, izmantojot AAA programmu.

KUR MANĀ VALSTĪ TIEK PĀRSTRĀDĀTAS IZLIETOTĀS KAPSULAS?

Mūsu partneris Baltijas valstīs ir UAB “Horeca sprendimai“. Uzņēmumam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze atkritumu savākšanā un otrreizējā pārstrādē. Šis uzņēmums risina atkritumu apsaimniekošanas problēmas saskaņā ar tiesiskajām normām un atbilstoši visaugstākajām prasībām. Izlietoto Nespresso kapsulu pārstrāde mūsu tirgū bija jaunums, taču uzņēmums ir atradis ilgtspējīgu un elastīgu risinājumu drošai un videi draudzīgai kafijas un alumīnija kapsulu atdalīšanai.

Sazinaties ar mums