Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Vai es varu atgriezt izmantotās kapsulas otrreizējai pārstrādei?

Jā.

Mūsu otrreizējās pārstrādes projekta ietvaros izmantotās kapsulas var ievietot īpašā Nespresso otrreizējās pārstrādes maisā.
Kurjers paņems izlietotās kapsulas, kas ir iepakotas īpašā maisā, ko Klients saņem bez maksas. Izlietoto kapsulu savākšanas pakalpojums tiek piedāvāts tikai tad, kad Klients ir veicis nākamo pasūtījumu pa tālruni vai tiešsaistē, un šis pakalpojums ir bez maksas. Izmantotās kapsulas jāiesaiņo īpašā otrreizējās pārstrādes maisā un jāsagatavo saņemšanai kurjera ierašanās brīdī. Nespresso piegādā jaunu otrreizējās pārstrādes maisu kopā ar jauno pasūtījumu pēc Klienta pieprasījuma.
Mēs piedāvājam Jums iegādāties arī īpašu tvertni izlietoto kapsulu glabāšanai. Tvertni varat iegādāties šeit.

Vai es varu ievietot otrreizējās pārstrādes maisā arī citu ražotāju kapsulas, ne tikai Nespresso?

Tā kā mēs neesam pārbaudījuši, kādi materiāli tiek izmantoti citu kapsulu ražošanā, diemžēl mēs nevaram tās pieņemt otrreizējai pārstrādei.
Mēs iesakām sazināties ar attiecīgajiem ražotājiem, lai saņemtu vairāk informācijas par produktu otrreizējo pārstrādi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Es aizmirsu pievienot otrreizējās pārstrādes maisu savam pasūtījumam - vai es varu to pievienot vēlāk?

Izlietoto kapsulu savākšana ir pakalpojums, kas jāizvēlas, veicot pasūtījumu, lai mēs varētu apstrādāt šo pieprasījumu. Mūsu kurjeri piešķir atsauces numuru un iesaiņojuma etiķeti katram savāktajam izlietoto kapsulu maisam un viņiem jābūt informētiem par šī pakalpojuma nepieciešamību, pirms viņi saņem paciņu no mums. Tādēļ mēs būsim Jums pateicīgi, ja uzglabāsiet savas sakrātās kapsulas līdz nākamā pasūtījuma veikšanai.

Ja tas nav iespējams, lūdzu, sazinieties ar mūsu Kafijas speciālistiem pa tālruni +371 688 060 80 un mēs ar prieku noorganizēsim izlietoto kapsulu savākšanu.

Kāpē Nespresso kapsulas ir otrreizēji pārstrādājamas?

Mūsu kapsulas ir izgatavotas no 100% alumīnija, kas ir bezgalīgi otrreiz pārstrādājams materiāls. Tas ir arī labākais materiāls, lai aizsargātu Nespresso kafijas kvalitāti un svaigumu.

Otrreizējās pārstrādes gaitā kafijas biezumi tiek atdalīti no alumīnija un nosūtīti uz rūpnieciskās kompostēšanas iekārtu. Alumīnijs tiek izkausēts un pārvērsts jaunos alumīnija produktos.