Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Venezia Sabalansēta

0,46 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Harmoniski līdzsvarota un blīva struktūra

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 8 out of 13

Nav nekāds pārsteigums, ka šis ilgi grauzdētais maisījums netika atklāts vienā dienā. To iedvesmojušas Itālijas senākās grauzdēšanas tradīcijas, kas gadsimtu gaitā
nodotas no paaudzes paaudzē.

Harmoniski sabalansēti elementi ar maigu skābenumu, karameles notīm un liegu rūgtenuma pieskaņu.

GRAUZDĒŠANAS PROFILS

 
ILGS GRAUZDĒŠANAS LAIKS
VIDĒJI TUMŠS GRAUZDĒJUMS

TIRAMISU CAPPUCCINO MELODIJA

Venēcija jau no senu laiku importē kafiju no dažādām pasaules valstīm un meistarīgi grauzdē un apvieno šīs atšķirīgās kafijas meistarīgos maisījumos. Tieši venēciešu prasmes ir iedvesmojušas radīt brīnišķīgi sabalansēto ISPIRAZIONE Venezia grauzdējumu. Izsmalcināta deserta cienīgās klasiskās karameles un graudaugu notis eleganti saskan šo bagātīgā tiramisu kapučīno recepti.

IZCELSME
Lai pagodinātu šo unikālo mantojumu, radijām ISPIRAZIONE Venezia. Viena no visvairāk importētajām kafijas šķirnēm Itālijā ir Brazīlijas arabika, tāpēc mūsu eksperti sāka ar to. Pēc tam tā tika samaisīta ar izsmalcināto Kolumbijas arabiku, lai iegūtu neatkārtojamu iesala un augļu profilu, kas tik brīnišķīgi attīstās grauzdēšanas laikā, bet to visu noslēdz viegla mērcētas Āfrikas robustas pieskāriens.
GRAUZDĒŠANA
Šī ziemeļu tirdzniecības pilsēta izceļas ne tikai lieliskiem kafijas maisījumiem, bet arī īpašu grauzdējumu. Jo vairāk uz ziemeļiem, jo grauzdējums ir gaišāks. Tādēļ mēs piešķīrām ISPIRAZIONE Venezia kafijai vidēju grauzdējumu, kas ir gaišāks nekā Itālijas dienvidos, taču tajā pašā laikā pietiekami tumšs. Tas rada pilnīgu garšu un izturētu skābenumu ar vieglu rūgtenuma pieskārienu.
AROMĀTISKS PROFILS
ISPIRAZIONE Venezia ir izturēta, pilnīga un maigi aromātiska kafija, kas ar tikko grauzdētu pupiņu aromātu atgādinās par seno laiku Itālijas kafijas tirdzniecības tradīcijām. Salīdzinoši gaišais grauzdējums saglabā maigo aromātu košumu, vienlaicīgi radot biezu pamatgaršu. Venēcijā nav iespējams palaist garām īpatnējo graudu aromātu un saldās karameles notis, kuras mums visiem šķiet tik atslābinošas.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Izgatavots Šveicē