Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Barista Corto

0,52 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Īpaši intensīviem kafijas dzērieniem ar pienu

  • Grauzdējuma pakāpe

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Rūgtuma pakāpe

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Garša

    ■ □ □ □ □

Intensitāte: 11 out of 13

Vēlaties īstu stipru kafiju ar nelielu saldenuma pieskaņu? Tā ir spāņu kafija. Prasmīgākie Spānijas baristas ir iedvesmojuši mūs radīt BARISTA CREATIONS Corto. Lai radītu šo maisījumu, esam rūpīgi izpētījuši kafijas un piena mijiedarbību, lai būtu pārliecināti, ka esam sapratuši, kā radīt šo sīrupaino kafijas tasi, spilgtajām receptēm ar pienu. Nobaudiet malciņu BARISTA CREATIONS Corto ar pienu un ļaujiet, lai tumši grauzdētais Āfrikas arabikas un robustas maisījums ar intensīvajām grauzdētas kafijas un pikanto piparu notīm aizved jūs sev līdzi. Jums patiks šīs tradicionālās kortado kafijas receptes samtainā tekstūra un ilgā pēcgarša: 40 ml (espresso krūzītes izmērs) kafijas, 10-20 ml karsta piena un nobeigumā 2 karotes piena putu.

Īpašās BARISTA CREATIONS Corto garšas radīšanai mūs iedvesmoja tumšais grauzdējums un biezā tekstūra, kādu rada Spānijas baristas, tādēļ tā ir viegli atpazīstama pēc stipruma, intensitātes un grauzdējuma. BARISTA CREATIONS Corto ar tās bagātīgo pēcgaršu, eleganto rūgtenumu un biezo, teksturēto pamatgaršu var pārspēt pienu. Ar nelielu daudzumu karsta piena un piena putām nobeigumā jūs varēsiet izbaudīt BARISTA CREATIONS Corto tradicionālo kortado recepti.

 

AROMĀTISKS PROFILS: ĪPAŠI INTENSĪVĀM RECEPTĒM AR PIENU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
Lai radītu šo intensīvo, bagātīgo dzērienu, kas tik lieliski sader ar pienu, mēs izmēģinājām lielu skaitu dažādu kafijas šķirņu no dažādām valstīm, un atklājām, ka ne visas kafijas labi saskan ar pienu. Par maisījuma bāzi mēs izvēlējāmies Ugandas robustu. Tā piešķir intensitāti, biezu pamatgaršu un sīrupainu tekstūru, kuru parasti sagaida no kortado receptēm.
GRAUZDĒŠANA
Grauzdējot kafiju, ir jāievēro smalka temperatūras, grauzdēšanas laika un pupiņu krāsas attiecība. Taču tā ir vēl svarīgāka, ja vēlaties sasniegt harmoniju ar pienu. BARISTA CREATIONS Corto tas nozīmē ilgstošu, dalītu grauzdēšanu, lai atklātu tekstūras, kuras mēs meklējam spāņu stila kafijā. Ilgs grauzdēšanas laiks, kamēr mēs gaidām, kad pupiņas sasniegs tumšu, bagātīgu grauzdējuma krāsu, radot kārdinošu rūgtenumu un sīrupaini biezu pamatgaršu.
AROMĀTISKS PROFILS
10 BARISTA Corto kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
58 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums