Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Barista Scuro

0,52 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Intensīviem, taču sabalansētiem dzērieniem ar pienu

  • Grauzdējuma pakāpe

    ■ ■ □ □ □
  • Rūgtuma pakāpe

    ■ ■ ■ □ □
  • Garša

    ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 8 out of 13

Meklējat perfektu kafijas un piena līdzsvaru?
Izbaudiet šīs BARISTA CREATIONS Scuro kafijas īpašo aromātu, saldenumam pievienojot pienu vai piena putas. Lai radītu šo maisījumu, mēs esam rūpīgi izpētījuši dažādus kafijas un piena mijiedarbības aspektus, iedvesmojoties no Melburnas baristām. Viņi ir īsteni vienkāršu, bet izcili sabalansētu garšu meistari – veids, kādā viņi grauzdē un sajauc kafiju, piešķir sabalansētu aromāta spēku kā kafijas “iņ” un piena “jaņ”. Mēs izveidojām šo ideālo savienību, rūpīgi grauzdējot izmeklētas Kolumbijas un Etiopijas arabikas šķirnes. BARISTA CREATIONS Scuro piemīt optimāla intensitāte, kas ļauj nodot grauzdētas kafijas aromātu, nenomācot piena saldenumu. Vislabāk pasniegt kā kapučīno (25 ml kafijas un 60 ml putota piena), taču garšos izcili arī lielāka izmēra late makjato receptē.

Mēs iedvesmojāmies no Melburnas baristām - viņi ir īsteni vienkāršu, bet izcili sabalansētu garšu meistari – veids, kādā viņi grauzdē un sajauc kafiju, piešķir sabalansētu aromāta spēku kā kafijas “iņ” un piena “jaņ”. Mūsu BARISTA CREATIONS Scuro parāda, cik intensīva var būt kafija, vienlaikus saglabājot harmoniju ar pienu. Tā ir pietiekami grauzdēta, lai pārspētu pienu, kura maigais saldenums samazina tās intensitāti, un kopā kļūtu par neatvairāmi piesātinātu kapučīno vai late makjato.

 

AROMĀTISKS PROFILS: INTENSĪVĀM, BET SABALANSĒTĀM RECEPTĒM AR PIENU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
Cik daudz dažādu kafijas maisījumu izcelsmes vietu pastāv? Neskaitāmas. Taču ne visas kafijas labi sader ar pienu. Tāpēc mēs nevarējām atstāt likteņa varā šo ideālo saderību. No visām kafijas izcelsmes vietām, kuras mēs izmēģinājām, atlasījām dažas labākās Kolumbijas un Etiopijas arabikas un iekļāvām tās BARISTA CREATIONS Scuro.
Šo divu šķirņu potenciāls ir ass un sola harmonisku garšas saderību, precīzā daudzumā pievienojot pienu.
GRAUZDĒŠANA
Grauzdēšanas māksla prasa smalku temperatūras, grauzdēšanas laika un pupiņu krāsas līdzsvaru. Šo visu parametru attiecība ir atlslēga uz kafijas un piena absolūtu harmoniju. Mēs izmēģinājām daudz kombināciju, līdz atklājām – lai iegūtu šo ideālo BARISTA CREATIONS Scuro garšas līdzsvaru ar pienu, mums ir nepieciešama kontrastējoša dalītā grauzdēšana. Viena maisījuma daļa tiek grauzdēta ilgi un tumši, bet otra – daudz īsāku laiku un gaišāk.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 BARISTA Scuro kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
55 g

Izgatavots Šveicē