Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Barista Chiaro

0,52 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Saldiem un maigiem dzērieniem ar pienu

  • Grauzdējuma pakāpe

    ■ □ □ □ □
  • Rūgtuma pakāpe

    ■ □ □ □ □
  • Garša

    ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 5 out of 13

BARISTA CREATIONS Chiaro patiešām ieskauj jūs saldā harmonijā ar pienu vai piena putām.
Lai radītu šo maisījumu, mēs izmantojām smalki izstrādātu jaunu pieeju, rūpīgi izpētot katru kafijas un piena mijiedarbības aspektu. Mūs iedvesmoja Bruklinas baristas ar viegla grauzdējuma kafiju, kas izceļ kafijas dabisko saldenumu un vienmērīgo garšu, kad tai pievieno pienu. Lai sasniegtu šo epikūrisko efektu, mēs rūpīgi atlasījām Kenijas un Indonēzijas arabikas to arkārtējā sensorā potenciāla dēļ, tad veicām ļoti vieglu grauzdēšanu, lai saglabātu kafijas saldenumu, kurš pēc piena pievienošanas atklāsies gardās biskvīta un karameles notīs. Vislabāk pasniegt kā kapučīno (25 ml kafijas un 60 ml putota piena), taču garšos izcili arī lielāka izmēra late makjato receptē.

BARISTA CREATIONS Chiaro piemīt pavisam neliels grauzdējuma aromāts un nav gandrīz nekāda rūgtenuma vai skābenuma. Pēc piena pievienošanas jūs jutīsiet tikai krēmīgas karameles un saldenu biskvītu notis. Mūs iedvesmoja Bruklinas baristas ar viegla grauzdējuma kafiju, kas izceļ kafijas dabisko saldenumu un vienmērīgo garšu, kad tai pievieno pienu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: SALDĀM UN VIENMĒRĪGĀM RECEPTĒM AR PIENU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
Lai piemeklētu vislabākās kombinācijas, mēs nekavējāmies nogaršot milzum daudz dažādu kafiju no dažādām valstīm. Mēs atklājām, ka ne visas kafijas labi iet kopā ar pienu vai piena putām. Taču Kenijas arabika sader – tādēļ nolēmām to iekļaut BARISTA CREATIONS Chiaro maisījumā. Mēs sajaucām to ar Indonēzijas arabiku no Sumatras salas.
Kopā tās rada teicamu pāri – tieši to, ko mēs tik ļoti vēlamies izbaudīt mūsu tasē, gatavojot saldas, vienmērīgas receptes ar pienu.
GRAUZDĒŠANA
Tam, kā tiek grauzdēta kafija, ir liela nozīme, lai panāktu ideālu harmoniju ar pienu. Lai radītu BARISTA CREATIONS Chiaro saldo un aicinošo garšu, mēs veicām maisījuma dalītu grauzdēšanu, abas daļas grauzdējot pie salīdzinoši zemas temperatūras un mērenu laika intervālu – tieši tik ilgi, lai attīstītos kafijām piemītošais saldenums.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 BARISTA Chiaro kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
48 g

Izgatavots Šveicē