Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Kafijas aparāti

Essenza Mini ierobežotā izlaiduma

Inissia

Essenza Mini

Pixie

Citiz

Citiz & Milk

Lattissima

Creatista

Expert

Atelier

Kafijas automātu komplekti

Nespresso kapsulu kafijas aparāti – barista jūsu mājās

Nevarat iedomāties dienu bez kafijas? Lieliski, jo šeit, Nespresso, mēs perfekti izprotam jūsu vajadzības un jūtamies tāpat. Šis aromātiskais dzēriens ir tīrs baudījums, kas paslēpts nelielā alumīnija kapsulā, pateicoties kurai jūs varat izbaudīt šo unikālo aromātu un garšu.
Kafijas automāts, kuru izgudroja 20. gadsimta sākumā, bija īsta revolūcija un, lai arī ar mūsdienu ierīces darbojas līdzīgi, tās piedāvā daudz vairāk un dod iespēju jums pagatavot vēl lieliskāku kafiju. Uzziniet vairāk par kafijas kapsulu priekšrocībām un izvēlieties kapsulu kafijas automātu, kas perfekti atbilst jūsu vajadzībām un ļauj izbaudīt jūsu mīļāko dzērienu vien dažas minūtes pēc tā ieslēgšanas.

Kapsulu kafijas aparāts – vairāk priekšrocību, nekā jūs sagaidāt

Vai tiešām ir vērts tērēt laiku, gatavojot dzērienu tradicionālā veidā, kas ir tik laikietilpīgs, ja ir iespējams sasniegt to pašu rezultātu ar pāris pieskārieniem, izmantojot parocīgo kapsulu kafijas aparātu un jūsu mīļāko Nespresso kafijas kapsulu? Mūsu kapsulu kafijas aparāti ir perfekta funkcionalitātes un izmantošanas ērtuma kombinācija. Jūs varat pagatavot jūsu mīļāko kafiju, nospiežot vienu pogu, un viss process aizņems vien dažas sekundes. Rīta steiga? Ilgi gaidīta kafijas tase pēc grūtas dienas? Ieradušies negaidīti viesi? Ir daudz situāciju, kad katra minūte ir dārga, un mēs gribētu pagatavot mūsu mīļāko dzērienu pēc iespējas ātrāk. Nespresso ierīces ir īsti kafijas aparāti, kas kļūs par ļoti svarīgu jūsu biežāk izmantotās sadzīves tehnikas sastāvdaļu.

Perfekta pāra spēks

Projektējot mūsu ierīces, mēs fokusējamies ne tikai uz to funkcionalitāti. Mums un mūsu pircējiem vienlīdz svarīgs ir arī mūsu ierīču dizains – tam mēs pievēršam īpašu uzmanību. Mūsu izvēlēto dizainu stili apvieno klasiku un modernismu, un vienlaikus ļoti universālu tēlu. Lielākā daļa kafijas aparātu pieejama dažādās krāsu variācijās.
Mēs ļoti labi zinām, ka daži no mūsu pircējiem dod priekšroku klasiskajiem melnajiem un baltajiem kafijas aparātiem , citi kafijas gatavošanai izvēlas uzmundrinoši sarkano krāsu, bet ir arī tādi, kas mīl mierīgi zaļo. Izvēle ir patiešām plaša. Kafijas dzeršana ir dzīvesstils, līdz ar to mēs nevaram pieļaut, ka kafija tiek gatavota ar automātu, kas izskatās aizvēsturisks. Mūsu piedāvājums ietver arī minimālistiskas ierīces, kas, pateicoties to kompaktajam izmēram, ir ideāli piemērotas arī mazākām virtuvēm, vai var pat kļūt par jūsu ceļabiedru.

Kapsulu kafijas aparāts, kas ļaus jums mest izaicinājumu kafejnīcām

Ikvienam mūsu piedāvātajam kafijas automātam, ir nedaudz atšķirīgas priekšrocības. Daži lietotāji izvēlas maza izmēra ierīces. Citi izvēlas nedaudz lielākus kapsulu kafijas aparātus ar daudzām papildu funkcijām. Atsevišķas ierīces iespējams papildināt ar mūsu piedāvāto piena putotāju, kas dod iespēju gatavot gan pie augstām, gan zemām temperatūrām.
Kafijas pasaule neaprobežojas ar intensīvu espresso, lungo vai populāru kapučīno. Kafijas mīļotāji vēlas iepazīt aizvien jaunas garšas. Tāpēc jūsu kafijas automāts ir ne tikai kompakta ierīce, tas kļūst par jūsu mājas baristu. Tādējādi jūs varat konkurēt ar labākajām kafejnīcām jūsu rajonā!

Kafijas kapsulu neierobežotās iespējas

Plašā kafijas kapsulu izvēle ir vēl viena Nespresso kafijas aparātu priekšrocība. Kapsulu kafijai ir daudz priekšrocību - tās ir cieši noslēgtas un gatavas lietošanai, dodot iespēju pagatavot kafiju vien pāris mirkļos. Kad jūs iegādājaties kādu no mūsu ierīcēm, noteikti izmēģiniet Nespresso piedāvātās kafijas kapsulas – šis ir nākamais solis neatkārtojamajā izsmalcinātu garšu un aromātu pasaulē. Citu garšu starpā jūs atradīsiet gan klasisko espresso, gan dažāda stipruma kafijas, harmoniju un spēku, kas dažreiz papildināts ar aromātiskām piedevām un augļainām vai pikantām notīm.

Apmeklējiet mūsu tirdzniecības vietas, lai izvēlētos perfektu kafijas aparātu, vai veiciet pirkumu tiešsaistē

Lai izvērtētu atsevišķu kapsulu kafijas aparātu modeļu priekšrocības vēl labāk, apmeklējiet kādu no mūsu tirdzniecības vietām, kur baristas jums nodemonstrēs mūsu ierīces darbībā. No otras puses, ja izvēle jau ir izdarīta no mūsu interneta vietnē pieejamajiem modeļiem, pasūtiet to tiešsaistē un izbaudiet jūsu mīļākās kafijas garšu jūsu mājas komfortā!

Sazinaties ar mums