Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
Vertuo

Kapsulu kafijas automāti

Kapsulu kafijas automāti Nespresso Vertuo

Filtrēt
Filtrēt
Results found

Bieži uzdotie jautājumi

Kuras kafijas kapsulas ir piemērotas Nespresso automātiem?

Nespresso kafijas automāti ir izgatavoti tā, lai pareizi darbotos tikai ar Nespresso kafijas kapsulām. Tas nozīmē, ka citu ražotāju kafijas kapsulas pēc izmēra var nebūt piemērotas Nespresso automātiem, un to lietošana var sabojāt automāta daļas, izraisot tā darbības traucējumus.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Nespresso ir divas kapsulu līnijas: Original un Vertuo. Original automāti ir paredzēti tikai Original kafijas kapsulu izmantošanai, bet Vertuo automāti - tikai Vertuo kapsulas. Šīm divām līnijām ir atšķirīgs kapsulu dizains un dažādi kafijas pagatavošanas principi, tāpēc tās nav savietojamas viena ar otru.

Šī iemesla dēļ, lai nodrošinātu sava kafijas automāta ilgmūžību un optimālu kafijas garšu, ieteicams izmantot tikai Nespresso zīmola kapsulas, kas ir īpaši izstrādātas un pielāgotas Jūsu Nespresso kafijas automātam

Vai Nespresso kafijas automāts ir piemērots lietošanai mājās vai birojā?

Jā, Nespresso kapsulu kafijas automāti ir lieliski piemēroti lietošanai gan mājās, gan birojā. Ir daudzas galvenās priekšrocības, kas var padarīt šo automātu par vienu no galvenajiem Jūsu ikdienas dzīves akcentiem.

Pirmkārt, Nespresso kafijas automāti ir pieejami dažādās krāsās, tāpēc Jūs varat izvēlēties tādu, kas vislabāk iederēsies jūsu mājas vai biroja interjerā – vai tas būtu modernais minimālisms vai tradicionālā klasika, Nespresso automāti priecēs aci.

Otrkārt, Nespresso kafijas automātiem ir nenovecojošs dizains. Tie izskatās moderni un eleganti neatkarīgi no tā, vai tie ir jaunākie modeļi vai klientu pārbaudīti un iemīļoti modeļi. Turklāt, kafijas automāti atšķiras pēc sava izmēra un darbības principa, tāpēc Nespresso piedāvājumā varat atrast savām vajadzībām atbilstošāko automātu neatkarīgi no tā, vai automātu lietosiet mazā virtuvē vai lielā birojā.

Visbeidzot, Nespresso automātos tiek izmantotas kafijas kapsulas, tāpēc to tīrības uzturēšana ir viegla un vienkārša. Nespresso kapsulas nodrošina, ka katra kafijas tase būtu svaiga un lieliskas garšas, un kafijas pagatavošana neradītu rūpes.

Vai Nespresso kafijas automāti pagatavo kafiju ar pienu?

Nespresso kafijas automāti pārsvarā paredzēti melnās kafijas pagatavošanai – espresso, lungo u.c., taču ir modeļi, kuri var pagatavot kafiju arī ar pienu.

Piemēram, Nespresso Lattissima kafijas automāts ir īpaši izstrādāts kafijas pagatavošanai ar pienu. Tajā ir iebūvēts piena trauks, un ar vienas pogas pieskārienu var pagatavot dažāda veida kafiju ar pienu, piemēram, kapučīno vai latte.

Turklāt, iegādājoties kafijas automātu ar Aeroccino piena putotāju, Jūs varēsiet ātri un efektīvi saputot pienu un pagatavot savas iecienītās kafijas ar pienu receptes mājās.

Kur tiek ražotas Nespresso kapsulas un kur tiek ražoti Nespresso automāti?

Nespresso kafijas kapsulas tiek ražotas Šveicē, kur Nespresso sāka darboties trīs modernās rūpnīcās - Orbe, Avenches un Romont. Nespresso lielu nozīmi piešķir kvalitātei, tāpēc visi kafijas pagatavošanas procesi, sākot no pupiņu novākšanas līdz kapsulu iepakošanai, tiek veikti saskaņā ar visstingrākajiem standartiem.

Kas attiecas uz Nespresso kafijas automātu ražošanu, tas ir atkarīgs no konkrētā modeļa. Nespresso sadarbojas ar vairākiem slaveniem ražotājiem, tostarp De'Longhi un Krups, kas ražo Nespresso automātus. Daudzi no šiem ražotājiem atrodas Eiropā, bet paši automāti tiek ražoti dažādās valstīs, tostarp Francijā, Itālijā, Vācijā un citās.

Svarīgi atzīmēt, ka Nespresso ir reģistrēts zīmols un sabiedrība pastāvīgi uzrauga savu produktu ražošanu, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti. Tātad, neatkarīgi no tā, kur automāti vai kapsulas tiek ražotas, tās vienmēr atbilst Nespresso kvalitātes standartiem.

Vai vairākkārt lietojamās kafijas kapsulas ir piemērotas Nespresso automātiem?

Nē, vairākkart lietojamās kafijas kapsulas nav piemērotas Nespresso kafijas automātiem. Lai gan daži ražotāji var apgalvot, ka viņu atkārtoti lietojamās kapsulas ir saderīgas, šādas kapsulas var sabojāt ierīci.

Pirmkārt, Nespresso kafijas automāti ir izgatavoti tā, lai pareizi darbotos ar noteikta izmēra un formas Nespresso zīmola kafijas kapsulām. Ja lietojat neoriģinālas kafijas kapsulas, kafija var tikt pagatavota nepareizi vai tā var būt sliktas garšas.

Otrkārt, izmantojot vairākkart lietojamas vai ne-Nespresso kapsulas, palielinās kafijas automāta bojājumu risks. Nespresso automāti ir izstrādāti tā, lai kapsula būtu noteiktā veidā perforēta, un nesaderīga kapsula (piemēram, izgatavota no cietākas plastmasas) var traucēt šo procesu un sabojāt iekārtas mehānismu.

Tāpēc, lai gan daudzreizēji lietojamās kafijas kapsulas var šķist ekonomisks un videi draudzīgs risinājums, tās var radīt vairāk problēmu nekā ieguvumu. Tāpēc izmantojiet tikai oriģinālās Nespresso kapsulas, lai izvairītos no iespējamām problēmām un nodrošinātu vislabāko kafijas kvalitāti.

Vai Nespresso kafijas automātiem ir akcijas un atlaides?

Jā, Nespresso regulāri piedāvā akcijas un atlaides saviem kafijas automātiem, iegādājoties noteiktu skaitu kapsulu, kā arī Jūs varat iegādāties Original vai Vertuo kafijas automātus un Aeroccino komplektus lētāk nekā pērkot atsevišķi.

Kā darbojas Nespresso kafijas automāts?

Nespresso kafijas automāti darbojas, izmantojot unikālu tehnoloģiju, kas sastāv no vairākiem posmiem:

Uzlāde un ieslēgšana: Vispirms automāta tvertnē tiek ielejams ūdens, un kafijas kapsula tiek ievietota speciālajā kapsulu nodalījumā. Pēc tam kafijas automāts tiek ieslēgts.

Sildīšana: Nespresso automātiem ir ūdens sildīšanas sistēma, kas ātri paaugstina ūdens temperatūru līdz optimālajai kafijas pagatavošanai.

Spiediens: Kad ūdens tiek uzkarsēts, tas ar augstu spiedienu iziet cauri kafijas kapsulai (Original aparātos līdz 19 bāriem), kas ļauj iegūt atbilstošu kafijas garšu un aromātu. Vertuo automāti izmanto patentēto "Centrifusion" tehnoloģiju, kur kapsula griežas ar ātrumu līdz 5000 apgriezieniem minūtē, lai iegūtu lieliskas garšas kafiju.

Kafijas pagatavošana: Ūdens, kas tiek spiests caur pārdurtu kafijas kapsulu, nonāk tasītē, kurā tiek pagatavota kafija. Nespresso automāti var pagatavot dažādu izmēru kafijas tasītes atkarībā no modeļa un kapsulas veida.

Pēc kafijas pagatavošanas kafijas kapsula iekrīt izlietoto kapsulu traukā, kas atrodas kafijas automātā, kuru var iztukšot, kad tas ir pilns.

Viss šis process aizņem tikai dažas minūtes un ļauj ātri un ērti pagatavot augstas kvalitātes kafiju mājās vai birojā.

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO 50 EUR

Saņemiet pasūtīto kafiju 2-3 darba dienu laikā uz jūsu norādīto adresi.

KĻŪSTIET PAR NESPRESSO KAFIJAS KLUBA BIEDRU

Izbaudiet dažādas Nespresso kluba dalībnieku priekšrocības tiešsaistē un Nespresso tirdzniecības vietās.

KLIENTU APKALPOŠANA

Vai nepieciešama palīdzība uzreiz? Mūsu kafijas speciālisti ir šeit, lai jums palīdzētu.

NESPRESSO PĀRSTRĀDE

Pieprasiet izlietoto kapsulu savākšanu līdz piegādes brīdim vai atgrieziet tās Nespresso veikalos Spice.

Sazinaties ar mums