Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
REVIVING ORIGINS

Kahawa Ya Congo Augļaina

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Zemes atmošanās

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 7 out of 13

REVIVING ORIGINS ir mūsu ilgtermiņa programma, kuras ietvaros mēs sadarbojamies ar lauksaimniekiem, atjaunojot tikpat kā izzudušas unikālas kafijas. Lietiem bagātā vulkāniskā augsne Kivu ezera krastos (Kongo austrumos) ir ideāli piemērota arabikas audzēšanai. Gadiem ilgo konfliktu un politiskās nestabilitātes dēļ daudz plantāciju ir pamestas, un lauksaimnieki izmanto vien niecīgu daļu no Kongo kafijas audzēšanas potenciāla. NESPRESSO programma REVIVING ORIGINS apvieno dienvidu reģiona Kivu lauksaimniekus un partnerus, lai palīdzētu atlabt Kongo kafijas audzētāju kopienām. REVIVING ORIGINS programmas ietvaros Kongo vēl joprojām ir lolojams dārgums. Taču ar katru gadu mēs piedāvāsim jums aizvien vairāk šīs vienmērīgās organiskās kafijas ar tās viegli augļainajām notīm un saldo graudu un riekstu siltajiem aromātiem.

 

AROMĀTISKS PROFILS: AUGĻU, SALDIE GRAUDAUGI

IZCELSME
Kivu ezera piekrastes bagātīgā vulkāniskā augsne ir ļoti auglīga, un, pateicoties tai, Kongo lauksaimnieki var piedāvāt jums šo neatkārtojamo kafiju ar augļu un saldenu graudu notīm.
GRAUZDĒŠANA
REVIVING ORIGINS KAHAWA YA CONGO tiek grauzdēta dalīti vienādās daļās 50:50. Abas daļas tiek tumši grauzdētas īsu laiku, taču pirmā daļa ir nedaudz tumšāka un tiek grauzdēta mazliet ilgāk, lai piešķirtu šai kafijai intensitāti. Abas daļas iegūst vidēju malumu.
AROMĀTISKS PROFILS
Vienmērīga organiskā kafija ar grauzdētu graudu notīm, riekstu aromātu un vieglu augļainumu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums