Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
REVIVING ORIGINS

Amaha Awe Uganda Intensīva

0,55 € AR PVN Saņemiet preci līdz 2021-09-24, noformējot savu pasūtījumu līdz 17:00
Tuvāko dienu laikā piegāde var aizkavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Rets gardums ar sandalkoka pieskārienu

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 8 out of 13

Gadsimtiem ilgi augstums un auglīgā Ruvenzori kalnu augsne Ugandā ļāva audzēt unikālu kafiju, taču līdz nesenam laikam tā bija praktiski izzudusi prakse. Kopā ar partneriem mēs 2018. gadā uzsākām mūsu ilgtermiņa programmu REVIVING ORIGINS, apvienojot vairāk nekā 200 mazo lauksaimnieku, lai palielinātu to kafijas kvalitāti un ražu. Mēs strādājam kopā, lai iedibinātu labas lauksaimniecības prakses, kas ir lieliskas kafijas bagātīgas ražas pamatā un uzlabo visas kopienas dzīves līmeni. Ruenzori kalni – mēness kalni - stiepjas 120 km garumā Ugandas rietumos. Kalnu ledāji un sniega klātas virsotnes nodrošina nezūdošus ūdens resursus, lai papildinātu lietusgāzes, kas bagātina auglīgo zemi. Vairāk nekā 1200 metru augstumā aug ļoti reta, gandrīz aizmirsta kafijas šķirne. Unikālos augšanas apstākļus papildina ēna un banānkoki, radot īstu arabikas paradīzi. Neraugoties uz to gadiem ilgā nevērība un izolācija atstājusi savu iespaidu. Tikai ar ilgstošu uzmanību šīs kafijas audzētāju kopienas stiprināšanai mēs esam spējuši panākt rezultātus. Nespresso ilgtermiņa programma REVIVING ORIGINS aizsākās 2018. gadā, nodrošinot apmācības vairāk nekā 2000 reģionā izvietoto mazo lauksaimnieku.

 

AROMĀTISKS PROFILS: ZIEDU, SAVVAĻAS

IZCELSME
Ruenzori kalni – mēness kalni - stiepjas 120 km garumā Ugandas rietumos. Kalnu ledāji un sniega klātas virsotnes nodrošina nezūdošus ūdens resursus, lai papildinātu lietusgāzes, kas bagātina auglīgo zemi. Vairāk nekā 1200 metru augstumā aug ļoti reta, gandrīz aizmirsta kafijas šķirne. Unikālos augšanas apstākļus papildina ēna un banānkoki, radot īstu arabikas paradīzi. Neraugoties uz to gadiem ilgā nevērība un izolācija atstājusi savu iespaidu.
GRAUZDĒŠANA
Šī vienas izcelsmes vietas kafija tiek grauzdēta, izmantojot dalītās grauzdēšanas tehniku: pirmā daļa tiek grauzdēta līdz tumšai pakāpei, lai uzsvērtu pamatgaršu, sarežģītību un lai būtu līdzsvarā ar savvaļas notīm, kas nāk no dabiskā žāvēšanas procesa. Otra daļa tiek grauzdēta gaišāka, sasniedzot vidēji tumšu pakāpi, kas dod mums iespēju iepazīt tropisko augļu aromāta profilu.
AROMĀTISKS PROFILS
AMAHA awe UGANDA ir izcila bagātīga un tīra espreso kafija. Tai ir savdabīgs augļains raksturs, kurā jūtamas gan reti sastopamās sandalkoka, gan elegantas ziedu notis.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē