Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
REVIVING ORIGINS

Amaha Awe Uganda Intensīva

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Koksnes, ziedu

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 8 out of 13

UNIKĀLS BAUDĪJUMS AR SANDALKOKA AROMĀTU

Gadsimtiem ilgi Ugandas ģeogrāfiskā atrašanās vieta un auglīgā zeme palīdzēja nodrošināt izcilu kafijas audzēšanu praksi un unikālas sandalkoka notis, taču nesen tam visam draudēja izzušana.

Kopā ar mūsu partneriem 2018. gadā, apvienojoties ar vairāk nekā 2000 sīkzemniekiem, uzsākām ilgtermiņa programmu REVIVING ORIGINS, lai paaugstinātu kafijas kvalitāti un ražas apjomu. Mēs strādājam kopā, lai attīstītu labu lauksaimniecības praksi, tādējādi nodrošinot ne tikai lielāku ražu, bet arī vairāk iztikas līdzekļu iedzīvotājiem.

 

AROMĀTISKS PROFILS: ZIEDU, SAVVAĻAS

IZCELSME
Vienas izcelsmes kafija no Ruvenzori kalniem Ugandas rietumu reģionā.
GRAUZDĒŠANA
Amaha awe Uganda tiek grauzdēta, izmantojot dalītas grauzdēšanas tehniku. Pirmā pupiņu daļa tiek grauzdēta līdz tumšai pakāpei, lai uzlabotu kafijas pamatgaršu, sarežģītību un līdzsvarotu savvaļas notis, kas rodas dabiskā žāvēšanas procesa rezultātā. Otrā daļa tiek grauzdēta vieglāk, sasniedzot vidēji tumšu pakāpi, kas ļauj mums iepazīt pupiņu augļu aromātisko profilu.
AROMĀTISKS PROFILS
Šim bagātīgajam espresso ir elegants ziedu profils, ko pasvītro aromātiskas un īpaši neparastas sandalkoka notis. Izmēģiniet Amaha awe Uganda ar pienu latte macchiato receptē, lai atklātu sabalansētu un saldu dzērienu ar vienmērīgu tekstūru, cepumu un diskrētām augļu notīm.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums