Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
REVIVING ORIGINS

Esperanza De Colombia Augļaina

0,55 € AR PVN Saņemiet preci līdz 2021-09-24, noformējot savu pasūtījumu līdz 17:00
Tuvāko dienu laikā piegāde var aizkavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lai atdzimst cerība

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 5 out of 13

REVIVING ORIGINS ir mūsu ilgtermiņa programma, kuras ietvaros mēs kopā ar lauksaimniekiem atjaunojam kafijas reģionus.
Kakvetā un Elrosario (Kolumbijā) kafijas audzēšana ir praktiski izzudusi. 50 gadus ilgušā konflikta laikā daudz zemnieku ir pmetuši savas zemes. Kopš mūsu ilgtermiņa sadarbības projekta REVIVING ORIGINS uzsākšanas tai pievienojušies vairāk nekā 1000 tādu pašu lauksaimnieku kā Fernando. 100% visi projekta dalībnieku iziet apmācības par labākajām lauksaimniecības praksēm, un kopā ar mūsu partneriem esam uzstādījuši žāvētavas kafijas žāvēšanai saulē un pilnveidojuši 40 mitrās maltuves. Soli pa solim kafija sāk atkal plaukt. Ar katru gadu mēs piedāvājam jums aizvien vairāk ESPERANZA DE COLOMBIA – bagātīgās un sabalansētās arabikas ar augļu notīm un vieglu skābumu, tādējādi palīdzot Kakvetas un Elrosario lauksaimniekiem.

 

AROMĀTISKS PROFILS: SMALKS AUGĻAINS

IZCELSME
Vētras norimst, atkal un atkal mēs meklējam iespēju uzsākt ko jaunu. Mēs strādājam kopā ar Kolumbijas lauksaimnieku federāciju, lai palīdzētu Kakvetai kļūt labākai. Mēs iedrošinām lauksaimniekus strādāt kopā, veidot un stiprināt kooperatīvus. Mēs sekojam līdzi, lai kafijas audzētājiem būtu nepieciešamie resursi – zeme un lauksaimniecības izejvielas un materiāli - kas vajadzīgi, atsākot audzēt lielisko Kolumbijas kafiju.
GRAUZDĒŠANA
ESPERANZA de COLOMBIA pupiņas tiek grauzdētas dalīti. Pirmā daļa veido šī kafijas maisījuma pamatu – gan grauzdēšanas laika, gan grauzdējuma pakāpes ziņā - vidēja. Otrā daļa ir nedaudz tumšāka, bet grauzdēta īsāku laiku. Tas piešķir kafijai tās maigās notis un augļaino raksturu.
AROMĀTISKS PROFILS
ESPERANZA de COLOMBIA ir maiga kafija ar pavisam nelielu skābumu. Tās garša ir brīnišķīgi sabalansēta un pilnīga, tajā jūtami dzelteno augļu aromāti un graudu notis.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē