Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
REVIVING ORIGINS

Tamuka Mu Zimbabwe Sabalansēta

0,55 € AR PVN Saņemiet preci līdz 2021-09-24, noformējot savu pasūtījumu līdz 17:00
Tuvāko dienu laikā piegāde var aizkavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Atmodiniet ražu

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 5 out of 13

Pēc ilgstošām politiskām un klimata problēmām ir atjaunots rets dārgums. Nespresso REVIVING ORIGINS programmas ietvaros ir veikts darbs ar vietējiem Austrumzimbabves lauksaimniekiem, lai nodrošinātu apmācības, kā arī resursus, kas tiem nepieciešami, lai uzlabotu to audzētās kafijas kvalitāti un ražas apjomu. Šī sadarbība ir bijusi nozīmīga, atjaunojot vietējās kafijas audzētāju kopienas garu un atdzīvinot espreso ar neatkārtojamo ziedu aromātu, kas tikpat kā jau bija izzudis.
Nosviniet TAMUKA MU ZIMBABWE arabikas atgriešanos, kas dzirkstī sarežģītos augļu aromātos un vieglā skābumā. Izbaudiet, kā šī unikālā kafija pamodina jūsu garšas kārpiņas ar sarkano ogu, upeņu un dzērveņu notīm. Katru gadu mēs cenšamies piedāvāt jums vairāk šīs gardās kafijas, tādējādi palīdzot audzētājiem un sekmējot to kopienu uzplaukumu. Ikviens malks ietekmē simtiem cilvēku un pretī piedāvā iedvesmojošu garšas pieredzi.

 

AROMĀTISKS PROFILS: ZIEDAINS UN GLUDS

IZCELSME
Vienas izcelsmes vietas kafija no Zimbabves austrumu reģiona.
GRAUZDĒŠANA
TAMUKA MU ZIMBABWE ir grauzdēta, izmantojot dalītas grauzdēšanas tehniku. Pirmā daļa ir viegli un īslaicīgi grauzdēta, lai piešķirtu kafijai saldenumu. Otra daļa ir grauzdēta spēcīgi un ilgi, sabalansējot garšu un aromātus un piešķirot kafijas vienmērīgumu.
AROMĀTISKS PROFILS
Daudzšķautņainais kafijas augļu aromāts atklāj bagātīgu sarkano ogu, dzērveņu, upeņu un vīnogu buķeti. Nogaršojiet TAMUKA MU ZIMBABWE kā kapučīno un izjūtiet, kā piens piešķir šai kafijai krēmīgu, vienmērīgu tekstūru un karameles saldumu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē