Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā.

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā ir spēkā, ja klients izpilda dotos nosacījumus:

 

  • Reģistrējas un pērk interneta veikalā www.nespresso.lv
  • Veic pasūtījumu pirmo reizi

 

Jūs varat izdarīt pasūtījumus šādos veidos pa tālruni: +371 688 060 80

 rakstot uz e-pastu: nespresso@mv.lt

internetveikalā: www.nespresso.lv, izmantojot speciālu pieprasījuma veidlapu internetveikalā.

Internetveikalā pārdodamo produktu klāsts ir atkarīgs no noliktavā pieejamā preču daudzuma. Tāpēc, ja ir problēmas ar preču piegādi vai noliktavā nav krājumu, Nespresso patur tiesības sniegt patērētājam informāciju par tādas pašas vai augstākas kvalitātes produktiem, ko var pasūtīt vietā. Ja patērētājs nevēlas pasūtīt piedāvātos produktus, Nespresso atmaksās samaksāto summu, ja tā jau ir samaksāta.

 Šajā tīmekļa vietnē dažādās pirkuma stadijās tiek attēloti validācijas ekrāni, kas neļauj turpināt pasūtījuma izdarīšanu, ja šajās nodaļās dati tika ievadīti nepareizi. Šajā vietnē tiek attēlota arī pilnīga informācija par precēm, ko tīmekļa vietnes lietotājs ir pievienojis iepirkumu grozam iepirkšanās laikā, lai lietotājs varētu mainīt pasūtījuma informāciju pirms apmaksas.

Ja maksājums par precēm netika saņemts, pasūtījums netiks izpildīts, izņemot gadījumus, kad klients izvēlas maksājuma veidu, kas ļauj veikt maksājumus pasūtījuma saņemšanas (pieņemšanas) brīdī. Piegādes laikā maksājumu var veikt skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti.

 

Uzņēmums atstāj tiesības mainīt un papildināt akcijas noteikumus.

Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti sīkdatnes. Piekrītot, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet tīmekļa vietnes aplūkošanu. Atteikties no sīkdatņu izmantošanas iespējams izmainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus vai izdzēšot saglabātas sīkdatnes. Piekrītu

Sazinies ar mums