Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā.

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā ir spēkā, ja klients izpilda dotos nosacījumus:

 

  • Reģistrējas un pērk interneta veikalā www.nespresso.lv
  • Veic pasūtījumu pirmo reizi

 

Jūs varat izdarīt pasūtījumus šādos veidos pa tālruni: +371 688 060 80

 rakstot uz e-pastu: nespresso@mv.lt

internetveikalā: www.nespresso.lv, izmantojot speciālu pieprasījuma veidlapu internetveikalā.

Internetveikalā pārdodamo produktu klāsts ir atkarīgs no noliktavā pieejamā preču daudzuma. Tāpēc, ja ir problēmas ar preču piegādi vai noliktavā nav krājumu, Nespresso patur tiesības sniegt patērētājam informāciju par tādas pašas vai augstākas kvalitātes produktiem, ko var pasūtīt vietā. Ja patērētājs nevēlas pasūtīt piedāvātos produktus, Nespresso atmaksās samaksāto summu, ja tā jau ir samaksāta.

 Šajā tīmekļa vietnē dažādās pirkuma stadijās tiek attēloti validācijas ekrāni, kas neļauj turpināt pasūtījuma izdarīšanu, ja šajās nodaļās dati tika ievadīti nepareizi. Šajā vietnē tiek attēlota arī pilnīga informācija par precēm, ko tīmekļa vietnes lietotājs ir pievienojis iepirkumu grozam iepirkšanās laikā, lai lietotājs varētu mainīt pasūtījuma informāciju pirms apmaksas.

Ja maksājums par precēm netika saņemts, pasūtījums netiks izpildīts, izņemot gadījumus, kad klients izvēlas maksājuma veidu, kas ļauj veikt maksājumus pasūtījuma saņemšanas (pieņemšanas) brīdī. Piegādes laikā maksājumu var veikt skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti.

 

Uzņēmums atstāj tiesības mainīt un papildināt akcijas noteikumus.

Speciālais piedavājums. Dāvanas ldz 45€ vērtībā Jums un Jūsu NESPRESSO kafijas aparātam.

Objekts - summētā atlaide, kas tiek piemērota pasūtījuma rēķinam, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

Organizētājs – SIA Mineraliniai vandenys, 16F Jasinskio iela, Viļņa.

Piedāvājums ir spēkā no 2018. gada 1. marta līdz 30. augustam

Piedāvājuma vērtība ir atkarīga no nopirktā Nespresso kafijas automāta modeļa:

Essenza mini – 20 EUR;

Essenza Triangle– 20 EUR;

Inissia – 20 EUR;

Citiz – 30 EUR;

Lattissima touch – 45 EUR.

 

 

NOTEIKUMI:

 

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties NESPRESSO kafijas automātus ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS un BOTTLERY veikalos Lietuvā, EURONICS veikalos Latvijā un Igaunijā. Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz šādiem Nespresso kafijas automātu modeļiem: INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE, CITIZ, LATTISSIMA TOUCH.

                      Iegādājoties vienu no iepriekš minētajiem NESPRESSO kafijas automātiem, pircējam ir jāreģistrējas NESPRESSO tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv un jāreģistrē savs kafijas automāts sadaļā "Mani kafijas automāti".

                      Ja automāts tika nopirkts norādītajos partneru veikalos, reģistrējoties vietnē www.nespresso.lv pircējam ir jāsniedz precīzi dati par sevi un nopirkto NESPRESSO kafijas automātu: tā modelis, sērijas numurs, pirkuma datums, pirkuma vieta, kafijas automāta čeka numurs un čeka fotogrāfija. Reģistrācijas laikā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta un pārvaldīta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

                      Ja kafijas automāts tika nopirkts NESPRESSO tiešsaistes veikalā, pircējam jāaizpilda vajadzīgie dati viņa lietotāja konta sadaļā "Mani kafijas automāti".

  Pēc reģistrācijas pabeigšanas NESPRESSO tīmekļa vietnē un iepriekš minētās informācijas sniegšanas, tiks novērtēta datu integritāte un ticamība. Ja dati atbilst prasībām, informācija par piedāvājuma aktivizēšanu tiek nosūtīta pircējam.

Piedāvājumu var izmantot jebkurā pirkumā, sākot ar tā aktivizēšanas datumu. Tas tiks attēlots iepirkšanās laikā pēc tam, kad esat piepildījis iepirkumu grozu un noklikšķinājis uz saites "Pāriet uz maksāšanu", kas atrodas iepirkumu groza apakšējā daļā. Priekšlikums tiks attēlots loga labajā pusē. Lai izmantotu piedāvājumu, pircējam ir jānoklikšķina uz pluszīmes, pārvietojot to uz grozu un aktivizējot. Ja pircējs nolemj neizmantot piedāvājumu, to var izņemt no groza, noklikšķinot uz zīmes X. Piedāvājums ir redzams līdz pircējs nolemj to izmantot.

Piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja pēc atlaides summēšanas groza vērtība ir vienāda ar vai lielāka par EUR 1. Ja pirkuma cena ir mazāka par EUR 1, pirkuma veikšana nebūs iespējama.

Piedāvājums ir derīgs tikai iepirkuma groza gala summai, neieskaitot piegādes izmaksas.

Piedāvājums ir spēkā vienam reģistrētam kafijas automātam un tikai vienam pirkumam. Ja automāts tika nopirkts pirms piedāvājuma izvietošanas, tas netiks aktivizēts.

Kad pircējs ir izmantojis piedāvājumu, citu piedāvājumu var aktivizēt tikai tad, ja viņš ir iegādājies citu kafijas automātu un reģistrējis to savā NESPRESSO kontā. Tas nozīmē, ka pircējam ir jāiesniedz informācija par kafijas automāta modeli, tā sērijas numuru, kas ir norādīts nopirktā kafijas automāta apakšējā daļā, kvīts numuru un kvīts fotogrāfija, pirkuma datumu un vietu.

Šo piedāvājumu nevar apmainīt pret naudu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

SIA Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

 

Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti sīkdatnes. Piekrītot, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet tīmekļa vietnes aplūkošanu. Atteikties no sīkdatņu izmantošanas iespējams izmainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus vai izdzēšot saglabātas sīkdatnes. Piekrītu

Sazinies ar mums