Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Atkaļķošanas līdeklis un 4 gadu garantija kafijas aparātiem

Tiek davināts atkaļķošanas līdzeklis un sniegta 4 gadu garantija iegdājoties kafijas aparātu interneta veikalā www.nespresso.lv  (Iegādājoties Nespresso kafijas aparātu partneru veikalos darbojas standarta-  2 gadu garantija).

4 gadu garantijas piedavājums ir spēkā , ja klients izpilda dotos nosacījumus:

  •          Iegādājas kafijas aparātu interneta veikalā www.nespresso.lv un reģistrē tto sava profilā.         

 Īpašais piedāvājums ir spēkā iegādājoties šos NESPRESSO kafijas automātus: INISSIA, ESSENZA MINI, CITIZ, LATISSIMA TOUCH, LATTISSIMA ONE, EXPERT, EXPERT&MILK, CREATISTA, NESPRESSO interneta veikalāwww.nespresso.lt, www.nespresso.lv, www.nespresso.ee:
Iegādajoties vienu no minētajiem kafijas automātiem pircējam ir nepieciešams kļūt par NESPRESSO kluba biedru, reģistrējoties interneta veikalā.

 Veicot reģistrāciju interneta veikalā pircējam nepieciešams sniegt patiesus datus par sevi un iegadāto NESPRESSO  kafijas automātu: vārdu, uzvārdu, derīgu e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, kontaktālruni, NESPRESSO kafijas automata modeli, sērijas nummuru un krāsu, pirkuma datumu.
Norādītā registrācijas laikā informācija ir konfidenciāla un sargājama NESPRESSO.
 Šajā tīmekļa vietnē dažādās pirkuma stadijās tiek attēloti validācijas ekrāni, kas neļauj turpināt pasūtījuma izdarīšanu, ja šajās nodaļās dati tika ievadīti nepareizi.

 

Uzņēmums atstāj tiesības mainīt un papildināt akcijas noteikumus.

Iepazīti mūsu jaunos kafijas aparātus un izmanto atlaidi nākamajam pirkumam (akcijas laiks beidzies):

Dāvanas, kuru vērtība ir līdz 65 EUR

Jums un jūsu jaunajam

NESPRESSO kafijas automātam

Uzzināt vairāk

 

Piedāvājums - summētā atlaide, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Objekts - summētā atlaide, kas tiek piemērota rēķinam, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

Organizētājs – UAB Mineraliniai vandenys, 16F Jasinskio iela., Viļņa.

Piedāvājums ir spēkā no 2018. gada 7. novembra līdz 31. decembrim

Atlaides izmantošanas laiks :  līdz 2019 gada 20. Janvārim.

Piedāvājuma vērtība ir atkarīga no nopirktā Nespresso kafijas automāta modeļa:

Expert – 65 EUR;Expert & Milk – 65 EUR;

Lattissima touch – 65 EUR;

Lattissima One – 65 EUR;

Citiz – 40 EUR;

Citiz & Milk – 40 EUR;

Essenza mini – 30 EUR;

Essenza Triangle– 30 EUR;

Inissia – 20 EUR;

 

NOTEIKUMI:

 

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties NESPRESSO kafijas automātus ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS,  NESPRESSO.LV  veikalos Lietuvā, EURONICS un KAFIJAS DRAUGAS veikalos Latvijā, EURONICS un KOHVISEMU Igaunijā. Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz šādiem Nespresso kafijas automātu modeļiem: EXPERT, EXPERT&MILK, LATTISSIMA ONE,  LATTISSIMA TOUCH, CITIZ, CITIZ & MILK, INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE

Iegādājoties vienu no iepriekš minētajiem NESPRESSO kafijas automātiem, pircējam ir jāreģistrējas NESPRESSO tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv un jāreģistrē savs kafijas automāts sadaļā "Mani kafijas automāti".

                           Ja automāts tika nopirkts norādītajos partneru veikalos, reģistrējoties vietnē www.nespresso.lv pircējam ir jāsniedz precīzi dati par sevi un nopirkto NESPRESSO kafijas automātu: tā modelis, sērijas numurs, pirkuma datums, pirkuma vieta, kafijas automāta čeka numurs un čeka fotogrāfija. Reģistrācijas laikā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta, un pārvaldīta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

                           Ja kafijas automāts tika nopirkts NESPRESSO tiešsaistes veikalā, pircējam jāievada nepieciešamie dati viņa lietotāja konta sadaļā "Mani kafijas automāti".

  Pēc reģistrācijas pabeigšanas NESPRESSO tīmekļa vietnē un iepriekš minētās informācijas sniegšanas, tiks novērtēta datu integritāte un ticamība. Ja dati atbilst prasībām, informācija par piedāvājuma aktivizēšanu tiek nosūtīta pircējam.

Piedāvājumu var izmantot jebkurā pirkumā, sākot ar tā aktivizēšanas datumu. Tas tiks attēlots iepirkšanās laikā pēc tam, kad esat piepildījis iepirkumu grozu un noklikšķinājis uz saites "Pāriet uz maksāšanu", kas atrodas iepirkumu groza apakšējā daļā. Priekšlikums tiks attēlots loga labajā pusē. Lai izmantotu piedāvājumu, pircējam ir jānoklikšķina uz pluszīmes, pārvietojot to uz grozu un aktivizējot. Ja pircējs nolemj neizmantot piedāvājumu, to var izņemt no groza, noklikšķinot uz zīmes X. Piedāvājums ir redzams līdz pircējs nolemj to izmantot.

Piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja pēc atlaides summēšanas groza vērtība ir vienāda ar vai lielāka par EUR 1. Ja pirkuma cena ir mazāka par EUR 1, pirkuma veikšana nebūs iespējama.

Piedāvājums ir derīgs tikai iepirkuma groza gala summai, neieskaitot piegādes izmaksas.

Piedāvājums ir spēkā vienam reģistrētam kafijas automātam un tikai vienam pirkumam. Ja automāts tika nopirkts pirms piedāvājuma izvietošanas, tas netiks aktivizēts.

Kad pircējs ir izmantojis piedāvājumu, citu piedāvājumu var aktivizēt tikai tad, ja viņš ir iegādājies citu kafijas automātu un reģistrējis to savā NESPRESSO kontā. Tas nozīmē, ka pircējam ir jāiesniedz informācija par kafijas automāta modeli, tā sērijas numuru, kas ir norādīts nopirktā kafijas automāta apakšējā daļā, kvīts numuru un kvīts fotogrāfija, pirkuma datumu un vietu.

Šo piedāvājumu nevar apmainīt pret naudu.

Atlaide neattiecas uz kafijas aparātu komplektiem. 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.