Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Cik ilga ir Nespresso garantija Latvijā?

Nespresso piešķir divu gadu garantiju mašīnām, kas ir iegādātas Latvijā.
Pat 4 gadu garantija iegādājoties kafijas aparātu www.nespresso.lv interneta veikalā. 

Ja Jūsu mašīna ir iegādāta un reģistrēta ārzemēs, iespējams, ka Jums būs jāmaksā par tehniskiem pakalpojumiem. Tas ir atkarīgs no Jūsu pašreizējā garantijas statusa, mašīnas modeļa un remonta veida. 

Lai uzzinātu vairāk par savas mašīnas garantiju, sazinieties ar mūsu kafijas speciālistu darba laikā: no pirmdienas līdz piekdienai, no plkst. 8.00 līdz 17.00 pa tālruni +371 688 06 080.

Kas ir atkaļķošanas komplekts, un cik bieži ir jāatkaļķo mašīna?

Lai uzturētu Nespresso mašīnu vislabākajā stāvoklī, ieteicams mašīnai veikt atkaļķošanu ik pēc 400–600 kapsulām vai vismaz reizi gadā. Šādi rīkojoties, tiks nodrošināta espresso optimālā temperatūra un kvalitāte.

Kur es varu atrast savas mašīnas sērijas numuru?

Jūsu Nespresso mašīnas sērijas numurs sastāv no 19 burtciparu rakstzīmēm, kas atrodas vienā no tālāk norādītajām vietām uz mašīnas: 

uz pilienu paplātes, uzdrukāts uz noņemamas uzlīmes;

uz mašīnas pamatnes, uzdrukāts uz noņemamas uzlīmes;

uz mašīnas oriģinālās kastes piegādes laikā.

Ja nevarat atrast mašīnas sērijas numuru, sazinieties ar mūsu kafijas speciālistu darba laikā: no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 8.00 līdz 17.00 pa tālruni +371 688 06 080.

Ja Nespresso mašīnā tiek izmantotas citas kapsulas, kuru ražotājs nav Nespresso, vai tiek anulēta garantija?

Ja Nespresso mašīnā tiek izmantotas citas kapsulas, kuru ražotājs nav Nespresso, garantija netiek anulēta, taču šādu produktu izmantošanas dēļ var rasties defekti vai darbības traucējumi, kurus to pierādīšanas gadījumā nesedz garantija. 

Nespresso kapsulas un mašīnas ir paredzētas kopīgai izmantošanai kā vienota sistēma, lai nodrošinātu perfektas kafijas tasīti katru reizi. Ņemiet vērā, ka tikai 1-2% kafijas pupiņu pasaulē atbilst mūsu stingrajām prasībām kvalitātes un aromātu profila jomā.