Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
MASTER ORIGINS

Papua New Guinea Augļaina

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Augļu un ievārījuma

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 5 out of 13

NO PAGĀTNES

Kas ir šīs izcilās kafijas Q-klases sertifikācijas pamatā? Jūs varat izsekot Master Origins Papua New Guinea līdz pat tās neparastajai izcelsmes teritorijai. Rietumu augstienes neticami attālos kalnu reģionus, kas ilgu laiku bija izolēti to ārkārtējā reljefa dēļ, beidzot sāka apmeklēt ārpasaules pārstāvji. Viņi atveda dižciltīgas vecās arabikas šķirnes, un iestādīja Vagas ielejas auglīgajā augsnē Typica, Bourbon un Arusha šķirnes, kas vēl joprojām dominē šajā reģionā.

Papua-Jaungvinejā netrūkst klasisko kafijas šķirņu, piemēram, Arusha, Typica un Bourbon. Šie pagātnes dārgakmeņi veido jūsu tasē elegantu kompozīciju - smalku skābumu ar vieglām zemeņu notīm.

Lai izceltu šīs unikālās garšas, attīrītās kafijas pupiņas tiek izturētas divas dienas pirms mazgāšanas un žāvēšanas augstienes saulē.

AROMĀTISKS PROFILS: SALDĀS AUGĻU NOTIS, KAS ATGĀDINA SARKANĀS OGAS UN IEVĀRĪJUMU.

 
IZCELSME
Klasiskās arabikas šķirnes un īpašā pieeja apstrādei pēc ražas novākšanas nodrošina šīs Q-klases kafijas eleganto skābumu un ievārījuma aromātu.
GRAUZDĒŠANA
Šī kafija tiek grauzdēta, izmantojot dalītas grauzdēšanas tehniku, grauzdējot vidēji īsu laiku un zemā temperatūrā, padarot to īpaši vieglu. Lielākā daļa kafijas ir tiek grauzdēta pirmajā (gaišākajā) daļā un neliels daudzums otrajā (tumšākajā) daļā, lai piešķirtu maisījumam intensitāti.
AROMĀTISKS PROFILS
Šai izcilajai kafijai ir raksturīgas saldas augļu notis, kas atgādina sarkanās ogas un ievārījumu, ko eleganti akcentē sulīgs skābums un samtaina pamatgarša.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
52 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē.

Sazinaties ar mums