Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
MASTER ORIGINS

Aged Sumatra Intensīva

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Koksnes un vienmērīgs

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ ■

Intensitāte: 7 out of 13

LAIKA GAITĀ NOSLĪPĒTA

Aiz Aged Sumatra pikantā, koksnes un kakao rakstura slēpjas unikāls process, kas ir gadiem ilgas meistarības auglis. Viss sākas ar Indonēzijai raksturīgo giling basah metodi. Pēc tam pupiņas tiek rūpīgi izturētas vairāk nekā trīs gadus, tā rezultātā piepildot jūsu tasi ar neaizmirstamiem dabas ritmiem.

 

AROMĀTISKS PROFILS: KOKSNES UN VIENMĒRĪGS

IZCELSME
Sumatras salas Ačehas provincē, augstu Gaijo kalna apkārtnē tāpat kā citur Indonēzijā kafijas audzētāji praktizē unikālo giling basah pupiņu apstrādes metodi. No 2016. gada un vairāk nekā 3 gadus pupiņas tiek glabātas elpojošos džutas maisos, dabas ritma ietekmē zaudējot un iegūstot mitrumu.
GRAUZDĒŠANA
Mēs sadalām šo vienas izcelsmes vietas kafiju divās partijās dalītai grauzdēšanai. Pirmā daļa tiek grauzdēta intensīvi, bet neilgu laiku, sasniedzot vidēji tumšu krāsu. Tas tiek darīts, lai akcentētu izturēšanas procesa radītās notis: ciedru koksnes aromātu ar saldu pēcgaršu. Otrā daļa tiek grauzdēta ilgāk, lai ienestu jūsu tasē intensitāti un samtainu pamatgaršu.
AROMĀTISKS PROFILS
Šīs kafijas unikālais profils tiek iegūts, Indonēzijas giling basah metodi apvienojot ar rūpīgu izturēšanu vairāku gadu garumā. Aged Sumatra piemīt izteikti pikants koksnes aromāts ar grauzdētu raksturu un sarežģītām kakao un tabakas notīm.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
55 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē.

Sazinaties ar mums