Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Novecento Pikants

0,55 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-01-26.
Tuvāko dienu laikā piegāde var aizkavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ceļojums laiku atpakaļ

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ ■ □
 • Garša

  ■ ■ ■ ■ □

Intensitāte: 9 out of 13

Kapsulu kafija Ispirazione Novecento ir aromātisks dzēriens, kuru iedvesmojusi kafijas vēsture, jo īpaši espreso kults. Tas ir labi sabalansēts augstākās kvalitātes arabikas un robustas kafiju maisījums. Kopā šie divi pupiņu veidi pēc dalītas grauzdēšanas rada iedvesmojošu un smalku kafijas šedevru ar spēcīgu aromātu, blīvām putām un pikantu garšu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: PIKANTS, RIEKSTU

IZCELSME
Kapsulu kafijas Inspirazione Novecento garšas sarežģītība un spēcīgais, intensīvais aromāts veidojas, pateicoties rūpīgi atlasītu pupiņu maisījumam. Novacento mēs esam apvienojuši robustas pupiņas no Rietumāfrikas, arabikas pupiņas no Austrumāfrikas un, protams, arī arabikas pupiņas no mūsu iemīļotās Brazīlijas, jo tieši tās dod unikālu pēcgaršu.
GRAUZDĒŠANA
Mūsu mērķis bija radīt līdzību ar tradicionālo espreso tieši no itāļu kafejnīcām. Šī iemesla dēļ kapsulu kafija Inspirazione Novecento ir veidota, izmantojot dalītu grauzdēšanas tehniku. 100% dabiskās arabikas pupiņas ir grauzdētas īsu laiku, panākot tumšu grauzdējumu, bet robustas pupiņas ir grauzdētas ilgāk, bet iegūstot vidēju grauzdējumu. Pateicoties tam, kapsulu kafija Inspirazione Novecento ir riekstu brūnā krāsā un atšķiras ar unikālu stiprumu un mērenu skābumu.
AROMĀTISKS PROFILS
Kapsulu kafija Ispirazione Novecento ir ļoti intensīva. Tai ir izteikta un smagnēja pamatgarša, kas atšķiras ar samērā asām, pikantām riekstu notīm. Svaigi maltas espreso kafijas aromāts no rīta stimulē prātu un padara dienu daudz labāku.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
57 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē