Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
FESTIVE

Forest Almond Flavour

0,58 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2021-12-08.
Tuvāko dienu laikā piegāde var aizkavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Koku dārgumi

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Riekstu vākšana no krūma vai koka var būt darbietilpīgs process. Pupiņu novākšana kafijas ķiršu gaļīgajos augļos prasa tikpat lielu piepūli. Bet šim darbam sekojošais prieks ir tā vērts. Koki mums dāvā dāsnas dāvanas. FOREST ALMOND FLAVOR svin gan ražu, ko mums dāvā mežs, gan gardos un sarežģītos riekstu aromātus, kas atrodami daudzos augstas kvalitātes kafijas maisījumos. Šim Dienvidamerikas arabikas maisījumam raksturīgā graudaugu garša ir oda ražas novākšanas sezonai. Šajā vienmērīgajā un pazīstamajā garšā jūtamas mandeles, vaniļas un vieglas augļu notis. Aromātu pārpilnība izceļ gan meža, gan kafijas koku sniegto bagātību. Lai atzīmētu šo aromātu, Nespresso ir uzsākusi dalību kustībā, lai palīdzēt pasargāt no izciršanas 10 miljonus koku Amazones lietus mežos. Kolumbiešu dizainere un aktīviste cīņā pret klimata pārmaiņām Johanna Ortisa ir ar sirdi un dvēseli iedvesmojusies, lai aizsargātu kokus un dabu, un radījusi mūsu 2021. gada svētku laidiena kapsulu dinamisko un unikālo dizainu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: PILNĪGS UN VIENMĒRĪGS

IZCELSME
Brazīlija - Kolumbija
GRAUZDĒŠANA
Dalīts grauzdējums - Brazīlijas kafija ir viegli grauzdēta, saglabājot vienmērīgu aromātu un ar visām iesala graudaugu notīm, savukārt lielākā daļa Kolumbijas kafijas pupiņu iegūst īsu grauzdējumu, lai atbrīvotu visus savus smalkākos aromātus. Smalks malums piešķir šai harmoniskajai kafijai intensitātes mirdzumu.
AROMĀTISKS PROFILS
Kur beidzas garša un sākas arabikas aromāts? Piesātināts espresso ar mandeļu, saldu riekstu, vaniļas un vieglu augļu aromātu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē