Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
FESTIVE

Forest Fruit Flavour

0,48 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Nobriedušu augļu

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Lūk, brīdis, kad kafijas koka ziedi vēstī par kafijas pupiņu mājvietas - ķiršu - parādīšanos. Pagājušajiem mēnešiem nobriedušas kafijas ķiršu uguns ķieģeļu sarkanais apzīmē zaļo zaļumu. Tieši tāpat arī visu toņu sarkanās, purpura un zilās meža ogas kā īsti dārgakmeņi izrotā smaragdzaļo sūnu segu. Lūk, kādas dāvanas mums sniedz koki. FOREST FRUIT FLAVOUR atzīmē šo fantastisko krāsu bagātību ar kafiju, kuras aromāts atgādina mežu - ar kuplām mētrām, kas nokaisītas ar novākšanai gatavām ogām. Šī aromatizētā svētku kafija sniegs jums tos pašus sulīgos ogu aromātus vienmērīgā, graudaugu notīm caurvītā Dienvidamerikas arabiku maisījumā. Parādās salda nots, kas ir tikpat patīkama kā svaigi cepta ogu pīrāga garša, kas tapis pēc tam, kad ogotājs atgriezies no meža, kur sārtie toņi uzmirdz zaļajās mētrās. Lai atzīmētu šo aromātu, Nespresso ir uzsākusi dalību kustībā, lai palīdzēt pasargāt no izciršanas 10 miljonus koku Amazones lietus mežos. Kolumbiešu dizainere un aktīviste cīņā pret klimata pārmaiņām Johanna Ortisa ir ar sirdi un dvēseli iedvesmojusies, lai aizsargātu kokus un dabu, un radījusi mūsu 2021. gada svētku laidiena kapsulu dinamisko un unikālo dizainu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: PILNĪGS UN VIENMĒRĪGS

IZCELSME
Brazīlija - Kolumbija
GRAUZDĒŠANA
Dalīts grauzdējums, Brazīlijas kafija ir viegli grauzdēta, lai saglabātu to vienmērīgu un ar visām iesala graudaugu notīm, savukārt lielākā daļa Kolumbijas kafijas pupiņu tiek grauzdētas īsu laiku, lai atbrīvotu visas smalkākos aromātus. Smalkais malums piešķir šai harmoniskajai kafijai intensitātes mirdzumu.
AROMĀTISKS PROFILS
Sulīgu meža ogu garšas savijas ar Latīņamerikas arabikas vienmērīgo garšu, to noturīgais graudaugu raksturs iegūst saldu maizīšu noti.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē