Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
FESTIVE

Forest Black

0,48 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Ēnas lolots

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ ■ ■ □ □
 • Garša

  ■ ■ ■ □ □

Intensitāte: 7 out of 13

FOREST BLACK ir kafijas maisījums, kas audzis koku pavēnī. Ēna pasargā kafijas kokus no tiešiem saules stariem un rada vēsāku vidi, kurā augļi var nogatavoties lēnāk. Kafijas augļu lēnākā nogatavošanās aizsargā neatkārtojamo aromātu, kas vēlāk atraisās grauzdēšanas un dzēriena pagatavošanas laikā. Šī unikālās izcelsmes kafija, pateicoties tam, ka tā augusi ēnā, rada aromātu, kas atgādina mežu. Sarežģīts, dalīti grauzdēts Kolumbijas, Peru, Gvatemalas un Indijas arabiku maisījums piešķir eksotiskas koksnes notis un pikantu garšvielu aromātu, kas paceļas no šī fantastikā kafijas maisījuma grauzdēšanas un pagatavošanas laikā. Lai atzīmētu šo aromātu, Nespresso ir uzsākusi dalību kustībā, lai palīdzēt pasargāt no izciršanas 10 miljonus koku Amazones lietus mežos. Kolumbiešu dizainere un aktīviste cīņā pret klimata pārmaiņām Johanna Ortisa ir ar sirdi un dvēseli iedvesmojusies, lai aizsargātu kokus un dabu, un radījusi mūsu 2021. gada svētku laidiena kapsulu dinamisko un unikālo dizainu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: KOKSNES UN PIKANTS

IZCELSME
Kolumbija, Peru, citas
GRAUZDĒŠANA
Šis maisījums tiek grauzdēts, izmantojot dalītas grauzdēšanas tehniku (50/50). Pirmā daļa ir nedaudz gaišāka un tiek grauzdēta nedaudz ilgāk par otro, kura līdzsvaro to ar tumšāko grauzdējumu. Rezultātā tiek iegūts sabalansēts, vidēji tumšs maisījums.
AROMĀTISKS PROFILS
Bagātīgas koksnes, piparoti pikantas un saldas graudaugu notis, smalks skābums, kas uzmirdz kā saules stari, kas izlauzušies cauri koku lapotnei.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
56 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē