Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Cocoa Truffle

0,56 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Bagāta ar tumšās šokolādes garšu

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ □ □ □

Tumšais un rūgtais kakao aromāts saskan ar BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle espresso graudaugu iesala noti. Šis maisījums ir bagātīgs un atgādina tumšās šokolādes trifeles. Bāzes maisījums sastāv no smalkākās Dienvidamerikas arabikas, Brazīlijas saldajām burbona pupiņām harmoniskā apvienojumā ar mērcētām Kolumbijas pupiņām. Dalīta grauzdēšana atklāj katras šķirnes labākās īpašības, lai radītu neticami vienmērīgu un pilnīgu espreso, kas teicami saskan ar kakao aromātu. Izteikta kakao nots ar saldenu mandeļu un vieglu vaniļas pieskārienu – tā jūs atpazīsiet BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle kapučīno.

 

AROMĀTISKS PROFILS: AR KAKAO AROMĀTU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
BARISTA CREATIONS aromatizēto kafiju bāzes espresso ir pazīstams ar neticami pilnīgu un vienmērīgu garšu. Ar šo arabikas kafijas maisījumu jūs būsiet labākajā Dienvidamerikas kafijas kompānijā: patiešām pilnīgas un vienmērīgas Brazīlijas burbona arabikas pupiņas harmonijā ar Kolumbijas arabiku. Kakao aromāts maisījumu padara vēl saldāku - jūs iegūstat šo pazīstamo, bagātīgo un samtaino garšu, kas sasilda grauzdētās kafijas aromātu.
GRAUZDĒŠANA
Dalītā veidā grauzdētā Brazīlijas kafija ir gaiši grauzdēta, lai tā paliktu vienmērīga un netiktu skartas graudaugu iesala notis, savukārt lielākā daļa Kolumbijas kafijas pupiņu tiek grauzdētas īsu laiku, lai atbrīvotu visus smalkākos aromātus. Smalkais malums piedod šai harmoniskajai kafijai intensitātes dzirksti.
AROMĀTISKS PROFILS
Spilgts, tumšs kakao uz graudaugu iesala bāzes – tas ir BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle kafijas maisījums. Šī aromatizētā kafija kapsulā ir pilnīga un vienmērīga ar bagātīgu un greznu tumšās šokolādes trifeļu aromātu.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai. Ar karameles aromātu.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija, satur dabisku kakao aromatizatoru un citus dabiskus aromatizatorus. Satur niecīgu daudzumu kaloriju, tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu un sāls.
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
50 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums