Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Caramel Crème Brûlée

0,56 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-07-06.

Bagātīga karameļu garša

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ □ □ □

Karameles sildošā garša padara maigākas mūsu pilnīgākā un vienmērīgākā espresso grauzdējuma notis. Karameles un vaniļas krēmīgā garša caurvij BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûlée.
Šīs aromatizētās Nespresso kafijas bāzes maisījums sastāv no vairākām Dienvidamerikas labākajām arabikas šķirnēm. Mēs sajaucām Brazīlijas burbona un mērcētas Kolumbijas pupiņas un grauzdējām tās atsevišķi, lai panāktu brīnišķīgu harmoniju. Grauzdējums patiešām rada šo vienmērīgo tekstūru un pilnīgo garšu. Tieši šajā harmonijā mēs pievienojam karameles aromatizatoru, lai paceltu šo gardumu jaunā līmenī. Izmēģiniet BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûlée kā kapučīno – tas ir izcili krēmīgs un lieliski izceļ vaniļas notis.

 

AROMĀTISKS PROFILS: AR KARAMELES AROMĀTU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
BARISTA CREATIONS aromatizēto kafiju bāzes espresso ir pazīstams ar neticami pilnīgu un vienmērīgu garšu. Ar šo arabikas kafijas maisījumu jūs būsiet labākajā Dienvidamerikas kafijas kompānijā: patiešām pilnīgas un vienmērīgas Brazīlijas burbona arabikas pupiņas harmonijā ar Kolumbijas arabiku. Karameles aromāts padara šo maisījumu vēl pilnīgāku – jūs iegūstat saldu, krēmīgu garšu, kas sasilda grauzdētās kafijas aromātu.
GRAUZDĒŠANA
Dalītā veidā grauzdētā Brazīlijas kafija ir gaiši grauzdēta, lai tā paliktu vienmērīga un netiktu skartas graudaugu iesala notis, savukārt lielākā daļa Kolumbijas kafijas pupiņu tiek grauzdētas īsu laiku, lai atbrīvotu visus smalkākos aromātus. Smalkais malums piedod šai harmoniskajai kafijai intensitātes dzirksti.
AROMĀTISKS PROFILS
BARISTA CREATIONS Crème Brûlée piemīt gardas karameles notis, kas caurvij mūsu vienmērīgākā espresso graudaugu iesala aromātu. Kapsulā esošā aromatizētā kafija ar pilnīgo garšu ir tikpat salda un krēmīga kā „crème brûlée“ deserts.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai. Ar karameles aromātu.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija, satur dabisku karameles aromatizatoru un citus dabiskus aromatizatorus. Satur niecīgu daudzumu kaloriju, tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu un sāls.
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
50 g

Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums