Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS

Vanilla Éclair

0,56 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-05-20.

Samtaina vaniļas garša

 • Grauzdējuma pakāpe

  ■ ■ □ □ □
 • Skābuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Rūgtuma pakāpe

  ■ □ □ □ □
 • Garša

  ■ ■ □ □ □

BARISTA CREATIONS Vanilla Éclair garša sajaucas pilnīgā, vienmērīgā Latīņamerikas arabikas espresso.
Kā maisījuma bāze izmantotas Brazīlijas un Kolumbijas arabikas, kas pazīstamas pēc to vienmērīgās garšas un graudaugu iesala notīm – īstena klasiskās kafijas aromāta. BARISTA CREATIONS Vanilla Éclair saplūst sava bagātīguma pilnīgajā garšā. Izmēģiniet to kā kapučīno un izbaudiet, kā saldenās mandeļu notis rotaļājas ar biezo olu krēma garšu.

 

AROMĀTISKS PROFILS: KAFIJA AR VANIĻAS AROMĀTU

Pārdošanā esošais produkts nesatur piena sastāvdaļas.

IZCELSME
BARISTA CREATIONS aromatizēto kafiju bāzes espresso ir pazīstams ar neticami pilnīgu un vienmērīgu garšu. Ar šo arabikas kafijas maisījumu jūs būsiet labākajā Dienvidamerikas kafijas kompānijā: patiešām pilnīgas un vienmērīgas Brazīlijas burbona arabikas pupiņas harmonijā ar Kolumbijas arabiku. Vaniļas aromāts maisījumu padara vēl saldāku - jūs iegūstat šo pazīstamo, bagātīgo un samtaino garšu, kas sasilda grauzdētās kafijas aromātu.
GRAUZDĒŠANA
Dalītā veidā grauzdētā Brazīlijas kafija tiek gaiši grauzdēta, lai saglabātu vienmērīgumu un netiktu skartas graudaugu iesala notis, savukārt lielākā daļa Kolumbijas kafijas pupiņu tiek grauzdēta īsu laiku, lai atbrīvotu visus smalkākos aromātus. Smalkais malums piedod šai harmoniskajai kafijai intensitātes dzirksti.
AROMĀTISKS PROFILS
Sildošā vaniļa uz graudaugu iesala bāzes – tā ir BARISTA CREATIONS Vanilla Éclair.
Kapsulā esošā aromatizētā kafija ir pilnīga un vienmērīga ar samtainu garšu, kura jums varētu atgādināt vaniļas eklērus.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai. Ar vaniļas aromātu.

Sastāvdaļas un alergēni
Grauzdēta un malta kafija, satur dabisku vaniļas aromatizatoru un citus dabīgus aromatizatorus. Satur niecīgu daudzumu kaloriju, tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu un sāls.
Grauzdēta un malta kafija
Nesatur alergēnus
Iepakots aizsargatmosfērā

Neto svars (10 kapsulas)
50 g

Izgatavots Šveicē