Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties
BARISTA CREATIONS KAFIJA BAUDĪŠANAI AR LEDU

Freddo Intenso

0,49 € AR PVN Iegūstiet piegādi uz 2022-08-11.

Intensīvākas garšas aukstas kafijas receptēm

Izbaudiet Barista Creations Freddo Intenso drosmīgo, grauzdēto garšu. Dienvidamerikas arabikas pupiņas tiekas ar Indonēzijas arabiku, lai piedāvātu intensīvu, aizraujošu sezonas papildinājumu. Mēs tumši grauzdējam šo maisījumu un samaļam pupiņas, lai iegūtu gardu dzērienu baudīšanai ar ledu. Vislabāk pasniegt: 1 kafijas kapsulu (40ml) pārlejiet saujai ledus (90gr). Lai paildzinātu šī gardā dzēriena baudīšanu, pielejiet aukstu ūdeni vai aukstu pienu (90 ml).

AROMĀTISKS PROFILS: GRAUZDĒTI, RŪGTI, GRAUZDĒTI GRAUDI UN KOKSNES GARŠA

 

Šī kafija lieliski sader ar pienu. Izmēģiniet savu Barista Creations Freddo Intenso kā ledus latte, un jūs uztversiet tumšā grauzdējuma garšas bagātīgo sinerģiju ar aukstā piena saldumu. Tā ir krēmīga, un jūtamas karameļu un cepumu notis, lai padarītu Barista Creations Freddo Intenso ar pienu par neatvairāmi kārdinošu baudījumu.

IZCELSME
100% Arabika no Peru, Indonēzijas, Dienvidamerikas.
GRAUZDĒŠANA
Pagāja ilgs laiks, līdz mēs atradām arabikas maisījumu, kas izturētu tumšo grauzdējumu un vienlaikus sniegtu piesāinātas grauzdējuma notis un bagātīgu aromātu, kuru jūs sagaidāt no intensīvas kafijas ar ledu. Barista Creations Freddo Intenso maisījuma pupiņas tiek grauzdētas dalīti. Abas daļas tiek grauzdētas vidēji tumšas, lai izceltu augļu notis un saglabātu neskartu daļu kafijas salduma.
AROMĀTISKS PROFILS
Ļaujiet bagātīgi grauzdētajai Barista Creations Freddo Intenso kafijai savaldzināt jūs ar savu aromātu un garšu. Šis līdzsvarotais arabikas maisījums smaržo pēc grauzdētu graudaugu un koksnes aromātiem, un tam ir klasiska rūgta pēcgarša.
SASTĀVDAĻAS UN ALERGĒNI
10 kapsulas ar grauzdētu un maltu kafiju NESPRESSO sistēmai.

Sastāvdaļas un alergēni.
Grauzdēta un malta kafija.

Neto svars (10 kapsulas)
48 g

Iepakots aizsargatmosfērā.
Izgatavots Šveicē

Sazinaties ar mums