Jūsu grozs ir tukšs Jūsu grozs: 0,00 € 0
Pieslēgties vai reģistrēties

Jautājumi un atbildes

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā.

Bezmaksas piegāde pirmā pasūtījuma laikā ir spēkā, ja klients izpilda dotos nosacījumus:

 

 • Reģistrējas un pērk interneta veikalā www.nespresso.lv
 • Veic pasūtījumu pirmo reizi

 

Jūs varat izdarīt pasūtījumus šādos veidos pa tālruni: +371 688 060 80

 rakstot uz e-pastu: nespresso@mvgroup.eu

internetveikalā: www.nespresso.lv, izmantojot speciālu pieprasījuma veidlapu internetveikalā.

Internetveikalā pārdodamo produktu klāsts ir atkarīgs no noliktavā pieejamā preču daudzuma. Tāpēc, ja ir problēmas ar preču piegādi vai noliktavā nav krājumu, Nespresso patur tiesības sniegt patērētājam informāciju par tādas pašas vai augstākas kvalitātes produktiem, ko var pasūtīt vietā. Ja patērētājs nevēlas pasūtīt piedāvātos produktus, Nespresso atmaksās samaksāto summu, ja tā jau ir samaksāta.

 Šajā tīmekļa vietnē dažādās pirkuma stadijās tiek attēloti validācijas ekrāni, kas neļauj turpināt pasūtījuma izdarīšanu, ja šajās nodaļās dati tika ievadīti nepareizi. Šajā vietnē tiek attēlota arī pilnīga informācija par precēm, ko tīmekļa vietnes lietotājs ir pievienojis iepirkumu grozam iepirkšanās laikā, lai lietotājs varētu mainīt pasūtījuma informāciju pirms apmaksas.

Ja maksājums par precēm netika saņemts, pasūtījums netiks izpildīts, izņemot gadījumus, kad klients izvēlas maksājuma veidu, kas ļauj veikt maksājumus pasūtījuma saņemšanas (pieņemšanas) brīdī. Piegādes laikā maksājumu var veikt skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti.

 

Uzņēmums atstāj tiesības mainīt un papildināt akcijas noteikumus.

50 Nespresso Master Origin kafijas kapsulas par 1 EUR. - Akcijas laiks ir beidzies

Objekts – 50 NESPRESSO  Master Origin kafijas kapsulas par 1 EUR.

Organizators – UAB „Mineraliniai vandenys“,

Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijas laiks 25.09.2018– 01.11.2018

Īpašā piedāvājuma vērtība–24,50 EUR

Īpašā piedāvājuma cena – 1 EUR.

 

ĪPAŠĀ PIEDĀVĀJUMA SASTĀVS:

 •          Nicaragua 10 kapsulas.
 •          Ethiopia 10 kapsulas.
 •          Indonesia 10 kapsulas.
 •          Colombia 10 kapsulas.
 •          India 10 kapsulas.

Kopā: 50 kapsulas.

 •          Īpašais piedāvājums ir spēkā iegādājoties šos NESPRESSO kafijas automātus EURONICS, KAFIJAS DRAUGS/KOHVISEMU elektronisko preču veikalos vai NESPRESSO interneta veikalā: INISSIA, ESSENZA MINI, CITIZ, LATISSIMA TOUCH.
 •          Iegādajoties vienu no minētajiem kafijas automātiem pircējam ir nepieciešams kļūt par NESPRESSO kluba biedru, reģistrējoties interneta veikalā.
 •          Veicot reģistrāciju interneta veikalā pircējam nepieciešams sniegt patiesus datus par sevi un iegadāto NESPRESSO  kafijas automātu: vārdu, uzvārdu, derīgu e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, kontaktālruni, NESPRESSO kafijas automata modeli, sērijas nummuru, pirkuma datumu, pirkuma vietu, kafijas automāta pirkuma čeka numuru un čeka fotogrāfiju. Norādītā registrācijas laikā informācija ir konfidenciāla un sargājama NESPRESSO.
 •          Kļūstot par NESPRESSO kluba biedru un sniedzot augstāk minēto informāciju tiek izvērteta datu pilnība un uzticamība. Ja dati atbilst visas nepieciešamās prasības, pircējam tiek izsūtīta informācija par dāvanas aktivizēšanu.
 •          Īpašā piedāvājuma komplektu var iegādāties pirkuma laikā, kad preču grozam ir pievienota jauna prece. Labajā loga pusē, pie rekomendējamām precēm būs redzams 50 kafijas kapsulu komplekts.
 •          Iegādāta un piegādāta davana vairs nebūs redzama pircējam viņa kontā.
 •          50 kafijas kapsulu komplekts ir domāts tikai vienam pieregistrētam automātam un tikai vienai pasūtīšanas reizei. Ja kafijas mašīna tika pirkta agrāk, pirms īpašā piedavājuma sākuma, piedāvājums netiks aktivizētas.
 •          Ja NESPRESSO kluba biedrs saņēma 50 kafijas kapsulu komplektu, cits 50 kafijas kapsulu komplekts viņam var būt piemerota tikai taja gadījumā, ja viņš iegādājās vēl vienu kafijas automātu un veica kafijas automāta registrāciju savā NESPRESSO kluba biedra kontā. T.i.: norādīja kafijas automāta modeli, kafijas automāta sērijas numuru, kas uzrakstīts uz jaunā kafijas automāta apakšdaļas, pirkuma čeka numuru un čeka fotogrāfiju, kafijas automāta iegādes datumu un vietu.
 •          Īpašā piedāvājuma - 50 kafijas kapsulu komplekts nav atgriežams vai apmaināms pret naudu. 50 kafijas kapsulu komplekts  var tikt mainīt tikai tad, ja sūtot to pircējam tas tika bojāts transportēšanas laikā. Šajā gadījumā klientam jāinformē kafijas speciālists 24 darba stundu laikā pēc preces saņemšanas un jāsniedz bojājuma vizuāls pierādījums. Kafijas speciālistu informē, zvanot pa tālruni +371 688 060 80 vai pa e-pastu nespresso@mv.lt, aizpildot e-pasta veidlapu interneta veikalā.
 •          Organizatori patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.

 

 

Iepazīti mūsu jaunos kafijas aparātus un izmanto atlaidi nākamajam pirkumam:

Dāvanas, kuru vērtība ir līdz 65 EUR

Jums un jūsu jaunajam

NESPRESSO kafijas automātam

Uzzināt vairāk

 

Piedāvājums - summētā atlaide, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

 

Objekts - summētā atlaide, kas tiek piemērota rēķinam, iepērkoties Nespresso tiešsaistes veikalā.

Organizētājs – UAB Mineraliniai vandenys, 16F Jasinskio iela., Viļņa.

Piedāvājums ir spēkā no 2018. gada 7. novembra līdz 31. decembrim

Piedāvājuma vērtība ir atkarīga no nopirktā Nespresso kafijas automāta modeļa:

Expert – 65 EUR;Expert & Milk – 65 EUR;

Lattissima touch – 65 EUR;

Lattissima One – 65 EUR;

Citiz – 40 EUR;

Citiz & Milk – 40 EUR;

Essenza mini – 30 EUR;

Essenza Triangle– 30 EUR;

Inissia – 20 EUR;

 

NOTEIKUMI:

 

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties NESPRESSO kafijas automātus ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS,  NESPRESSO.LV  veikalos Lietuvā, EURONICS un KAFIJAS DRAUGAS veikalos Latvijā, EURONICS un KOHVISEMU Igaunijā. Piedāvājums ir spēkā attiecībā uz šādiem Nespresso kafijas automātu modeļiem: EXPERT, EXPERT&MILK, LATTISSIMA ONE,  LATTISSIMA TOUCH, CITIZ, CITIZ & MILK, INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE

Iegādājoties vienu no iepriekš minētajiem NESPRESSO kafijas automātiem, pircējam ir jāreģistrējas NESPRESSO tiešsaistes veikalā www.nespresso.lv un jāreģistrē savs kafijas automāts sadaļā "Mani kafijas automāti".

                           Ja automāts tika nopirkts norādītajos partneru veikalos, reģistrējoties vietnē www.nespresso.lv pircējam ir jāsniedz precīzi dati par sevi un nopirkto NESPRESSO kafijas automātu: tā modelis, sērijas numurs, pirkuma datums, pirkuma vieta, kafijas automāta čeka numurs un čeka fotogrāfija. Reģistrācijas laikā sniegtā informācija ir konfidenciāla un tiek uzglabāta, un pārvaldīta saskaņā ar NESPRESSO privātuma politiku.

                           Ja kafijas automāts tika nopirkts NESPRESSO tiešsaistes veikalā, pircējam jāievada nepieciešamie dati viņa lietotāja konta sadaļā "Mani kafijas automāti".

  Pēc reģistrācijas pabeigšanas NESPRESSO tīmekļa vietnē un iepriekš minētās informācijas sniegšanas, tiks novērtēta datu integritāte un ticamība. Ja dati atbilst prasībām, informācija par piedāvājuma aktivizēšanu tiek nosūtīta pircējam.

Piedāvājumu var izmantot jebkurā pirkumā, sākot ar tā aktivizēšanas datumu. Tas tiks attēlots iepirkšanās laikā pēc tam, kad esat piepildījis iepirkumu grozu un noklikšķinājis uz saites "Pāriet uz maksāšanu", kas atrodas iepirkumu groza apakšējā daļā. Priekšlikums tiks attēlots loga labajā pusē. Lai izmantotu piedāvājumu, pircējam ir jānoklikšķina uz pluszīmes, pārvietojot to uz grozu un aktivizējot. Ja pircējs nolemj neizmantot piedāvājumu, to var izņemt no groza, noklikšķinot uz zīmes X. Piedāvājums ir redzams līdz pircējs nolemj to izmantot.

Piedāvājumu var izmantot tikai tad, ja pēc atlaides summēšanas groza vērtība ir vienāda ar vai lielāka par EUR 1. Ja pirkuma cena ir mazāka par EUR 1, pirkuma veikšana nebūs iespējama.

Piedāvājums ir derīgs tikai iepirkuma groza gala summai, neieskaitot piegādes izmaksas.

Piedāvājums ir spēkā vienam reģistrētam kafijas automātam un tikai vienam pirkumam. Ja automāts tika nopirkts pirms piedāvājuma izvietošanas, tas netiks aktivizēts.

Kad pircējs ir izmantojis piedāvājumu, citu piedāvājumu var aktivizēt tikai tad, ja viņš ir iegādājies citu kafijas automātu un reģistrējis to savā NESPRESSO kontā. Tas nozīmē, ka pircējam ir jāiesniedz informācija par kafijas automāta modeli, tā sērijas numuru, kas ir norādīts nopirktā kafijas automāta apakšējā daļā, kvīts numuru un kvīts fotogrāfija, pirkuma datumu un vietu.

Šo piedāvājumu nevar apmainīt pret naudu.

Atlaide neattiecas uz kafijas aparātu komplektiem. 

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Nespresso tiešsaistes veikalu vietnē www.nespresso.lv

Par šo un citiem jautājumiem NESPRESSO kafijas speciālisti sniedz konsultācijas pa tālruni +371 688 060 80 un pa e-pastu, aizpildot un iesniedzot e-pasta veidlapu tiešsaistes veikalā.

 

UAB Mineraliniai vandenys patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus.